Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Al_Capone

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Al_Capone

  1. coś tu nudno... nikt się nie kłóci
  2. Ale chodzi o wolną amerykankę w sensie wyzwoloną amerykanke? np. taką?
  3. Łomatko. Ale miałem delire No to była dobra okaza zeby nadrobic nieprzeczytane posty w strone admina
  4. cos w sam raz dla wuja Pozia
  5. strasznu śmisznu uncle Poz UPS wyceniło na stronie dwie paczki po 40kg, 63x63x42cm z zadeklarowana wartoscia (500 na paczke) na 144.08 PLN. Tylko nie wiem czy wartości dobre podałem... [br]Dopisany: 20 Luty 2009, 13:38_________________________________________________a wogole widze na kalkulatorze dhl i ups, ze bardziej sie oplaca wyslac 4 mniejsze paczki niz dwie duze
  6. Proszę o pomoc. Musze wysłać komplet alu16" z oponami kurierem. I teraz: Jaką firmę wybrać? Ile waży całe koło? Ile mnie to będzie kosztować? Z gory dzienks!
  7. Na smiac sie z inwalidy.... nieladnie
  8. polowanie i sumo rzondzi
  9. http://www.bijamnieniemcy.pl/ Nelly Rokita - kolejna po Erice Steinbach Niemka protestująca przeciwko wypędzeniom.
  10. aaa... w posiłek.... :polew: [br]Dopisany: 19 Luty 2009, 11:21_________________________________________________
  11. Z tym, ze to na dwoch oponach(bo tyle kupuje) roznica 26-34PLN brutto. Bez vatu robi sie niewielka
  12. bry Mam szybkie pytanko: Moja zonka przejechala sie kawalek na flaku i BFGoodrich WinterG Szlag trafil. Myslalem, zeby kupic taka sama opone, ale zucycie moze byc inne, juz pare sezonow ma. Kupic jednak dwie nowe? Jezeli tak to kupuje do corsy oponki (szalone 1.2 75KM). Mam w bardzo dobrej cenie Michelin Alpin A2, ale z rocznika 2005 albo GY UltraGrip 7+ 2008. A moze przyoszczedzic i kupic BFG geeForce Winter? So brać?
  13. Nie ale poziom zrobil sie żenujący
  14. Wez mnie nie dobijaj. W grudniu mialem jechac do NY ;( Wycieczka planowana w czasach USD =2.2zł. Teraz to se moge na mazury jechac Mam nadzieje ze do czerwca spadnie
  15. jak dla mnie <EOT>
  16. i żydów, masonów i cyklistów? Bez takich txt na forum co? żenua
  17. NIe chcesz to nie
  18. i tu ugryzłem się w język. [br]Dopisany: 17 Luty 2009, 13:02_________________________________________________To już nie wątek. To się chatroom zrobił.
  19. Nie mamy przed soba żadnych tajemnic [br]Dopisany: 17 Luty 2009, 12:58_________________________________________________ Nie podoba mi sie :polew: :polew: Predzej pozia sista
  20. dobra ta dyskusja robi sie juz cokolwiek glupia Cut that shit
  21. No jej w to nie mieszaj
  22. :polew: widze ze tluczesz ponizej pasa. W jest rejon twojego zainteresowania. Z reszta znowu się pomyliłeś, PW było "Annual Adventure" i chodziło o coroczny wyjazd na safari. [EDIT]k**wa bez jaj. Zmienianie wiadomości to nadużycie władzy. Coś ty z PiSu?
  23. "dirty talk"? hmm glodnemu chleb na mysli. Wiesz jezeli ci sie podobam to powiedz to. Trzeba sie ujawniac. Nie ty pierwszy zakochales sie nieszczesliwie w hetero. To zdaza sie. Pomyliles sie po prostu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.