Treść opublikowana przez tom2009
-
[B5 AVG] Kasowanie luzu na popychaczach
Pytałem z ciekawości o uszczelniacze bo jeden mechanior powiedział mi że w AFN da się wymienić uszczelniacze bez ściągania głowicy a w AVG się nie da tzn. da się ale miał reklamacje bo są inne uszczelniacze i coś się potem urywa. Chciałem tylko zweryfikować tą teorię.
-
[B5 AVG] Kasowanie luzu na popychaczach
Witam Czy wymieniałeś również uszczelniacze zaworów w silniku AVG ?
-
[ALL B5] Poszukuję rolety poziomej bagażnika
Kurde ciekawe czy tak inni też mają.....
-
[ALL B5] Poszukuję rolety poziomej bagażnika
Kolego a możesz wpisać mój vin WAUZZZ8DZYA025964 i dać screen ? Jestem ciekawy jak twoja etka ci pokazuje. Czy pokarze ci roletę w określonym kolorze czy wszystkie rolety ??
-
[B5 AHU] Górne wachacze
Kurde jak wklepuje VIN to pokazało mi np. również wahacze z końcówką C. Dam fotkę wieczorem. Może coś źle robię ???[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 13:14_________________________________________________Dla przykładu: Wpisałem vin i wyświetla mi też nie tylko dla mojego auta ? Czy mam rację ? [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 18:48_________________________________________________Co mam nie tak ? Szukam też rolety do swojego auta ale jaki mam kolor ? Wyrzuca mi wszystkie rolety:
-
[B5 AHU] Górne wachacze
Podłącze się pod temat. Jaki powinien być numer wahacza Prawego i Lewego przedniego - tego prostego. Vin to WAUZZZ8DZYA025964. W etce są z końcówką A i C: 8E0407505A 8E0407506A 8E0407505C 8E0407506C [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 19:26_________________________________________________OK już wiem. Do mojego samochodu mają być te z A: 8E0407505A 8E0407506A Bo C to zawieszenie sportowe. Mam pytanko do specjalistów od Etki. Czy można tak zrobić żeby pokazywało tylko części do wprowadzonego Vin-u ??
-
[ALL B5] Jakie amortyzatory na TYŁ do B5 ???
Czy mówisz o tych z tego linku - AMORTYZATOR (tył) SACHS nr kat. 170 814
-
[ALL B5] Jakie amortyzatory na TYŁ do B5 ???
Te amortyzatory firmy SACHS to są gazowe czy gazowe-olejowe. Doradźcie jakie kupić na jazdę po mieście i dość dziurawych drogach. Czy mówicie o takich amorach: http://www.allegro.pl/item995117018_amortyzatory_sachs_tyl_audi_a4_a4_avant.html
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Witka Chłopaki jak myślicie czy takie czujniki z allegro to oryginały czy chińczyki: http://www.motoallegro.pl/item942436492_czujnik_temperatury_vw_skoda_seat_059919501a.html Ile kosztuje taki czujnik 059 919 501 A w ASO ???
-
[B5 AJM] Dolne listwy drzwi przednich i tylnych
Już wiem i tylko dostępne w ASO.
-
[B5 AJM] Dolne listwy drzwi przednich i tylnych
Są różne kolory ?????
-
[ALL B5] Przepalone poszycie przez podgrzewanie fotela - FOTO - co mogę z tym zrobić ?
Ok dziękuję za info. A czy z tych fotek może mi powiedzieć dokładnie jakie oznaczenie ma taki fotel/kolor ?? Albo czy można to odczytać z fotela bez ściągania poszycia ?
-
[ALL B5] Przepalone poszycie przez podgrzewanie fotela - FOTO - co mogę z tym zrobić ?
Witam Czy jak bym chciał kupić poszycie takiego siedziska jak na foto to nie ma znaczenia strona fotela ? Prawa czy lewa ? I czy jest grzany czy nie ? Chciałbym tylko materiał zmienić bo i tak muszę rozbierać bo grzanie jest zepsute. Może gdzieś dorwę taki fotel z dobrym siedziskiem a zajechanym oparciem bez poduszek. A chyba różnicy po między avantem a sedanem nie ma ?
-
[B5 AVG] Proszę o ocenę logów - twarda praca i telepanie budą na jałowym biegu
Chłopaki jak się edytuje temat postu ? Bo chciałbym zmienić i nie mogę ?? [br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 16:58_________________________________________________Mam pytanko. Czy praca silnika może zalezeć od tmp. powietrza ?? Wydaje mi się że jak temp. na polu przekroczy 15 stopni to silnik ciszej i trochę łagodniej - miękko mi pracuje niż normalnie. A borykam się z tym tematem oddawana i nie mogę dojść co jest grane. Czy jakiś czujnik temperatury może to powodować ?? Filtr powietrza był wymieniany.
-
[ALL B5] Nastawnik pompy
Kolego możesz powiedzieć coś więcej na ten temat ? Bo może i masz racaje bo 2 dni temp. powyżej 15 i auto ładnie śmiga a spada temperatura do 11 i już gorzej...
-
[ALL B5] Nastawnik pompy
No raczej nie zauważyłem żadnej reguły a do czego dążysz ?[br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 09:38_________________________________________________ Chociaż dzisiaj przy 16 stopniach śmiagał ładnie ...
-
[ALL B5] Nastawnik pompy
kolego logi to już dawno zrobiłem i wszystko ok. Nie pytam jakie są objawy padniętego nastawnika tylko jak go sprawdzić. Ale na logi możesz zerknąć jak masz ochotę: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_avg_prosze_o_ocene_logow_twarda_praca_i_telepanie_buda_na_jalowym_biegu-t96414.0.html
-
[ALL B5] Nastawnik pompy
Chcę sprawdzać dlatego że: auto chodzi raz ciszej raz głośniej, raz jest super elastyczne a raz nie, silnik ma wibracje ale nie zawsze, jak gaszę samochód to czasami zatelepie a czasami nie i silnik twardo pracuje ... To by było mniej więcej na tyle. Rozrządu jeszcze nie sprawdzałem ale za niedługo będę wymieniał, kąt wtrysku 54, plecionka wymieniona. Olej mobil 10w40.
-
[ALL B5] Nastawnik pompy
Witam Czy w jakiś łatwy sposób można sprawdzić nastawnik pompy ??
-
[ALL B5] Nadmierne grzanie fotela przedniego
I dlatego grzeje na 1 cm obwodu bardziej niż na pozostałem obwodzie ??? Moim zdaniem dziwna teoria ...
-
[ALL B5] Przepalone poszycie przez podgrzewanie fotela - FOTO - co mogę z tym zrobić ?
A w ASO nie można dokupić takiego ori obszycia siedziska ?
-
[ALL B5] Nadmierne grzanie fotela przedniego
Kurde u mnie też coś za bardzo grzeją a dokładnie fotel kierowcy bo na bocznym mało kto siedzi. Wcześniej jeździłem na 6 i na 5 i nie czułem tak bardzo. A teraz na 3 i parzy w tyłek, że muszę skręcać na 2 lub 1. Zastanawiające jest to że, parzy tylko miejscami a nie na całym fotelu. Miał ktoś coś takiego ???[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 17:50_________________________________________________Kurde dzisiaj wziąłem pasażerkę na boczne siedzenie, która wczesniej już ze mną jeździła i czekałem na jej reakcję Również po jakimś czasie stwierdziła ze fotel parzy !!! I tak do pozycji 3 a nie parzy dopiero na pozycji 2 i również nic nie czuć żeby grzało. Co się mogło podziać że z obu stron taka dziwna sytuacja ?[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 11:50_________________________________________________Jednak grzało mocniej bo mi dziurę w siedzeniu wypaliło
-
[ALL B5] Przepalone poszycie przez podgrzewanie fotela - FOTO - co mogę z tym zrobić ?
Witam Fotel grzał mi a nawet parzył w tym miejscu co jest przepalone więc sobie czapkę podłożyłem pod siedzenie i myślałem że zimę przejerzdzę I przyszła wiosna więc czapkę sobie podniosłem i co widzę czapka popalona i dziura w siedzisku. Chłopaki co mogę z tym zrobić ? A może ktoś by miał takie poszycie siedziska albo całe siedzisko ? Nie wiem czy jeżeli jest pompowany odcinek lędzwiowy to siedzisko będzie inne ? Auto avant polift 99 r.
-
[B5 AFN] Ciśnienie 15MPa - to możliwe?
Ja też mam podobnie. Jak będę rozrząd zmieniał to sprawdzę ciśnienie na cylindrach i ciśnienie oleju. Raz chodzi ładnie ale głośniej a raz głośno i kiepsko. Dawki mam ok: http://vaglog.rtnet.pl/tcp_8755.html
-
[B5 AHU] Kontrolka oleju
W golfie tak miałem jak miałem przerwany przewód do czujnika ciśnienia oleju.