Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pusia

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pusia

  1. bo Pusia nie może prowadzić pod wpływem a kręgle dopiero na 21:20 [br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 20:19_________________________________________________ bo Pusia nie może prowadzić pod wpływem a kręgle dopiero na 21:20 a ty byłeś Cristoforo ? przecież chory jesteś miałeś sie wygrzewać
  2. MIŁEGO SPOCIKA :>
  3. Dobre i to jeśli pomoze
  4. ja nie zwalam na korki :> bo jestem już w Gdańsku cwaniaczek mnie jakaś choroba dopadła ale postaram się wpaść na chwile zobaczycie na żywo mój grill AH1N1 - To nie wpadaj bo wszystkich zarazisz żebys nie wykrakała szukam jakies Pani dr do zbadania mojej jednostki to podam Ci numer 999
  5. ja nie zwalam na korki :> bo jestem już w Gdańsku cwaniaczek mnie jakaś choroba dopadła ale postaram się wpaść na chwile zobaczycie na żywo mój grill AH1N1 - To nie wpadaj bo wszystkich zarazisz
  6. ja nie zwalam na korki :> bo jestem już w Gdańsku
  7. a wiesz tak sie składa że ja tam juz nie dojade :>
  8. siemka :> jeste ktoś czy wszyscy już na spota pojechali i w korkach stoją bo masakra jest w Gdańsku
  9. [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 21:30_________________________________________________DOBRANOC WSZYSTKIM :>IDE SPAć BO O 5 MUSZE WSTAć
  10. ja pier***e mam nadzieje, że nie będzie cię jutro na spocie oj bedzie bedzie bo ja tez bede Fajne fotki [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 21:22_________________________________________________ bbbllleeehhhhh
  11. oooooooo patrzcie kogo znalazłam na NK uuuuummmmm jaki przystojniak ale chyba na kacu http://nasza-klasa.pl/profile/2516989/gallery/album/2/2[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 16:22_________________________________________________gdzie jesteście wszyscy co wy Scooby doo oglądacie
  12. Dołączam się do życzeń 100 lat Bieniek
  13. wczoraj mi nie wyszło ze spotem ale w sobotę to byłam rozczarowana bo znalazłam wolny wieczór a w Kościerzynie to był tylko Fazy i Suchar i niemogłam ich znaliść ale jaja a myślałam że spotykacie się w większym gronie [br]Dopisany: 15 Październik 2009, 15:25_________________________________________________ szukałam was w Kościerzynie [br]Dopisany: 15 Październik 2009, 15:32_________________________________________________żartowałam praca praca myślę że to mnie tłumaczy [br]Dopisany: 15 Październik 2009, 15:55_________________________________________________Bieniek odezwij się [br]Dopisany: 15 Październik 2009, 16:03_________________________________________________ [br]Dopisany: 15 Październik 2009, 17:03_________________________________________________och jak to fajnie pisać tak sama ze sobą :gwizdanie: [br]Dopisany: 15 Październik 2009, 17:05_________________________________________________no to du pa
  14. witajcie po długim czasie
  15. Pusia odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Myśle że przybęde
  16. Pusia odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Dzięki Dzięki kolego a jakieś atrakcje są ?
  17. Pusia odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Panowie czy mogę sie dowiedzieć gdzie odbywaja sie spoty w Koscierzynie i o której :>
  18. pewnie ze zyje a jak tam moje co (zezony) ?
  19. Jestem przemęczona pracuje W prównaniu co do nie których wam to sie chyba nudzi
  20. Dlaczego ciągle znikasz?[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 22:06_________________________________________________A juz myslałam ze pro bajerka dalej sie bedzie krecic
  21. Juz powoli się własnie rozkręcam [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 21:55_________________________________________________Cristoforo gdzie jestes

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.