Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Al_Capone

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Al_Capone

  1. No jak chcesz maly to ja bym ci proponowal 13". Sam mam i sobie chwale, ale tutaj duzo mniejsze pole do popisu :/
  2. no tak, ale jak wytlumaczysz fakt, ze na aukcji od tych nieznznych ci felg jest twoj nr telefonu [br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 20:18_________________________________________________O post A3 magycznie zniknął
  3. To mi przypomina ten spam na gg. "Czesc tu Jolka. Pamietasz te strone o ktorej Ci mowilam jak pakowales mnie w nestle? xyzkm.tinyurl.com"
  4. Yeah bunny!! :polew: :polew:
  5. A nie wygląda [br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 16:47_________________________________________________ A to rzecz gustu Jak sie podobaja to bierz moje. "Bezwypadkowe"
  6. Kuźwa ja tu poważnie interes robie!! A ten mi tu psuje. Zbieram kase na 17tki
  7. Moze ktos kupi? :> Z dowozem do domu http://allegro.pl/show_item.php?item=534276419
  8. Wchodzi facet do sklepu zoologicznego i mówi: - Chciałbym kupić tego żółwia z wystawy, który stepuje. - Stepujący żółw? O cholera! Zapomniałem wyłączyć grzałki do piasku!
  9. :polew: :polew: :polew:
  10. Niestety lukaszr uprzedzil mnie z krytyczna uwaga Moze i chodzilo tu o jezdzenie a nie o muzyke.... ALE TA JEST STRASZNAAAAAA! Az mu rzucilo sluchawkami o podloge... co za szajs:) A tak wogole to... bry
  11. U mnie mowili ze jeszce odpowietrzali tak, ze podnosili wysoko przod samochodu zeby sie upewnic, ze w nagrzewnicy nic nie zalega. Drugi raz dzis jechalem i nadal grzeje Mam nadzieje, ze taki stan sie utrzyma.
  12. Specjalnym plynem czyszczcym przeplukal raz caly uklad i potem jeszce raz nagrzewnice. Grzeje jak goopi Mialem niestety dodatkowa awarie. W VAGu "blad lewego silniczka" w klimatroniku. Zacina sie dziad w dowolnej pozycji i wtedy moze byc tez zimno. Podpieli sie bezposrednio VAGiem pod niego i ponoc cos trzaslo i ruszyl. Potem zacial sie jeszce raz i jeszce raz vagiem go ruszyli. Poki co dziala ale jezdzilem nim tylko raz Ktos wie od czego ten lewy silniczek i czy da sie to naprawic bez rozbierania pol samochodu?
  13. Bedzie bitka.... ekstra
  14. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  15. z Danii tez sie nei da :/
  16. ale przestoj... Mam nadzieje, ze nie spodowalem awarii zbyt wielu monitorow
  17. test. Ragga, a czy b??: a b[br]fak :sick3: :sick3:
  18. Ja bym je jednkowoz wyciagnal do gory.... do min. 170cm
  19. Przyda sie na taki Chociaz ja uwazam takie gadzety za zbedne. Meska reka jest najdoskonalszym narzedziem
  20. Ale zes wymyslil... to co? celulit przeszkadza w chłoście?
  21. tylko krótka jakaś Ale może to takie moje wypaczenie, moja zona ma 180cm
  22. Powiedz mi co to za firma w ktorej pracujesz? Ja pracuje w IT i nie uswiadczylem takowych kolezanek [br] Na materacu dmuchanym lezy... Nie oceniaj ludzi zbyt pochopnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.