Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tom2009

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tom2009

  1. tom2009 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Ale foty pokazał z USA.
  2. tom2009 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Góral65 pochwalisz się co kupiłeś ? - aa napisałeś "nowy model 80A 2019r " Popatrzcie na to ogłoszenie - pierwszy raz widzę tak rzetelny opis auta z USA: Używane Audi Q5 - 147 000 PLN, 117 000 km, 2018 - otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Nie Uszkodzony Audi Q5 - Nie Pierwszy właściciel (od nowości), Biały, Benzyna, 252 KM, 1 984 cm3
  3. tom2009 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Właśnie tego się bałem, że zacznie się przepychanka jak wrzucę jakieś linki i zaczniemy tu rozmiatać o rozbitkach .. Zaśmieciłem wątek o spalaniu.
  4. tom2009 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    To nie ja liczę tylko osoba, która mi temat załatwia i sprowadza samochody z USA i tyle miało by wyjść pod dom. Zostaje akcyza i naprawa.
  5. tom2009 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    FY premium+, virtual oraz fotele nie te zwykłe placki i żeby cała do malowania nie była A resztę to muszę zobaczyć. No i jakiś sensowny przebieg.
  6. tom2009 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Tu były dobre ceny ostatnio. https://bidfax.info/audi/q5/16358581-audi-q5-premium-tech-premium-2018-white-20l-vin-wa1anafy2j2226825.html https://bidfax.info/audi/q5/16318927-audi-q5-premium-plus-2019-gray-20l-vin-wa1bnafy6k2069550.html https://bidfax.info/audi/q5/16347579-audi-q5-premium-plus-2018-black-20l-4-vin-wa1bnafy9j2047265.html
  7. tom2009 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Liczyłem do 15k$
  8. tom2009 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Auto sprzedało się za $18,275 (nie dla mnie) czyli pod dom wyszło by jakieś 106 tyś zł.
  9. tom2009 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    hihi będę myślał ale wole dzwona w jednym miejscu a nie malowanie całego auta.
  10. tom2009 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Europejskie mają kierunki dynamiczne czy to opcja ?
  11. tom2009 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    aaa nie mogę jej znaleźć ale też nie poszła drogo o ile pamiętam.
  12. tom2009 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Nie wiem czy to była ta bo potem linka usunąłem ale poszła bardzo tanio: https://en.bidfax.info/audi/q5/16259218-audi-q5-premium-plus-2018-burgundy-20l-4-vin-wa1bnafy7j2146456.html
  13. tom2009 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Niby wersja Premium plus ale chyba nie ma aktywnego tempomatu bo w wyposażeniu jest: "układ utrzymywania prędkości 8T2 Układ utrzymywania prędkości (GRA) elektroniczny" Asystenta pasa ruchu też brak: Asys.utrzymania pasa ruchu/asystent jazdy w korku 6I0 bez asystenta pasa ruchu
  14. tom2009 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Witam, odnośnie spalania otuchy dodaje mi drugi post kolegi "mariusz36" i myślę, że może nie będzie tak tragicznie w stosunku do TDI - na dzień dzisiejszy Pb troszkę tańsze bo po 6,6 a ON po 7,8 a straszą, że z ON może być różnie. Widzę, że w tym wątku jest kilka osób, które mają auta z USA. Czy ktoś może napisać jakie są koszty przeróbki lamp w modelu FY - czy lampy przednie led trzeba również przerabiać czy tylko soft ? Orientujecie się jakie są koszty grania softu do Virtuala ? Co myślicie o tym egzemplarzu? 2019 AUDI Q5 PREMIUM PLUS for Auction - IAA WWW.IAAI.COM 2019 AUDI Q5 PREMIUM PLUS for auction at ACE - Carson (CA) branch location. Current Bid: $10,525 - - Mileage: 31,439 mi (Actual) - Color: GRAY - Transmission: Automatic - Stock: 35112331
  15. Bardzo proszę o rozkodowanie WA1BNAFY3K2065455
  16. tom2009 odpowiedział(a) na tom2009 temat w Audi A4 B5
    Dzwoniłem do firmy, która naprawia sterowniki abs i powiedzieli, że jeżeli zgaszenie i zapalenie samochodu powoduje poprawną pracę abs i nie świeci błąd to nie jest wina sterownika.
  17. tom2009 odpowiedział(a) na tom2009 temat w Audi A4 B5
    Dokładnie tak tych samych czujników.
  18. tom2009 odpowiedział(a) na tom2009 temat w Audi A4 B5
    Podmieniłem bo leży na półce. Mam jeszcze jedno spostrzeżenie. Dzieje się to na zimnym silniku. Jak kilka razy zgaszę i odpalę i przejadę ze 20 minut to potem już jest wszystko ok - jeżdżę no po mieście 2 godziny i nic się nie dzieje.
  19. tom2009 odpowiedział(a) na tom2009 temat w Audi A4 B5
    Podmieniłem sterownik silnika oraz wymieniłem czujnik temperatury bo był błąd climatronika. Dalej to samo.
  20. Bardzo proszę o rozkodowanie: WA1C8CFP5DA005328
  21. tom2009 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Według mojej wiedzy niestety wszystkie w przypadku audi a przynajmniej w A3.
  22. tom2009 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Też tak myślę Ale jak poduszki to i wszystkie pasy chyba strzelają.
  23. tom2009 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    W ramach ciekawostki - 2 dni temu sprzedało się audi q5 2019 za 70 tyś pod dom (zostaje naprawa i akcyza i konwersja lamp i virtuala na PL). Osobiście nie byłem tą sztuką zainteresowany bo jak dla mnie zbyt duże uszkodzenia (tylnia oś). Czy ktoś się orientuje czy jak kurtyna jest strzelona to pasy też są wystrzelone ? Vehicle Details - Stock #: 11625732 - 2019 AUDI Q5 TECHNIK S-LINE | IAA CA.IAAI.COM Canada’s Largest Live and Online Auto Auction | Specializing in Salvage, Damaged, High Mileage, Aged and Total Loss Vehicles | 14 Locations, Thousands of Vehicles Including Used Cars, Light and Heavy Trucks...
  24. tom2009 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Pokonuje dziennie około 20 km z czego 10 km stoję w korku. TDI z rocznika 14-15 będzie miało przebieg pewnie około 200 tyś a FY rocznik 17-18 około 100 tyś km (tu biorę pod uwagę tylko USA, Kanada lekko uszkodzony).
  25. tom2009 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    Trafiłem na ten wątek bo się zastanawiam właśnie nad zakupem Q5. Tylko mam dylemat czy TDI 2014 (8R) albo 2.0 TFSI 252 FY 2017-18 z USA. Głównym czynnikiem jest tu dla mnie spalanie bo jeżdżę dużo po mieście i korki. Rocznie robię około 15k km. Znajomy mnie straszy, że FY miasto to nawet 15L/100km. TDI to jak by nie cisnął to spali prawie tyle samo a benzyna to już duża różnica. Obecnie mam TDI.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.