Treść opublikowana przez Al_Capone
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
musisz go umiescic na jakims serwerze i dac linka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A wiesz jak wyglada z kierowniczka w srodku...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wicie.s avant kazde B5/B6 jest piekny!! Kwestia tylko, ze przed 2000 ma lampy nie teges, ale to zawsze mozna zmienic A dobre fele robia kox z kazdej fury. Zobacz na corse mojej zonki vs P.S. W oryginale miala takie lusterka jak ONO.... szybko przelakierowałem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
vide. jest tam pietrowy parking... ciekawe... nigdy go nie zauwazylem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uswiadom mnie zatem prosze jak sie n ato pieterko wjezdza? Tam jest jakis parking?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
miales jedne trabant masz dwa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale ile mszalnego....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i ja sie zaintrygowalem.... Ostatnio bylem w Krakowie i mialem niejasne wrazenie, ze za moimi plecami gdzies czai sie foch... ale nie moglem go zidentyfikowac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w clio jak sie wlacylo stacyjke z nacisnietym przysiskiem do komputera to byl test zegarow i swirowaly wskazowki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hhahahaha kobiety....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to zes Karolek bajare zapuscil
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobra nie czepiam sie juz bo bedzie, ze zazdroszcze Ale przyznasz, ze jest tu mala niekonsekwencja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na tym zdjeciu brakuje tej strzaleczki z obrotow co przekraczala 4tys obr/min
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mysle, ze jakis grupowy taniec irlandzki z muza z wozu pozia zalatwilby sprawe... ew. country....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A tak zmieniajac temat to mieszna fotke zrobilem przed biurem u mnie. Sory za jakosc ale moj palm jest juz troche pasé. KAŻDY CHCE BYć CZERWONY... ale niektórzy nie kończą co zaczeli P.S.Wiciu bedziesz we wtorek?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taaaaa...... same kozaki :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurde miszczostwo marketingu Odbior osobisty ofkoz??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe grzebalem w starych fotkach i znalazlem zdjecia z moich urodzin we wrzesniu 2006. To jest torcik jaki dostalem od moje narzeczonej. Nadmieniam, ze jeszcze nie mialem A4 jedynie duzo o tym mowilem, ze chce miec. Szukalem czarnego kombi jednakze torcik okazal sie proroczy uzupełnij profil proszę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niekoniecznie. To zalezy od tego jaka masz umowe z Ubezpieczycielem. Zasadniczo jest tak, ze jak masz tansza umowe z amortyzacja to na ASO nie ma co liczyc albo jedziesz do ASO i doplacasz. Jezeli masz umowe na pelna wartosc to oczywiscie mozesz isc do ASO, ale tylko bezgotowkowo. Jezeli cchesz isc do kasy i odbrac to po wycenie wg Audatex, ktory podaje cene czesci nieoryginalnych z homologacja. Dziwnym przypadkiem wiekszosc od jednego dostawcy >. U mnie wycenili calosc szkody na 1200PLN podczas gdy sama lampa ORI kosztuje 930PLN a dotego kierunkowskaz, klepanie i lakierowanie blotnika, lakierowanie zdezaka i kilka innych rzeczy. Robie bezgotowkowo w ASo i niech mnie w trabke pocaluja. A tak bajdelej to w j...nym szewczyku termin tej drobnej robotki to od wt. rano do sr. wieczorem, ale nastepnego tygodnia. Umowilem sie specjalnie 2tyg. wczesniej zeby nie bylo obsowy a oni zaczeli go robic w czwartek po poludniu. >
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Np. pekajacy blok silnika w dieslu, co Oniak? :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://auto.gazeta.pl/auto/1,48316,4084925.html no kto by pomyslal....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pacz pan! :eek: Wieśniaki gdzieś sie pochwały myself
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z pylota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie n to jest tak bardzo zenujace, ze az nie wytrzymalem do konca
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NIe no nizele.... polowanie na dzikiego Kunia (mustanga) :eek: