Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pusia

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pusia

  1. no ja myśle [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 20:20_________________________________________________coś tu się dzisiaj nie klei
  2. d*py nie daje to na pewno nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 20:16_________________________________________________ no własnie
  3. no kiedys na pewno :gwizdanie:
  4. kiedys wpadne na wrotkach
  5. [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 19:51_________________________________________________co tu za stypa znowu
  6. poprzednie sprzedałam to co mam rowerem na matarnie przyjechac czy autobusem
  7. A skąd wiesz ? [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 21:28_________________________________________________Wpadne w przyszłym roku jak juz coś kupie [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 21:30_________________________________________________DOBRANOC
  8. jasne milszy heh
  9. juz z wami nie pisze Gili mnie wkurza i jest nie miły
  10. chyba nie wstydliwa jestm i boje sie Was
  11. nie nie szukam a na spota nie wpadne bo juz autka nie mam
  12. I jednym i drugim [br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 15:20_________________________________________________Pa chłopaki jadę podriftować Matizem
  13. Koledzy, czytam co piszecie i po słowach krytyki które padły na moję info stwierdzam że coś tu jest nie tak. To w koncu ile dostanie ktoś za uszkodzone auto. MARIOLINI napisał, że takich bzdur nie czytał a czytajac co on napisał to wychodzi na to samo co ja napisałam. Ja może bardziej zwięźle a on rozwija się jakby czytał w internecie jakieś artykuły za chwilę stwierdzi, że nic nie wypłacą. To może być to śląskie powietrze więc zapraszamy do przyjaznej stolicy jodu. Może tarczyca dokucza.
  14. DOBRANOC [br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 00:21_________________________________________________
  15. no to miałeś okazje a możesz uzasadnić swoja wypowiedz
  16. od kiedy nie uzywam Duracel tylko Energizer litium zawstydzam nawet Turbodymomena
  17. To co mam komuś ręke podkładać
  18. Tak myślałam to spuść z krzyża przełącz na tvn turbo (tam są dobre tematy "od ręki")
  19. No dobra co taki spięty jesteś
  20. Może dzięki moim "doświadczonym" kolegom dojdę do strony 601 :bicz3:[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 22:53_________________________________________________Ha ha jestem na 601, trochę wysiłku i sie opłaciło :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.