Treść opublikowana przez Pusia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bo Pusia nie może prowadzić pod wpływem a kręgle dopiero na 21:20 [br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 20:19_________________________________________________ bo Pusia nie może prowadzić pod wpływem a kręgle dopiero na 21:20 a ty byłeś Cristoforo ? przecież chory jesteś miałeś sie wygrzewać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
MIŁEGO SPOCIKA :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dobre i to jeśli pomoze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja nie zwalam na korki :> bo jestem już w Gdańsku cwaniaczek mnie jakaś choroba dopadła ale postaram się wpaść na chwile zobaczycie na żywo mój grill AH1N1 - To nie wpadaj bo wszystkich zarazisz żebys nie wykrakała szukam jakies Pani dr do zbadania mojej jednostki to podam Ci numer 999
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja nie zwalam na korki :> bo jestem już w Gdańsku cwaniaczek mnie jakaś choroba dopadła ale postaram się wpaść na chwile zobaczycie na żywo mój grill AH1N1 - To nie wpadaj bo wszystkich zarazisz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja nie zwalam na korki :> bo jestem już w Gdańsku
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a wiesz tak sie składa że ja tam juz nie dojade :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
siemka :> jeste ktoś czy wszyscy już na spota pojechali i w korkach stoją bo masakra jest w Gdańsku
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 21:30_________________________________________________DOBRANOC WSZYSTKIM :>IDE SPAć BO O 5 MUSZE WSTAć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja pier***e mam nadzieje, że nie będzie cię jutro na spocie oj bedzie bedzie bo ja tez bede Fajne fotki [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 21:22_________________________________________________ bbbllleeehhhhh
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
oooooooo patrzcie kogo znalazłam na NK uuuuummmmm jaki przystojniak ale chyba na kacu http://nasza-klasa.pl/profile/2516989/gallery/album/2/2[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 16:22_________________________________________________gdzie jesteście wszyscy co wy Scooby doo oglądacie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dołączam się do życzeń 100 lat Bieniek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wczoraj mi nie wyszło ze spotem ale w sobotę to byłam rozczarowana bo znalazłam wolny wieczór a w Kościerzynie to był tylko Fazy i Suchar i niemogłam ich znaliść ale jaja a myślałam że spotykacie się w większym gronie [br]Dopisany: 15 Październik 2009, 15:25_________________________________________________ szukałam was w Kościerzynie [br]Dopisany: 15 Październik 2009, 15:32_________________________________________________żartowałam praca praca myślę że to mnie tłumaczy [br]Dopisany: 15 Październik 2009, 15:55_________________________________________________Bieniek odezwij się [br]Dopisany: 15 Październik 2009, 16:03_________________________________________________ [br]Dopisany: 15 Październik 2009, 17:03_________________________________________________och jak to fajnie pisać tak sama ze sobą :gwizdanie: [br]Dopisany: 15 Październik 2009, 17:05_________________________________________________no to du pa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
witajcie po długim czasie
-
Spoty Kościerzyna
Myśle że przybęde
-
Spoty Kościerzyna
Dzięki Dzięki kolego a jakieś atrakcje są ?
-
Spoty Kościerzyna
Panowie czy mogę sie dowiedzieć gdzie odbywaja sie spoty w Koscierzynie i o której :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siemka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam Wszystkich
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pewnie ze zyje a jak tam moje co (zezony) ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
WITAM :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jestem przemęczona pracuje W prównaniu co do nie których wam to sie chyba nudzi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dlaczego ciągle znikasz?[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 22:06_________________________________________________A juz myslałam ze pro bajerka dalej sie bedzie krecic
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Juz powoli się własnie rozkręcam [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 21:55_________________________________________________Cristoforo gdzie jestes