Treść opublikowana przez tom2009
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Faktycznie: WAUZZZ8E47A231342
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Jak można to poproszę jeszcze o rozkodowanie tego numeru: WAUZZZ8E7A231342
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Dziękuję
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Mogę poprosić o rozkodowanie: WAUZZZ8E58A146513
-
Pęknięta opaska oplatająca tylną belkę i jej stabilizator.
Odgrzeję kotleta. Czy stabilizator tylnej belki jest wymienny ? Czy belka sedan i avant jest taka sama ?
-
Belka tylnego zawieszenia - czy ten element występuje jako część zamienna?
I jak chłopaki ustaliliście coś na temat tego stabilizatora ? Moim zdaniem chyba nie jest wymienny. U mnie też jest urwany od jakiegoś czasu prawdopodobnie z tego powodu, że zlekceważyłem urwaną tasiemkę i wpadał w wibrację. Doszły mi jeszcze tuleje i przymierzam się do wymiany całej belki. Mam pytanko dodatkowo - czy belka do sedana i avanta jest taka sama ? Może ktoś się orientuje.
-
Kodowanie kluczyka + immobiliser
Odgrzeje kotleta. Chłopaki w jaki sposób wyciągnąć pestkę immo ze starego kluczyka ? Widzę, że jest czymś przyklejona. Przekładał to ktoś do nowego kluczyka ?
-
Czy to jest odgłos dwumasy ? Załączam nagranie.
Dziwne jest to że raz na jakiś czas i spokój. Może zależy jak się ułoży ? Rozrusznik raczej do wykluczenia chyba ?
-
Czy to jest odgłos dwumasy ? Załączam nagranie.
Proszę potwierdzić czy plik się uruchamia bo ktoś mi pisał prośbę o udostępnienie pliku.
-
Czy to jest odgłos dwumasy ? Załączam nagranie.
Witam, koledzy co jakiś czas mam taki odgłos przy odpalaniu (najlepiej słychać koło 30 sekundy) i słychać też przy gaszeniu jak się dobrze wsłuchamy. W sobotę to było słychać a dzisiaj już nic nie słychać. Czasami jest spokój kilka miesięcy nawet i zapominam o temacie. Mam to już pewnie ze 2 lata. A może to rozrusznik - był sprawdzany i niby nic w nim nie wyszło i zostały wymienione tylko szczotki. Wydaje mi się, że częściej występuje to po dłuższej trasie i mocnym rozgrzaniu auta np. jazda 500 km i wtedy praktycznie zawsze charczy. A pacjent to AVG 1,9 tdi 2009 z oryginalnym przebiegiem 300 tyś. https://drive.google.com/file/d/1jo2xnMWl_rGqMaogomyX_NULt4Z016vJ/view DRIVE.GOOGLE.COM
-
1.9 TDI AFN słaby od dołu do 1800 rpm LOGI
Czyli ten koło chłodnicy to jest N18 a ten w pobliżu akumulatora to N75 ?
-
1.9 TDI AFN słaby od dołu do 1800 rpm LOGI
Zadam może głupie pytanie. Czy N18 to to samo co N75 ? W ogłoszeniach widzę "ZAWÓR TURBINY N75 N18 EGR ".
-
Gniazdo, wtyczka żarówki H7 ciągle się przepala - foto
Niby wszystko ma dobry styk. Teraz założyłem te Helli co kolega podlinkował i zobaczymy co będzie.
-
Gniazdo, wtyczka żarówki H7 ciągle się przepala - foto
Dzwoniłem do ASO i tylko cała wiązka..
-
Gniazdo, wtyczka żarówki H7 ciągle się przepala - foto
Dziękuję za odpowiedzi. Kupowałem różne kostki i i połączenie miało dobry styk. Gdzie kupię oryginalne kostki ? Dziwne jest to, że przewody również się bardzo nagrzewają i izolacja na nich jest przypalona.
-
Gniazdo, wtyczka żarówki H7 ciągle się przepala - foto
Witam, mam problem z ciągłym wypalaniem się wtyczek do świateł mijana - żarówka H7 jak na foto. Dzieje mi się to z obu stron. Wymieniam przypalone przewody i wtyczki co pół roku. Próbowałem i ceramiczne i plastikowe i to samo. Co może być przyczyną. Żarówki standardowe bez żadnych +.
-
Prośba o analizę logów 1.9 AVG - słaby na dole do 2000 tyś obrotów
Panowie i jak pomoże ktoś. Dodam jeszcze, że robiłem uszczelkę pod głowicą i właśnie przy okazji wyczyściłem to turbo. Sytuacja z mocą nie uległa zmianie ale mam teraz jeszcze inny problem. Auto ciężko odpala na zimnym - dzisiaj było 0 stopni i trochę musiałem kręcić. Ze 2 dni temu też tak miałem ale myślałem, że to przypadek ale niestety nie. Pasek rozrządu nie był zmieniany bo ma przejechane 20 tyś.
-
Prośba o analizę logów 1.9 AVG - słaby na dole do 2000 tyś obrotów
Witam, zwracam się o luknięcie na poniższe logi. Auto słabo ciągnie tak do 2 tyś obrotów a potem jedzie jako tako. Turbina po czyszczeniu a dół słaby dalej. Auto bez katalizatora, egr zaslepiony i po lekkim programie kilka lat temu. Dynamiczne: 001 https://log.tunezilla.com/s/99EPARYD 003 https://log.tunezilla.com/s/RTu99Mty 004 https://log.tunezilla.com/s/fES4U9ax 007 https://log.tunezilla.com/s/DUKxb2Xg 008 https://log.tunezilla.com/s/YsEflhHC 010 https://log.tunezilla.com/s/AJkwacbY 011 https://log.tunezilla.com/s/rp5RqHN3 Statyczne: 001 https://log.tunezilla.com/s/uuyGoNxg 003 https://log.tunezilla.com/s/oWtu5TOP 004 https://log.tunezilla.com/s/oWtu5TOP 013 https://log.tunezilla.com/s/z4YF3gYM Statyczne BS: 000 https://log.tunezilla.com/s/zdRfpDsU 004 https://log.tunezilla.com/s/X8WCBhls
-
[B5 AVG] Świeci się kontrolka zużycia klocków hamulcowych
Ok, będę szukał z drugiej strony.
-
Kontrolka zużycia klocków.
Ok, będę szukał z drugiej strony.
-
Kontrolka zużycia klocków.
Te wtyczki są w obu nadkolach ?
-
[B5 AVG] Świeci się kontrolka zużycia klocków hamulcowych
zmostkować trzeba z jednej strony czy z dwóch stron ? Jakiś czas temu zmostkowałem z jednej i chwile było ok. Teraz znów zaświeciła mi się kontrolka i nie wiem czy z drugiej strony też jest jakaś kostka w nadkolu ?. Klocki mają jeszcze 5mm okładziny.
-
[B5 1.9 TDI AFN] Wyciek płynu chłodniczego
Odgrzeje kotleta. Mam dokładnie taki sam objaw i dokładnie w tym samy miejscu stoi mi płyn chłodniczy jak u kolegi. Wymieniłem już króciec z prawej i wąż idący do niego i nadal cieknie ( płyn stoi w dołku pod uszczelką pod głowicą). Kolega pisał o nagrzewnicy i faktycznie zauważyłem wzmożone zaparowanie szyb. Czy jeżeli była by to nagrzewnica to był by wyciek widoczny na bloku silnika ? Pewnie wymienię króciec z tyłu głowicy i zobaczę. Co o tym myślicie ? Wyciek mam dokładnie jak u kolegi w wątku: Wyciek płynu - czy to uszczelka pod głowicą? TDI - Passat B5 (3B i 3BG) - Passat Forum FORUM.VW-PASSAT.PL
-
Cieknie na uszczelnieniu wybieraka skrzyni
Witam, od jakiegoś czasu tzn. pewnie ze 3 lata cieknie mi koło wybieraka skrzyni. Wymieniłem na początku uszczelniacz ale po roku znów zaczęło cieknąć. Wymieniłem tym razem uszczelniacz na ciaśniejszy o milimetr ale pomogło to tylko na bardzo krótki czas. Co ja mogę z tym jeszcze zrobić ? Wymiana skrzyni ? Oryginalny uszczelniacz ma wymiary 16x24x6 a teraz wymieniłem na 15x24x7 co po wymianie powodowało nawet ciężką pracę lewarka ale po krótkim czasie wróciło do normy.
-
Akcja serwisowa wymiany PD Siemens w 2.0 TDI BRD 170 KM
Mam Vin - czyli dzwonię i powinni powiedzieć ?