Treść opublikowana przez Al_Capone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No jak chcesz maly to ja bym ci proponowal 13". Sam mam i sobie chwale, ale tutaj duzo mniejsze pole do popisu :/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no tak, ale jak wytlumaczysz fakt, ze na aukcji od tych nieznznych ci felg jest twoj nr telefonu [br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 20:18_________________________________________________O post A3 magycznie zniknął
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To mi przypomina ten spam na gg. "Czesc tu Jolka. Pamietasz te strone o ktorej Ci mowilam jak pakowales mnie w nestle? xyzkm.tinyurl.com"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Yeah bunny!! :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A nie wygląda [br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 16:47_________________________________________________ A to rzecz gustu Jak sie podobaja to bierz moje. "Bezwypadkowe"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kuźwa ja tu poważnie interes robie!! A ten mi tu psuje. Zbieram kase na 17tki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moze ktos kupi? :> Z dowozem do domu http://allegro.pl/show_item.php?item=534276419
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wchodzi facet do sklepu zoologicznego i mówi: - Chciałbym kupić tego żółwia z wystawy, który stepuje. - Stepujący żółw? O cholera! Zapomniałem wyłączyć grzałki do piasku!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew:
-
[B5 AFN] Ledwo ciepłe powietrze - płyn chłodniczy prawie nie płynie
Właśnie po to mamy to forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niestety lukaszr uprzedzil mnie z krytyczna uwaga Moze i chodzilo tu o jezdzenie a nie o muzyke.... ALE TA JEST STRASZNAAAAAA! Az mu rzucilo sluchawkami o podloge... co za szajs:) A tak wogole to... bry
-
[B5 AFN] Ledwo ciepłe powietrze - płyn chłodniczy prawie nie płynie
U mnie mowili ze jeszce odpowietrzali tak, ze podnosili wysoko przod samochodu zeby sie upewnic, ze w nagrzewnicy nic nie zalega. Drugi raz dzis jechalem i nadal grzeje Mam nadzieje, ze taki stan sie utrzyma.
-
[B5 AFN] Ledwo ciepłe powietrze - płyn chłodniczy prawie nie płynie
Specjalnym plynem czyszczcym przeplukal raz caly uklad i potem jeszce raz nagrzewnice. Grzeje jak goopi Mialem niestety dodatkowa awarie. W VAGu "blad lewego silniczka" w klimatroniku. Zacina sie dziad w dowolnej pozycji i wtedy moze byc tez zimno. Podpieli sie bezposrednio VAGiem pod niego i ponoc cos trzaslo i ruszyl. Potem zacial sie jeszce raz i jeszce raz vagiem go ruszyli. Poki co dziala ale jezdzilem nim tylko raz Ktos wie od czego ten lewy silniczek i czy da sie to naprawic bez rozbierania pol samochodu?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bedzie bitka.... ekstra
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z Danii tez sie nei da :/- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale przestoj... Mam nadzieje, ze nie spodowalem awarii zbyt wielu monitorow- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
test. Ragga, a czy b??: a b[br]fak :sick3: :sick3:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja bym je jednkowoz wyciagnal do gory.... do min. 170cm- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przyda sie na taki Chociaz ja uwazam takie gadzety za zbedne. Meska reka jest najdoskonalszym narzedziem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale zes wymyslil... to co? celulit przeszkadza w chłoście?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko krótka jakaś Ale może to takie moje wypaczenie, moja zona ma 180cm- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Powiedz mi co to za firma w ktorej pracujesz? Ja pracuje w IT i nie uswiadczylem takowych kolezanek [br] Na materacu dmuchanym lezy... Nie oceniaj ludzi zbyt pochopnie - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.