Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tom2009

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tom2009

  1. tom2009 odpowiedział(a) na kls temat w 1.9TDI
    Będąc dzisiaj w sklepie sprzedawca zachwalał pompy DOLZ np: Pompa wodna DOLZ Audi A4, A6, A8 2.4, 2.6, 2.8 (2729863472) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Czy słyszeliście o takim wynalazku a może ktoś już to testował ?
  2. tom2009 odpowiedział(a) na kls temat w 1.9TDI
    Nie trzeba demontować zderzaka pompę wymienisz bez większych problemów. Zdiagnozuj miejsce wycieku gdyż znajomy ostatnio kupił niepotrzebnie nowa pompę a wyciek był na oringu w miejscu jej montażu do aluminiowego korpusu. A sam ten oring można kupić ? Ma koleś tanio pompe na allegro tylko właśnie bez oringu: POMPA WODY SEAT SKODA AUDI A4/6 PASSAT B5 TDI P542 (2777300861) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jak sprawdziłem to nowa kpl kosztuje około 180 zł.
  3. tom2009 odpowiedział(a) na kls temat w 1.9TDI
    Chłopaki odgrzeję kotleta troszkę ale mam wyciek płynu od dołu silnika z przodu - jeszcze nie patrzyłem dokładnie ale podejrzewam pompę wody (chciałem wymieniać przy rozrządzie ale mechanik się uparł że nie trzeba - szkoda że ja się nie uparłem że trzeba !!!). Czy do wymiany pompy trzeba ściągać zderzak ? Chyba raczej nie ??
  4. No i logi dynamiczne po programie: Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010,010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Luknijcie jak to wygląda
  5. Problem nie został rozwiązany - immo zmienione w ecu na off.
  6. Chyba roboty już nie ma ...
  7. Trafili w niszę rynkową a szkół w tym kierunku chyba niema...
  8. Może jakiś fotki Panowie ?
  9. No ale u mnie chyba jest immo 2. Jkim kablem odczytam ten pin immo ? Vag-commanderem ?
  10. A dlaczego w tej instrukcji nie ma mowy o pinie ? Ross-Tech: VAG-COM: Immobilizer 2 ECU Swapping
  11. Z kluczami mam taką przywieszkę: http://fotoo.pl//out.php?i=400281_img-1801.jpg Czy któryś z tych numerków to pin ? Pin chyba jest 5 cyfrowy ? Niestety i tu kolejny problem bo nie mogę się zalogować a mam tylko takie numerki i nic nie wchodzi jak kombinuje po 5 cyfr
  12. Błędy były takie jak poniżej i mrugała kontrolka świec i immo na przemian: VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 8D0 920 900 X Component and/or Version: B5-KOMBIINSTR. VDO D09 Software Coding: 00040 Work Shop Code: WSC 35394 Additional Info: ˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙ AUZ7Z0X1276381 1 Fault Found: 01177 - Engine Control Unit 65-10 - Unauthorized - Intermittent VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 038 906 012 AH Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 0000SG 2705 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 06335 2 Faults Found: 17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 - 35-00 - - 18062 - Please check DTC Memory of Instrument Cluster P1654 - 35-10 - - - Intermittent Ten błąd 18062 miałem już na starym sterowniku od kilku lat od zakupu - kasuje go ale powraca ...
  13. Vin jest napewno inny jak jest w ecu bo wsad do nowego sterownika nie był kopiowany ze starego.
  14. Dobra daj dokładną instrukcję po kolei
  15. dokładnie tak. Na starym gaśnie a na nowym mruga mimo adaptacji.
  16. Kolego kluczyki są ok. Mam 2 identyczne sterowniki - stary i nowy. Chcę wymienić ten stary na nowy więc zapinam nowy i chce go adoptować do ecu i nie odpowiadał na adaptację ten nowy sterownik. Zapinam stary sterownik i auto zapala i wszystko śmiga jak po staremu.
  17. Sprawdzałem też na innym kablu i niestety to samo....
  18. Ale ja nie chcę kodować kluczyków !!
  19. Chłopaki czy ktoś na spocie mógłby mi pin immo odczytać z mojego paścia ? Pewnie trzeba by vag commandera albo vag tacho.
  20. Ja nie chcę adoptować kluczyka tylko immo do ecu
  21. próbowałem Może ktoś się wypowie czy to wogóle jest oryginalna zawieszka z pinem czy to coś innego coś co ktoś sobie zawiesił. Zgodnie z instrukcją samochodu to ta przywieszka jest z kluczami (D - Anhangar)
  22. Z kluczami mam taką przywieszkę: Czy któryś z tych numerków to pin ? Pin chyba jest 5 cyfrowy ?
  23. w instrukcji nie ma nic o pinie bez pinu nic nie zrobisz. Na stronie Roos-Tech nie ma nic o pinie: Ross-Tech: VAG-COM: Immobilizer 2 ECU Swapping
  24. w instrukcji nie ma nic o pinie ale próbowałem się logować wcześniej przez 11 login ale te numerki co mam przy kluczach nie wchodzą i nie wiem czy to na pewno te.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.