Treść opublikowana przez Pusia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A co to są jakies ustalenia z gramatyki czy co. Żyjemy w wolnym kraju i nie wyżywaj się za Toyotę.
-
[ALL] kosztorys naprawy w/g ubezpieczalni,a naprawy w/g servisu
No cóż cały czas czegoś sie uczymy. Czy to było nowiutkie Audi, bo jeśli lekko używane to raczej tak byc nie powinno. To głównie moje doswiadczenie z rzeczywistości a nie spotkań na spotach.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie świeżo wygolona, leciutki paseczek [br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 22:41_________________________________________________ A myślałam, że zapytasz o nową fryzurę [/quote masz nowego mochera [br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 22:38_________________________________________________na razie to jesteś incognito nie męska nie żenska nie jaka :gwizdanie: Jaka nijaka, a co to trzeba polizać i dotknąć aby wiedzieć czy też poznać smak.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A myślałam, że zapytasz o nową fryzurę [br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 22:36_________________________________________________ nie ćpaj chłopino Dlaczego chłopino, Pusia to rodzaj żeński.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
JE TAM KTO, nie tu sie nie je tu sie sra
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A kiedy bo już nie mogę sie doczekać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To teraz ja jestem na 601 już??????
-
[ALL] kosztorys naprawy w/g ubezpieczalni,a naprawy w/g servisu
Wydaje mi się, że tak nie jest. Przykład był dość dosadny. Kupujesz samochód w salonie i nagle Ci go kradną lub rozbijasz. Co sie dzieje, czy ubezpieczalnia tak na spokojnie wycenia Tobie 100% warości samochodu czy też jest to samochód używany (roczny). Czy tak jest czy też może żyjemy w cudownym świecie "wszystko za darmo". Wracając do przykładu, mówimy o różnicach wynikajacych z użytkowania samochodu, które ubezpieczalnie wykorzystują notorycznie. A faktycznie często lepiej przy dużych szkodach lepiej uznać szkodę całkowitą. Dodatkowo obecnie ubezpieczalnie nawet 70% zniszczenia samochodów wolą naprawiać korzystając z "amortyzacji" co zmiejsza ich straty finansowe. I nie KOCHANIUJ MI TU, bo ja nie twoja kobieta czy mamusia.
-
[ALL] kosztorys naprawy w/g ubezpieczalni,a naprawy w/g servisu
Ale to nie ma znaczenia przecież pytasz czy będą problemy z róznicą wyceny
-
[ALL] kosztorys naprawy w/g ubezpieczalni,a naprawy w/g servisu
To zależy jakie masz ubezpieczenie czy z udziałem własnym no i trzeba brać pod uwagę amortyzacje pojazdu ( stan lakieru i ogólny stan części samochodu ) naprawa w autoryzowanym serwisie jeśli bedzie róznica w wycenie rzeczoznawcy a w wartosci rzeczywistej podanej przez serwis to autoryzowany warsztat wykona według wyceny ubezpieczyciela a różniecę zapłacisz z własnej kieszeni. Dealer Toyoty nie będzie sie bawił w przepychanki z ubezpieczalnią. Najlepiej znaleźć warsztat na który scedujesz cesje na ubezpieczeniu i oni napraiwą i będa sami dochodzić praw u ubezpieczyciela. Taka jest rzeczywistość z ubezpieczalniami, na początku jest fajnie do momentu wypłaty kasy za cokolwiek.
-
Mandat w Niemczech
Myślę a myślenie ma kolosalną przyszłość, że argument o meldunku w Polsce jest do d*py. Polska jest w Uni Europejskiej a jak powszechnie wiadomo Niemcy też. Więc wniosek powinien nasunąć sie sam. Chyba, że Twoja znajomość Niemiec i języka niemieckiego ogranicza sie do wytłumaczenia sformułowania o Grethen. Jeśli tak to gratuluję
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja dzisiaj imprezuje w Gdańsku [br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 18:56_________________________________________________ Germany - Bremen - Pomorskie ? Gdzie to jest a czy Gili woła do Ciebie twoja Grethen wydaje mi się,że język niemiecki pan Bóg stworzył do rozmówek podczas ostrego seksu [br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 09:41_________________________________________________np. noch... noch... meine Luder ostry sex ocknij sie wypij herbe z cytrą i powąchaj wafelka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Germany - Bremen - Pomorskie ? Gdzie to jest a czy Gili woła do Ciebie twoja Grethen
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzień dobry-wieczór [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 16:57_________________________________________________Halo jest tu ktoś czy wszyscy kominy czyszczą
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Alona musiała wygadać tajemnice :gwizdanie: mam kobitę trojkę dzieci jutro zostaje dziadkiem Alona mnie broni Alona zrozumiałą że ja bawiłem sie kulkami z Pusią :polew: nie byłem na zadnej kręgielni jak nie byłeś przecież byłeś bo Pusia to TY i byłeś sam ze soba więc Alona nie ma o co być zazdrosna [br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 19:47_________________________________________________ Ja pierdziu ja juz nic nie piszę ten świat bab jest strasznie skomplikowany jakich bab baby masz w nosie :doh1:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jeśli chodzi o mnie to wiem że ma dziewczyne ja mam męża i dzieci
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
przyszła kręgielka no kręgielka ale super było znowu niedługo sie wybieramy w to samo miejsce
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
WITAM :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
do Matiza nie no co ty ale ale raczej nie mogłabym nim jezdzic
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Matiz bez przesady mam golfa (IV) już nie długo no i wcale mnie tam nie było
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja nie może TY
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To znaczy co mają pomyśleć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hehehe dobry dowcip nie jest zły 3maj sie i idz do łóżka grzać sie i kurować
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
16 dopiero w poniedziałek to jeszcze troche czy ty juz zaczynasz [br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 20:35_________________________________________________TO PA WSZYSTKIM Ide troche pokulać (kulką w kręgle tak dla wyjasnienia)