Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Al_Capone

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Al_Capone

  1. albo tor stegny
  2. no mi jest tam zdecydowanie dalej nizeli do MM. Torwar to dla mnie pycha miejsce Tylko jeszcze jest za zimno...
  3. Ciekawostka. Kiedys na spotkaniach klubu renault w Arkadii tez jakis sluzbista sie przyjebal i bylk hamowaty. Poszlismy to kierownika tego osrodka ze skarga no i Pan kierownik powiedzial ze wlasnie od tej chwili tamten Pan nie pracuje bo on wyraznie powiedzial, ze tu mozna sie spotykac klubom. Poproslilismy, zeby jednak nie zwalnial go. Jeszcze krasc gdzies pojdzie...
  4. Gadalem z moim elektrykiem co sie w VAG specjalizuje no i powiedzial, ze kiedys probowal sie tym bawic i po calym dniu roboty.. marny skutek mow, ze najlepiej to kupic cale zegary. Ew. znalezc z uszkodzonym czym innym i probowwac to przelutowywac. Problem mowi jest z tym taki, ze to nie luty puszczaja tylko ta plytka jest akos tam przymocowana do ramki i tak jest sterowane wyswietlanie. Ponoc puszcza jakies spoiwo pomiedzy ramka a szybka. Ja sie nie znam
  5. Ja mam -20 i widziales chyba. Jakbym nie wiedzial, ze obnizone to bym nie zauwazyl Jedyne co o tym swiadczy to, ze czasem zachacze o kraweznik
  6. Al_Capone odpowiedział(a) na danisz_ temat w 1.9TDI
    A ja mam wrecz przeciwnie. od jakiegos czasu moja cicha nie slyszalna turbinka oprocz cichutkiego gwizdu leciutko wyje. Miał tak ktoś?
  7. moj kolega z Klubu Renault. Gonil skubancow clio Sportem lekko "usprawnionym" http://www.se.com.pl/se/index.jsp?place=mainLead&news_cat_id=40&news_id=137666&scroll_article_id=137666&layout=1&page=text&list_position=1 to nie pierwsza taka jego akcja :twisted: oj ciety jest na Plocje
  8. kurde szkoda chlopaka, ale dobrze,ze juz OK. Gdyby jechal nigdy by do tego nie doszlo ;P
  9. no mysle, zeby go oprawil i postawil w salonie hehe. W tym wieku to taki cipkomagnes :diabelek:
  10. Kurde ale dzis z d.. pogoda Dzis rano mialem smieszna sytuacje. PAtrze a po Patriotow szaleje jakis koles. Kurde kazdy zakret na rekawie bierze. Tlum zamochodow jak cholera a ten powolutku se jedzie i na rekawie zakret. Zastanawiam sie co kolesiowi odbilo??!!?? w dodatku na drodze nie snieg tylko lod wiec wychodzi mu to bardzo nieumiejetnie i za kazdym razem laduje na poboczu. Podjechalem blizej (na bezpieczna odleglosc) a to siedzi dziadunio z nosen przyklejonym do przedniej szyby i zasowa sobie z zaciagnietym recznym. Ale twardziel niesamowity jedzie dalej Pewnie sobie mysli "ale zima tego roku, no tak slisko to jeszcze nie bylo" Myslalem zeby mu to powiedziec ale nie bylo jak go dogonic juz potem.
  11. Poziek ma jakis instynkt timingu. 2 razy go widzialem i to dwa razy jak wjezdzal dokladnie w tej sekundzie co ja wyjezdzam. Chyba si czai za brama i czeka az pojade Waga waga a taki schab jak ja 23.06s Anyway karty byly usyfione czyms. Wsiadam dzis rano do autka a tam na mojej jasniutkiej tapicerce draska Dla dociekliwych dodam, ze CZARNA nie brazowa
  12. avancik ech.... pieknie :galy:
  13. ja sie spoznilem widzialem tylko ja jak stala. Ale... wyglada na zywo 100x lepiej niz na zdjeciach. Widac, ze ma w sobie to "cos" P.S. "zona mysli, ze malo pali" :diabel:
  14. Panowie!! Ona nie jest biała. Przyjzyjcie sie lepiej
  15. Patrzac na niektorych Ja musialbym zaczac juz pod koniec listopada
  16. tylko niech wylaczy wspomaganie bo po kartach sie zawsze jakos dziwnie prowadzi
  17. Fajne auteczko. Na pewno zap. cudnie, ale.. jakos wyglada zupelnie zwyczajnie. Czarna RS Avant wygladala by lepiej
  18. Hehe, wlasnie wrocilem od Chojnackiego Mam niezly bonus. 117KM i 253Nm. TDI POWER hehe. A adamooo dymi jak stary traktor
  19. kuwa.., mnie moja z kosztami 30k wyszla. Niechby to :galy:
  20. ej! Halloooo!!! Jedzie kto jutro na dyno-day, czy nie? Bede taki samotny ... :diabel2:
  21. wymieniaja mu na GW czyli takie Gowno Warte. Tylko dlaczego on sie cieszy...? :diabel2:
  22. karty rzecz nie glupia. Ja co prawda jestem wielki i ciezki i zawsze przegrywam, ale to nie o to chodzi :diabel: Kart macht spass
  23. Trzeba odkryć w sobie kobiecy pierwiastek
  24. to pierwsza rzecz sprawdzielm: wszystkie swieca
  25. ja nie mam wogole pamieci do imion/ksyw. Jakby mogl ktoren mnie uzupelnic/dodac: adamoo sklepanym czarnuchem przyjechal ono granatowym avantem adas Zółw niebieskim avantem hhacek - ze zla kierownica Kunio z zadzymi kapciami Norbi - wypas czarnym avantem do sprzedazy al_capone czerwonym superwym max wypas wozem KICHOL Platiniumm brrrruuummmpssssssttt lukas23 ciemnym sedanem stal za mna?? no i jeszcze kojaze tylko srebrny sedan a klubowiczow dwoch do rozdzielenia :diabel:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.