Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pusia

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pusia

  1. tez nie wychodziłam bo jestem niesmiała
  2. Była była ale nie wychodziła z auta hihi
  3. Oj to nieładnie z ich strony ;(
  4. ustaw się z Pusią Ja to raczej nie bo boje się troszkie Tomka i tych jego klapsow na gołą pupe hihi[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 20:55_________________________________________________ Ja to mam wyczucie czasu sama siedze wszyscy mnie opuscili :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 21:19_________________________________________________
  5. oj dajcie juz spokój Pusia to Pusia a nie Tomeks [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 19:23_________________________________________________ Bo sie pogniewam ;( i wiecej was nie odwiedze
  6. oj,Pusia,Pusia ...bo dostaniesz klapsa ,na goła pupe Nie obiecuj , nie obiecuj
  7. oj bardzo musialo mu sie nudzic moze przysnał w tym momecie :gwizdanie:
  8. Ja niestety nie moge jestem w pracy do 22
  9. Witam dorobiłam no i dobrze mi doradziliście
  10. DZIEKI CHłOPAKI
  11. o boze a gdzie one są
  12. pisałam o fotkach macie jakies gdzie je mozna zobaczyc ???
  13. A gdzie antonio ze swoja przyzsawka został bo widze ze jest dostepny[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 23:15_________________________________________________ A masz notes[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 23:15_________________________________________________ chyba przysypiacie chłopaki macie jakieś foty ze zlotów np. kaletka , piła ,
  14. CUDOWNIE NARESZCIE obserwator hehe
  15. ale ja tak na serio moze do 600 dobijemy [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 23:06_________________________________________________No dobra nie bede Cie juz meczyc MIŁYCH SNOW OBY CI SIE MOTYLKI I PYLKI PRZYSNIŁY
  16. marzyło mi sie zeby zostac z władca postów sam na sam
  17. To co chcesz zemna współpracowac czy zmieniasz tozsamośc [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 23:01_________________________________________________ CUDOWNIE NARESZCIE
  18. WZAJEMNIE [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 22:57_________________________________________________ ciekawie sie robi a zkad wiedziałes
  19. jUż mi sie literki mieszaja a jeszcze raport przedemna
  20. JESTEŚCIE TAM JESZCZE BO NUDNO SIE ROBI
  21. aż tyle zarabiasz
  22. NAJPIERW LARWA ( kokonik) takiego określenia na dzieci jeszcze nie słyszałem to nie o dzieciach tylko o motylkach jak sie rozmnazaja mowa [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 22:49_________________________________________________Zostawiacie mnie tu a ja sie dopiero rozkrecam i nadgogziny zostaje dla was
  23. NAJPIERW LARWA ( kokonik)
  24. A CO PO PYŁKU <SEX>[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 22:43_________________________________________________
  25. po co robić, jest przecież SKOK Stefczyka albo PROVIDENT

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.