Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pusia

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pusia

  1. Ale tu nudy dzisiaj
  2. Pusia odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    A propo Matiza to nie mam ale to przecież też auto
  3. [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 13:15_________________________________________________ Widzę że jutro zapowiada się wielkie picie To wszystkiego dobrego mydlo [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 13:21_________________________________________________A co do tego kuligu to konie miały by być czy Gil busem
  4. Pusia odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    szybki jesteś za dwie 18-sta dajesz znać że Cię nie będzie było tylko jakieś białe i nawet słowa nie zamienił ze mną :doh1:
  5. PANTOFEL [br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 16:44_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:
  6. Pusia odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
  7. Pusia odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Gil juz spi ale ja gorąco zapraszam [br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 22:22_________________________________________________ocz. na spocik [br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 22:23_________________________________________________to do nastepnej sobotki [br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 22:24_________________________________________________paaaaaaaa
  8. Pusia odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    widze ze aktywny dzis po tym spocie jestes
  9. Pusia odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    [br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 22:05_________________________________________________ dobranoc
  10. Pusia odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    moze tez mandat dostanie jak bedzie wracał :gwizdanie:
  11. Pusia odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    no właśnie a gwarancji nikt nie daje że nie da [br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 21:42_________________________________________________Ty tak groznie wyglądasz ze az strach sie bac
  12. Pusia odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    co do mandatu dobrze ze zamknęłes bo to już stawało się nudne ale na swoim i tak postawiłeś [br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 21:31_________________________________________________Aaaa parking
  13. Tak samo jest w Wielkiej Brytani, tylko co to ma wspólnego z tematem. W innych krajach możesz mieć swoje auto, to dane państwa zabezpieczają się z różnych powodów. To nie jest kwestia traktowania kogoś jak np. Ciebie jako duńczyka tylio względy ekonomiczne i polityczne. Musisz kupić samochód opłacać go itp. czyli państwo zabezpiecza sie przed ewetualnymi skutkami uzytkowaia Twojego samochodu na ich terytorium. Dodatkowo o ile praca jest legalna to i tak wówcza bardziej taka osoba utożsamia sie ekonomicznie z krajem w którym aktualnie mieszka. To chyba cała "filozofia" takiej sytuacji. A sprawa mandatu dalej sobie jest jako kwestia dyskusyjna.
  14. Pusia odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    oki czekam na parkingu przy Urzędzi Miasta
  15. To ten wywiad chyba kiepski, ponieważ jesteśmy suwerennym Państwem itp. to prawda i również prawda, że przepisy prawa danego Pańwa mają "jakby" pierwszeństwo ale.... No własnie słowo ale w wypowiedzi przekreśla to co dotychczas było powiedziane (a tak często używamy go bezwiednie). Państwa, ktore weszły do Uni Europejskiej zgadzają sie na przepisy i zarządzenia które obowiązują w całej uni oraz na akceptację prawa obowiązującego w danym państwie członkowskim. Naturalnie każdy przypadek jest inny i tak go należy traktować "samo życie", dlatego zapewne nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jedyne jest pewne w tym przypadku, że jak to widać po Twoich zapytaniach KOMBINUJESZ czyli potwierdzasz pewne postrzeganie nas jako narodu. Nie mówię, że to źle każdy jet kowalem swojego losu.
  16. Pusia odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    To bedzie ktoś za pół godziny
  17. Pusia odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    [br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 12:34_________________________________________________gdzie jeteście spot aktualny w Kościerzynie ??? Bo ja juz czekam
  18. [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 20:58_________________________________________________co jest zamulacze [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 21:06_________________________________________________ Dobranoc : [br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 00:10_________________________________________________
  19. albo z 40 innych wądków bo jesteś wszędzie [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 20:43_________________________________________________kto jak kto ale ty to chyba powinieneś wierzyć we mnie
  20. :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 20:39_________________________________________________Krzyś a co ty na to ????????????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.