Treść opublikowana przez Al_Capone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
coś tu nudno... nikt się nie kłóci
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale chodzi o wolną amerykankę w sensie wyzwoloną amerykanke? np. taką?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łomatko. Ale miałem delire No to była dobra okaza zeby nadrobic nieprzeczytane posty w strone admina
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cos w sam raz dla wuja Pozia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
strasznu śmisznu uncle Poz UPS wyceniło na stronie dwie paczki po 40kg, 63x63x42cm z zadeklarowana wartoscia (500 na paczke) na 144.08 PLN. Tylko nie wiem czy wartości dobre podałem... [br]Dopisany: 20 Luty 2009, 13:38_________________________________________________a wogole widze na kalkulatorze dhl i ups, ze bardziej sie oplaca wyslac 4 mniejsze paczki niz dwie duze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Proszę o pomoc. Musze wysłać komplet alu16" z oponami kurierem. I teraz: Jaką firmę wybrać? Ile waży całe koło? Ile mnie to będzie kosztować? Z gory dzienks!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na smiac sie z inwalidy.... nieladnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
polowanie i sumo rzondzi- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.bijamnieniemcy.pl/ Nelly Rokita - kolejna po Erice Steinbach Niemka protestująca przeciwko wypędzeniom.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
aaa... w posiłek.... :polew: [br]Dopisany: 19 Luty 2009, 11:21_________________________________________________- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kupione- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z tym, ze to na dwoch oponach(bo tyle kupuje) roznica 26-34PLN brutto. Bez vatu robi sie niewielka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry Mam szybkie pytanko: Moja zonka przejechala sie kawalek na flaku i BFGoodrich WinterG Szlag trafil. Myslalem, zeby kupic taka sama opone, ale zucycie moze byc inne, juz pare sezonow ma. Kupic jednak dwie nowe? Jezeli tak to kupuje do corsy oponki (szalone 1.2 75KM). Mam w bardzo dobrej cenie Michelin Alpin A2, ale z rocznika 2005 albo GY UltraGrip 7+ 2008. A moze przyoszczedzic i kupic BFG geeForce Winter? So brać?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie ale poziom zrobil sie żenujący- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wez mnie nie dobijaj. W grudniu mialem jechac do NY ;( Wycieczka planowana w czasach USD =2.2zł. Teraz to se moge na mazury jechac Mam nadzieje ze do czerwca spadnie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak dla mnie <EOT>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i żydów, masonów i cyklistów? Bez takich txt na forum co? żenua- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NIe chcesz to nie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i tu ugryzłem się w język. [br]Dopisany: 17 Luty 2009, 13:02_________________________________________________To już nie wątek. To się chatroom zrobił.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie mamy przed soba żadnych tajemnic [br]Dopisany: 17 Luty 2009, 12:58_________________________________________________ Nie podoba mi sie :polew: :polew: Predzej pozia sista- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobra ta dyskusja robi sie juz cokolwiek glupia Cut that shit- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No jej w to nie mieszaj- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: widze ze tluczesz ponizej pasa. W jest rejon twojego zainteresowania. Z reszta znowu się pomyliłeś, PW było "Annual Adventure" i chodziło o coroczny wyjazd na safari. [EDIT]k**wa bez jaj. Zmienianie wiadomości to nadużycie władzy. Coś ty z PiSu?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"dirty talk"? hmm glodnemu chleb na mysli. Wiesz jezeli ci sie podobam to powiedz to. Trzeba sie ujawniac. Nie ty pierwszy zakochales sie nieszczesliwie w hetero. To zdaza sie. Pomyliles sie po prostu. - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.