Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Al_Capone

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Al_Capone

  1. musisz go umiescic na jakims serwerze i dac linka
  2. A wiesz jak wyglada z kierowniczka w srodku...
  3. Wicie.s avant kazde B5/B6 jest piekny!! Kwestia tylko, ze przed 2000 ma lampy nie teges, ale to zawsze mozna zmienic A dobre fele robia kox z kazdej fury. Zobacz na corse mojej zonki vs P.S. W oryginale miala takie lusterka jak ONO.... szybko przelakierowałem
  4. vide. jest tam pietrowy parking... ciekawe... nigdy go nie zauwazylem
  5. uswiadom mnie zatem prosze jak sie n ato pieterko wjezdza? Tam jest jakis parking?
  6. miales jedne trabant masz dwa
  7. ale ile mszalnego....
  8. no i ja sie zaintrygowalem.... Ostatnio bylem w Krakowie i mialem niejasne wrazenie, ze za moimi plecami gdzies czai sie foch... ale nie moglem go zidentyfikowac
  9. w clio jak sie wlacylo stacyjke z nacisnietym przysiskiem do komputera to byl test zegarow i swirowaly wskazowki
  10. hhahahaha kobiety....
  11. to zes Karolek bajare zapuscil
  12. dobra nie czepiam sie juz bo bedzie, ze zazdroszcze Ale przyznasz, ze jest tu mala niekonsekwencja
  13. na tym zdjeciu brakuje tej strzaleczki z obrotow co przekraczala 4tys obr/min
  14. mysle, ze jakis grupowy taniec irlandzki z muza z wozu pozia zalatwilby sprawe... ew. country....
  15. A tak zmieniajac temat to mieszna fotke zrobilem przed biurem u mnie. Sory za jakosc ale moj palm jest juz troche pasé. KAŻDY CHCE BYć CZERWONY... ale niektórzy nie kończą co zaczeli P.S.Wiciu bedziesz we wtorek?
  16. Taaaaa...... same kozaki :polew:
  17. kurde miszczostwo marketingu Odbior osobisty ofkoz??
  18. hehe grzebalem w starych fotkach i znalazlem zdjecia z moich urodzin we wrzesniu 2006. To jest torcik jaki dostalem od moje narzeczonej. Nadmieniam, ze jeszcze nie mialem A4 jedynie duzo o tym mowilem, ze chce miec. Szukalem czarnego kombi jednakze torcik okazal sie proroczy uzupełnij profil proszę
  19. Niekoniecznie. To zalezy od tego jaka masz umowe z Ubezpieczycielem. Zasadniczo jest tak, ze jak masz tansza umowe z amortyzacja to na ASO nie ma co liczyc albo jedziesz do ASO i doplacasz. Jezeli masz umowe na pelna wartosc to oczywiscie mozesz isc do ASO, ale tylko bezgotowkowo. Jezeli cchesz isc do kasy i odbrac to po wycenie wg Audatex, ktory podaje cene czesci nieoryginalnych z homologacja. Dziwnym przypadkiem wiekszosc od jednego dostawcy >. U mnie wycenili calosc szkody na 1200PLN podczas gdy sama lampa ORI kosztuje 930PLN a dotego kierunkowskaz, klepanie i lakierowanie blotnika, lakierowanie zdezaka i kilka innych rzeczy. Robie bezgotowkowo w ASo i niech mnie w trabke pocaluja. A tak bajdelej to w j...nym szewczyku termin tej drobnej robotki to od wt. rano do sr. wieczorem, ale nastepnego tygodnia. Umowilem sie specjalnie 2tyg. wczesniej zeby nie bylo obsowy a oni zaczeli go robic w czwartek po poludniu. >
  20. Np. pekajacy blok silnika w dieslu, co Oniak? :twisted:
  21. http://auto.gazeta.pl/auto/1,48316,4084925.html no kto by pomyslal....
  22. Pacz pan! :eek: Wieśniaki gdzieś sie pochwały myself
  23. Nie n to jest tak bardzo zenujace, ze az nie wytrzymalem do konca
  24. NIe no nizele.... polowanie na dzikiego Kunia (mustanga) :eek:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.