Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tom2009

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tom2009

  1. Witam Mam problem. Nie mogę się połączyć z kontrolerem centralnego 46. Silnik AVG 99rok. Ze wszystkim innym się łączę z wyjątkiem kanału 46. Może wiecie co to może być ?
  2. Taniej to raczej nie będzie no chyba, że żarcie z PL bierzesz i nic tam nie kupujesz. Ale pogoda prawie gwarantowana.
  3. Oto co piszą na onecie: http://moto.onet.pl/1642503,1,mozna-uniknac-mandatu-z-fotoradaru,artykul.html?node=2
  4. O tych uniroyalach dobrze się ludzie wypowiadają, tylko podobno szybko się ściearają. Ale niewiem czy się nie skuszę ...
  5. Witam Zastanawiam się co wybrać: Michelin ENERGY SAVER 195/65 R15 91 H Uniroyal RainExpert 195/65 R15 91 H Continental ContiPremiumContact 2 195/65 R15 91 H Co byście poradzili ?
  6. Możesz napisać jak ten odstojnik zrobić ? Bo też mi ubywa oleju i chciałbym sprawdzić czy to nie przez odmę.
  7. Trzeba by pytać w HPA-TEST na ul. Podkarpackiej ale ja ich po ostatniej wymianie wahaczy omijam z daleka i już nigdy tam nic nie będę robił. A szkoda o nich gadać i się denerwować. Teraz coś mi stuka i uderze na przeciko hpa bo słyszałem że solidnie robią chociarz tam też miałem przejścia kilka lat temu .....tuleje na tylnej belce miały luz i je przyspawali ..
  8. Witam Panowie u kolegi po wymianie sprzęgła i dwumasa - ściągnięta była klema z aku podczas roboty, nie działa ogrzewanie. Co się mogło stać ? Vag nie pokazuje, żadnych błędów. Dziwna sprawa, czy to może być związane z odłączeniem akumulatora ? W climatroniku też nie ma żadnych błędów. Rurki idące do nagrzewnicy są ciepłe. Proszę o pomoc bo trochę zimno A błędów w klimatroniku nie ma ale zamiast 00.0 jest .0 czy to nie dziwne ? Auto ma stary klimatronik bo to 97 przed liftem. Tom
  9. Mi też się wydaje że to za bardzo nie obojętne ale podłącze tak jak napisałeś czyli cienki do wlewu paliwa. [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 20:57_________________________________________________Doszła dzisiaj pompka - kompresorek. Jest kompresorek od jakiejś inne pompki - od jakiegoś auta z grupy vag. Wężyk nie jest ori tylko jakiś kombinowany jak w jakimś poście u nas na forum ktoś pokazywał !! Jutro podłącze i zobaczę czy wszystko ok. Gostek kupuje jakieś tańsze pomki i wymontowuje kompresorki i przerabia wężyk i sprzedaje i to cała filozofia. Tom
  10. ok ale ten co kupiłem od niego te pompke napisał mi że nie ma to znaczenia. Ważne żeby było szczelne.
  11. za późno ... czekam na paczkę
  12. Kurde ale jedną rzecz zawaliłem i to strasznie a mianowicie te 2 wężyki co dochodzą do pompki musiałem odciąć zaraz koło złączki bo nie mogłem tego zdjąć teraz już wiem jak to jest zaciśnięte. Wężyki są długie więc na gorąco je nałożę ponownie na te białe zaciski. Ale jedna ta złączka ma większą średnicę na łączeniu z pompką a druga mniejszą i teraz pytanie - który wężyk do którego otworu ? Wiem który jest od zbiornika bo jak dmuchnę to coś przeskakuje w zbiorniku i go otwiera. Kgrkgr może masz to na wierzchu i możesz dmuchnąć i zobaczyć który to ma być do otwierania wlewu zbiornika ? Ten cieńszy czy ten węższy ? Jakieś tam napisy są na tych węzykach ale ciemno było i nie doczytałem bo może są podpisane jakoś inaczej ? Tom
  13. Nie mam czasu na szukanie. Kupiłem od tego kolesia: http://allegro.pl/show_item.php?item=1432526744 jak dojdzie to dam znać. Zastanawiam się na tym czy otworze zbiornik paliwa jak mam wyciągniętą pompkę ??? Tom
  14. Też się zastanawiałem jak on to robi i skąd to bierze.
  15. Witam Przestał mi działać centralny zamek. po podłączeniu waga mam następujące błędy: Control Module Part Number: 8D0 862 257 B Component and/or Version: ZV-Pumpe, Funk D12 Software Coding: 12865 Work Shop Code: WSC 06325 2 Faults Found: 01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak) 35-00 - - 00956 - Key 2 09-00 - Adaptation Limit Surpassed Po odciągnięciu przewodów powietrznych okazało się że pompka nie pompuje. Rozebrałem pompkę i po podniesieniu tego denka na 3 śruby okazało się że wirnik jest połamany ale silniczek działa. Znalazłem na allegro taki zestaw - kpl kompresorek: http://allegro.pl/kompresorek-do-audi-pompka-centralnego-zamka-a3-a4-i1432526744.html Czy ktoś może już kupował coś takiego i zakładał u siebie. Tylko się zastanawiam czy ja muszę kupować cały kompresorek czy tylko wystarczyło by kupić spalony kompresorek używany ze sprawnym wirnikiem ? A może ktoś z forumowiczów ma taki wirniczek ??
  16. Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź. Strasznie drogie te kołki. Czyli kpl. to: 4A0805163 - klip 4A0805137A - podkładka zabezpieczająca 4A0805121A - kołek mocujący Może ktoś sprzedaje jakieś zamienniki .... tom
  17. Witam Zabardzo niewiem jak to się nazywa i nie mogę nigdzie znaleść. Chodzi mi o te kpl klipsy / kołki do łączenia osłony silnika od dołu z nadkolem po 2 sztuki na stronę. Jak to się nazywa i gdzie to można kupić ? Może się orientujecie ?
  18. tom2009 odpowiedział(a) na Pretor temat w 1.9TDI
    a do tej teorii nie ma nik nic do powiedzenia
  19. tom2009 odpowiedział(a) na Pretor temat w 1.9TDI
    Mam pytanko co do silnika AVG - podobno to to samo. Czy da się tam wymienić uszczelniacze bez wyciągania głowicy ? Pytałem o to jednego mechanika, który bardzo dobrze zna się na audi - pracował w aso i powiedział że w avg trzeba ściągać głowicę bo jak wymieniali bez ściągania to potem czasami coś tam się działo bo uszczelniacze są inne niż w AFN. Czy ktoś wymieniał uszczelniacze w AVG i może coś na ten temat napisać ?
  20. tom2009 odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    55
  21. ale są wpłatomaty i szybciej niż przy okienku i nie widzę problemu. Ogólnie ING direct to najlepsze konto jakie miałem. A ma może ktoś tam konto w domu maklerskim ?
  22. Tak ale w placówce Cię nie obsłużą chyba. (chyba, że się zmieniło) chyba tak bo jak coś robisz w placówce to płacisz kasę tak jak kolega napisał np. wpłacanie kasy.
  23. W ing direct nie płaci się za przelewy i jest wszystko free.
  24. Tak tak bez opłat tylko opłatę za kartę co miesiąc już nie pamiętam ile. Najlepszy jest ING bo wszystko za free. jednorazowo 15 zł co miesiąc ale nie 15. Mam tam konto. wydajemy Ci kartę debetową, pozwalającą na dowolne korzystanie ze środków na koncie przy zakupach oraz poprzez wypłatę z bankomatu; sam ustalasz łatwy do zapamiętania kod PIN; opłata za kartę to tylko 5 zł miesięcznie jeśli Alior Bank jest Twoim "głównym bankiem" (sprawdź, co to oznacza); przyznaje placisz 4 zł za kartę miesięcznie jeżeli alior jest twoim bankiem głównym czyli takim naktóry spływa wynagrodzenie od pracodawcy,[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 17:01_________________________________________________ Potwierdzam. Odradzam też Alior - u nich wszystko jest dobrze dopóki nie pojawi się problem. to wszędzie tak bywa! Płacę co miesiąc w aliorze ale nie spływa tam moje wynagrodzenie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.