Treść opublikowana przez tom2009
-
Cieknie olej z EGR - foto
Jak zaślepić egr to wiem . Czy zaślepienie egr będzie miało jakiś wpływ na program bo mam wgrany ? W pytaniu chodziło mi raczej o to jak sprawdzić zawór odmy o którym wspomnieliście.
-
Cieknie olej z EGR - foto
Czyli od czego zacząć ?
-
Cieknie olej z EGR - foto
Witam Panowie cieknie mi olej z zaworu egr a dokładnie z tej gruszki co dochodzi cienki wężyk: Fotoo.pl - Hosting Zdjęć-2014-05-04 16.43.45.jpg Co może być przyczyną, czy muszę go wymienić ?
-
kupno kamerki samochodowej
To jest dość ciekawe: Mini 0801 Ambarella A2S60 1080P Car DVR with GPS logger [Mini 0801]FoxOffer - Wholesale, OEM, Drop shipping from China directly Wyposażona w gps, na forum kolega prezentował.
-
Zgasł podczas jazdy i nie zapali !!
Sprawdziliśmy i wszystko z klinem ok bo też na początku padło na klin.
-
Zgasł podczas jazdy i nie zapali !!
Witam Problem rozwiązany - chyba Okazało się że pasek jest przeskoczony całe szczęście niewiele. Nowy pasek i napinacz został założony ale dalej auto nie chciało odpalić i złapało dopiero jak dostało plaka. Więc sam nie wiem czy pasek był już wcześniej w takiej pozycji i auto jeździło a coś innego się podziało np. z paliwem i dopiero po plaku załapał bo jeżeli był by to na 100% pasek to chyba powinno od razu po prawidłowym ustawieniu auto odpalić ?
-
Zgasł podczas jazdy i nie zapali !!
A jak to sprawdzić jak auto nie odpala ? ---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ---------- A jak to sprawdzić ?
-
Zgasł podczas jazdy i nie zapali !!
Tak kontrolka się zapala na 1-2 sekundy i gaśnie.
-
Zgasł podczas jazdy i nie zapali !!
Witam Mam problem jak w temacie. Jadąc dzisiaj autem zauważyłem że coś bardziej przydymia na czarno podczas mocnego dodawania gazu. Zajeżdżałem na parking i dodałem mocniej gazu aby popatrzeć jak mocno kopci na czarno i autko w tym momencie zgasło. Po wtoczeniu się na parking próbuje odpalić i nic auto kręci ale nie zapala. Kontrolki wszystko ok - immo jest wyłączone w sterowniku bo auto jest po programie i był problem z zakodowaniem sterownika. Po podłączeniu kompa okazało się, że nie ma żadnych błędów. Co o tym myślicie Panowie ? Od czego zacząć szukania przyczyny. Jeżeli by padła turbina to auto by nie odpaliło ? Olej w silniku ok i wizualnie nic nie widać niepokojącego pod maską. Paliwo w zbiorniku jest.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Witam Dzisiaj dojechałem na oparach do stacji benzynowej tzn. na rezerwie zrobiłem 70 km bo sobie skasowałem jak zaświeciła. I tankuje. Troszkę poodpowietrzałem bo miałem dużo czasu. Weszło 65,86 Litra !!!! Czy to możliwe ? Był chyba gdzieś wątek ile wchodzi do baku ale znaleźć nie mogę. Odnośnie spalania to do włączenia rezerwy robię prawie zawsze 840 km po programie. Przed programem robiłem trochę mniej. Jazda prawie miejska. Ciekawe ile teraz zrobię km na tym zbiorniku ?
-
Proszę o ocenę logów - problem z mocą
może nie aż tak małe wskazania MAF, choć na seryjnym programie MAF dosyć nisko już mierzył .... auto było robione "na odległość" przeze mnie ... Podsumowując. Auto ładnie chodzi i wszystko jest ok Więc polecam kolegę.
-
Proszę o ocenę logów - problem z mocą
U kolegi z forum ale nie chciałbym reklamy robić. Jak jesteś zainteresowany to na PW.
-
Proszę o ocenę logów - problem z mocą
Luknijcie na te logi po programie Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Dziwny odgłos i trzesienie w przedziale 1800-2100 obrotow
kup od Gruchota mam już dłuższy czas i jest ok.
-
Proszę o ocenę logów - problem z mocą
Witam Logi jeszcze raz wykonane z zaślepionym Egr-em i ponownie przeczyszczoną przepływką: Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Co o tym myślicie ?
-
Proszę o ocenę logów - problem z mocą
To przepływka kolegi a wyżej na mojej: Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Proszę o ocenę logów - problem z mocą
spanky logi z moją przepływką: Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
[ALL B5] Mycie silnika
Zastanawiam się czy płyn do mycia silników nie niszczy opony ?
-
Proszę o ocenę logów - problem z mocą
Spanky miałem do ciebie pisać ale widzę, że już luknąłeś na to. Moc wróciła a przynajmniej tak mówi kumpel. Nie wiem czy zamiana przepływki tu coś da bo ta moja to chyba w takim stanie jak ta kolegi. Moja - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Kolegi - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Więc nie wiem czy jest sens podmieniać.
-
Proszę o ocenę logów - problem z mocą
Podsumowując: - termostat do wymiany - turbo do czyszczenia Chyba od tego trzeba zacząć. ---------- Post dopisany 24-11-2012 at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany 19-11-2012 at 09:47 ---------- Więc tak: - wymieniony termostat - teraz temperaturę trzyma ok - wymieniony filtr powietrza - wyczyszczona przepływka - wyczyszczona turbina Logi dynamiczne po czyszczeniu turbiny: Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Co o tym myślicie ?
-
Proszę o ocenę logów - problem z mocą
Witam Proszę o ocenę logów A4 B5 AFN. Trochę brakuje mocy i nie może się wkręcić powyżej 3900 tyś. Po zrobieniu logów dynamicznych dodatkowo pojawił się błąd, którego przed logami nie było: VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 038 906 018 S Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 00SG 1614 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 06325 1 Fault Found: 00575 - Intake Manifold Pressure 17-10 - Control Difference - Intermittent Dynamiczne: Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000,000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004,004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Statyczne bez BS: Log (0 - 003) Log (1 - 001) Log (2 - 014) Log (3 - 004) Log (4 - 007) Log (5 - 000) Log (6 - 013) Log (7 - 023) Proszę o pomoc w diagnozie
-
[B5 AFN] Fabryczna pompa wody?
Jak leje to do czego ma mi się przydać ? Dziwi mnie tylko że to nie skf ani hepu a była ori.
-
Duże spalanie 1.9 90km
Dobre, naprawdę się ubawiłem. buhahahhaha
-
[B5 AFN] Fabryczna pompa wody?
Witam Wczoraj wymieniałem pompę wody. Auto z 99 roku i pompa była ori bo nabity był rocznik na niej tak jak na wahaczu tylko nigdzie nie znalazłem marki pompy tylko logo VW i index z numerem części. A co jest najciekawsze to wirnik plastikowy. Auto ma ori przebieg 190 tyś wiec tyle pompa wytrzymała. Ale jakaś dziwna ta pompa.
-
[B5 AFN] Fabryczna pompa wody?
Ja też tak myślałem jak ty a rozrząd robiłem 25 tyś temu i nawet pomp miałem kupioną a mechanik powiedział że szkoda wymieniać bo nie jest na tym samym pasku co rozrząd i oddałem do sklepu. I co ? Dziś mi cieknie - nie jest tragedia można jeździć po dolaniu płynu ale pompę trzeba wymienić więc przekonałem się że najlepiej z rozrządem wymienić i mieć spokój.