Treść opublikowana przez Pusia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
i co dalej
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie da sie sie przełozyc dobrze płaca zbieram na Audi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
NIE NIE NIE TAK SZYBKO :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no cóz ale najwazniejsze ze dobiłem do 500 NO WIESZ JAK MOZESZ ???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
UHUHU ALE SŁODZISZ
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
STRZAŁ w 10
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Całe szczęście NIE, nawet jakbym był to bym sie nie przyznawał No widzisz a ja sie przyznaje bo tylko tu pracuje nie jestem z kociewia ale z Kaszub wiec uwazaj bo moge być wredna hihihihih
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Troche za dużo [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 22:24_________________________________________________ Już lepiej
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pusia ile Tobie wiosen przeleciało U Ciebie to jest napisane ale kobiet sie nie pyta o wiek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w Tczewie kryzys - bezrobocie A ty przypadkiem nie jesteś z Tczewa bo TOĆ mi zalatuje tczewem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hehehe moze jestem starej daty ale JA TAM WOLE KWIATKI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To nie ludzie z Tczewa ja tam jestem tymczasowo (pracuje )
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dobra jest jestescie dobrzy w wykorzystywaniu 500 i do domu tak a myslałam ze zapraszacie mnie na spota tak na serio
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie Pusia to Pusia jestem nowa i po prostu mam kolegów ktorzy jerzdza na spoty
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
CHŁOPAKI JA WAS ZNAM LEPIEJ NIŻ WAM SIE WYDAJE
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale nie przeszkadzaja mi twoje siedmioro dzici z pięciu małżeńst
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to tylko jena strona została myślałam ze sie bardziej postaracie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a tak w realu to milczycie ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zaraz kończe moja zmianę ale chyba normalnie zostane nad godziny bo tak fajnie sie pisze z Wami
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Teraz to mnie zamurowało
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tiaa :gwizdanie: ...Alone też tak "witaliście",a jak przyjechała na spota,to nie było komu się przywitać z dziewczyną Pusia kochanie,daj sobie z nimi spokój,to dzieci neostrady pozwól że się przedstawię,Tomek,dobrze sytuowany,wysoki,nieprzeciętnie przystojny mężczyzna mogę potwierdzić przed wjazdem chowa foteliki dla dzieci Dla 13 letniego syna fotelika juz nie trzeba
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tiaa :gwizdanie: Witaj Tomeczku Przyjade z obstawa znam juz prywatnie kilku klubowiczów ...Alone też tak "witaliście",a jak przyjechała na spota,to nie było komu się przywitać z dziewczyną Pusia kochanie,daj sobie z nimi spokój,to dzieci neostrady pozwól że się przedstawię,Tomek,dobrze sytuowany,wysoki,nieprzeciętnie przystojny mężczyzna [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 21:50_________________________________________________Uppppppsssssss wcieło sie tam gdzie nie miałoWitaj Tomeczku Przyjade z obstawa znam juz prywatnie kilku klubowiczów
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Te kwiatki zwiędną do następnej środy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale jajcarze z Was mozna sie uśmiać ( lecz nie wiem czy jutro sie uda poniewaz pracuje teraz zostało mi jeszcze 15 minut bo jestem w pracy ) popołudniowa zmiana niestety
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
o Boshe ale sie wystraszyłam czyli coś w stylu Trwam