Treść opublikowana przez tom2009
-
Problem z zakodowaniem Immo do nowego Ecu
Witam Panowie mam problem z zakodowaniem immo do nowego ecu. Robię to zgodnie z instrukcją: Install the new ECU in the car [select] [17 - Instruments] [Adaptation - 10] Leave channel at "00" [Read] [save] [Done, Go Back] [Close Controller, Go Back - 06] [Exit] Turn ignition OFF for 15 seconds. Start vehicle. Próbowałem już na wszystkie sposoby i nic z tego. Nagrałem filmik bo może popełniam jakiś czeski błąd ? Trochę kiepska jakość ale chyba coś tam widać. Co o tym myślicie ?
-
[B5 AFN] Porozrywana gąbka osłony silnika
Skoro jest akustyczna coś wygłusza tak naprawdę ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Będę się kontaktował, dzięki za info.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Na stronce piszę że 150 za 1 ośkę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To już tanio na pewno nie będzie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Chłopaki gdzie w Rzeszowie idzie najtaniej shamować furę?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
..:: Warsztat Samochodowy 'MAXISERVICE' - Lesko, Sanok, Rzeszów, Montaż sekwencyjnych Instalacji LPG, Usuwanie filtrów FAP i DPF, Hamownia podwoziowa, Tuning Elktroniczny, Diagnotyska Elektroniki samochowej ::.. Niestety tam kolesie programów nie wykonują. A za ile chcesz zrobic program ? Każdy chce jak najtaniej i jeszcze żeby dobrze było
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
..:: Warsztat Samochodowy 'MAXISERVICE' - Lesko, Sanok, Rzeszów, Montaż sekwencyjnych Instalacji LPG, Usuwanie filtrów FAP i DPF, Hamownia podwoziowa, Tuning Elktroniczny, Diagnotyska Elektroniki samochowej ::.. Niestety tam kolesie programów nie wykonują.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Szukam kogoś w Rzeszowie albo bliskich okolicach do zrobienia programu dla mojego AVG. Możecie kogoś polecić koledzy ?
-
Proszę o analizę logów przed programem (nowe logi po programie)
Witam Zrobiłem jeszcze raz logi a wcześniej zmieniłem filtr paliwa, ustawiłem dawkę paliwa na 3,2-3,4 oraz przeczyściłem przepływkę. Auto troszkę lepiej chyba reaguje na pedał gazu. Zerknijcie teraz. Dynamiczne: Log (000) Log (001) Log (003) Log (004) Log (008) Log (010) Log (011) Statyczne: Log (000) Log (001) Log (003) Log (004) Log (007) Log (013) Log (014) Log (018) Log (023) Statyczne BS: Log (000) Log (003) Log (004) Log (011) Z góry dziękuję Tom2009
-
[B5 AFN] Porozrywana gąbka osłony silnika
Tylko ciekawe jak z ta mata reaguje na wysoką temperaturę ...
-
[B5 AFN] Porozrywana gąbka osłony silnika
Tutaj koleś ma fajne rzeczy ale co wybrać: Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B5 AFN] Porozrywana gąbka osłony silnika
Witam Odgrzeję kotleta Chłopaki co można podkleić w miejsce tej rozsypującej się pianki ? Jest jakaś gąbka ognioodporna albo coś takiego ? Tom
-
Proszę o analizę logów przed programem (nowe logi po programie)
Zmienię filtr paliwa, powietrza był wymieniany , wyczyszczę przepływkę, zmienię dawkę na około 4 i zrobię wtedy jeszcze raz kpl. logów. Zastanawiam się czy zmieniać kont wtrysku bo nieznacznie jest zwiększony ? Tom
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
Dawkę paliwa ustawia się na zapalonym silniku tak jak koleś czy na zgaszonym tak jak piszecie na forum ?
-
Proszę o analizę logów przed programem (nowe logi po programie)
Zobaczę ile da się zmienić przez kabel bez ruszania nastawnika.
-
Proszę o analizę logów przed programem (nowe logi po programie)
Nie. Pucha od Gruchota.
-
Proszę o analizę logów przed programem (nowe logi po programie)
Auto mam już 3 lata i nic przy turbinie nie dotykałem a filtr powietrza wymieniany pod koniec sierpnia.
-
Proszę o analizę logów przed programem (nowe logi po programie)
Witam Będę bardzo wdzięczny jak lukniecie na moje logi. Przymierzam się do wgrania programu. DYNAMICZNE Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM STATYCZNE Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 014 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM STATYCZNE BS Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Z góry dziękuję za opinie.
-
Grupowy tuning
I jak będzie coś w tym Krakowie ?
-
Dobrzy chiptunerzy
1450-1285 = 165 kg mniej B6 sedan AWX wazy 1500 Kg... sprawdzałem na wadze... B5 sedan AJM wazy 1320 Kg, Kombi AJM 1400 kazde 100 Kg ~ 10 KM Ja podałem wartości katalogowe jakie znalazłem dla avanta B5 i B6 ze skrzynią manualną.
-
Dobrzy chiptunerzy
Chyba mogę napisać na forum ile fabryka mocy wyceniła mi program do AVG 110 km. Koszt zrobienia programu w AVG to 1476zł brutto więc ładnie podziękowałem bo ta cena to chyba troszkę za wyska - oczywiście w cenę wchodzi hamownia przed i po oraz gwarancja i jest to cena brutto. Co o tym myślicie ? Tom Drogo:wink: Nasz odział w Rzeszowie mieści się w ASO VW i robimy tam głównie nowe auta na gwarancji. Mamy podpisane umowy, więc nie możemy poszaleć z cenami. W Lublinie to ja ustalam ceny dla klubowiczów. Za AVG klubowicze płacą 1000zł. Właśnie na rolkach stoi klubowa B7 na program To już inny temat Do Lublina z Rzeszowa jest około 170 km. Więc jest to jakaś alternatywa. Będę miał na uwadze. Może jeszcze da się coś z tej ceny ugryść na miejscu:) Czy na logi chciałbyś wcześniej zerknąć żeby na darmo nie jechać ?
-
Dobrzy chiptunerzy
1450-1285 = 165 kg mniej
-
Dobrzy chiptunerzy
Poszło na Pw do ciebie. Koledzy mam pytanko. Czy np. jak wgram program do mojego AVG 110 km i będę miał tak około 130 km to mogę się spodziewać podobnej jazdy do B6 1,9 tdi 130 km 2004 r. ? Bo akurat jeżdżę takim autkiem i do niego mam punkt odniesienia ?
-
Dobrzy chiptunerzy
Chyba mogę napisać na forum ile fabryka mocy wyceniła mi program do AVG 110 km. Koszt zrobienia programu w AVG to 1476zł brutto więc ładnie podziękowałem bo ta cena to chyba troszkę za wyska - oczywiście w cenę wchodzi hamownia przed i po oraz gwarancja i jest to cena brutto. Co o tym myślicie ? Tom