Treść opublikowana przez tom2009
-
Dobrzy chiptunerzy
hihih dali mu jakiś certyfikat a ile ma kuni to mu pokazali na kompie po shamowaniu a papiera z wykresem nie dostał dlatego mam małe wątpliwości
-
Pytanko o numer lampy do polifta kombi B5
Teraz jeszcze znalazłem coś takiego: 8D9 945 257 i mam już całkowity mętlik. Wygląda jak do mojego polifta a numer inny i zastanawiam się czy kupować bo to jednak wysyłka. ten numer jest do oprawki żarówek :-) numer od lampy jest tylko jeden :-) Wczoraj zaskoczyłem o co chodzi ale zapomniałem napisać
-
Dobrzy chiptunerzy
Dokładnie jak mówisz. Chcę odczuć różnicę a te 5 km to mogę odżałować tylko chciałbym mieć dobrze robotę zrobioną i żeby komplikacji nie było ani reklamacji A 600 km w obydwie strony to jest lekko 36L ON czyli około 200 zł. Dlatego szukam kogoś bliżej a kumpel robił już w tej firmie co wymieniłem w pierwszym poście i jak na razie zadowolony ale chciałem zasięgnąć szerszej opinii forum.
-
Dobrzy chiptunerzy
Witam Czy ktoś miał do czynienie z firmą: Auto Serwis Adam Majcherczyk ul. Burmistrzów Zawilskich 37 37-300 Leżajsk chiptuninglezajsk - Strona startowa albo może polecić kogoś w pobliżu Rzeszowa. Czy lepiej śmigać do Witka ? Chodzi o AVG 110km
-
Pytanko o numer lampy do polifta kombi B5
Teraz jeszcze znalazłem coś takiego: 8D9 945 257 i mam już całkowity mętlik. Wygląda jak do mojego polifta a numer inny i zastanawiam się czy kupować bo to jednak wysyłka.
-
Pytanko o numer lampy do polifta kombi B5
No tak ale jak kupię całą kpl lampę z angola to włożę i chyba nic nie muszę piłować a gratis będę miał drugie przeciwmgielne. Tak mam to rozumieć ?
-
Pytanko o numer lampy do polifta kombi B5
Napisałem to samo w dziale nadwozie bo zapomniałem że jest dział części za co serdecznie przepraszam Chłopaki mam pytanko odnośnie tylnej lampy do lifta kombi B5 z 99 roku. Czy jest różnica w tylnych lampach po między angolem a europejską wersją ? Ja mam numer na lampie 8d9945096C a występują też 8d9945096A i 8d9945096B czyli różnią się ostatnią literką A, B lub C. Ma to jakieś znaczenie. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Sprawa pilna. Tom
-
Pytanko o numer lampy do polifta kombi B5
Chłopaki mam pytanko odnośnie tylnej lampy do lifta kombi B5 z 99 roku. Czy jest różnica w tylnych lampach po między angolem a europejską wersją ? Ja mam numer na lampie 8d9945096C a występują też 8d9945096A i 8d9945096B czyli różnią się ostatnią literką A, B lub C. Ma to jakieś znaczenie. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Sprawa pilna. Tom
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
Chłopaki sorki że odgrzeje kotleta ale chciałbym sobie kupić jakieś światła do jazdy dziennej do mojej B5 i niewiem co wybrać bo jest tego na llegro jak gnoju Może ktoś coś kupował ostatnio i może coś poleci ? Będę bardzo wdzięczny.
-
Różnica po między fotelami kierowcy przedliftowymi i poliftowymi
Witam Mam pytanko. Szukam sprawnego grzanego stołka kierowcy do polifta 99 - zwykły nie kubełkowy. Czy siedzisko kierowcy w przedlifcie 95-98 będzie się różnić od tego poliftowego ? Mam właśnie możliwość zakupu takiego przedliftowego i zamierzam wymienić siedzisko. Co o tym myślicie ? Tom
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie trzeba by robić test wszystkich anten z tym samym radiem , w tych samych warunkach itd... No dobra ale jakieś doświadczenie macie a ja niestety nie.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Czyli jaka antena na magnesie o długości do 1m to TOP 1 obecnie ?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Chciałem właśnie z ASC ale to podobno troszkę kiszka ? A co Uniden jest lepszy od taniego presidenta czy tego stabo ?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Czyli mam rozumieć że to Stabo to prawie jak president ? A jak działa w nim ten ACS ? Na to stabo gwarancja troszkę mniejsza.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Witam Chłopaki co myślicie o tym nowym presidencie teddym: http://allegro.pl/cb-radio-president-teddy-asc-i1980008408.html Zastanawiam się nad jego kupnem. Jaką antene tak około 100 cm polecacie ? Pozdrawiam tom
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam Panowie mam pytanko. Posiadam licznik z 1/2 fis z zegarkiem cyfrowym - auto 99 po 2 lifcie. Chciałbym zamienić na pełny fis. Czy takie coś podejdzie: http://allegro.pl/a4-lift-99-01-licznik-zegar-duzy-fis-i1919883681.html Czy tarcze da się przełożyć do tego angola beznyna z mojego licznika ? Cena chyba dobra ? Tom
-
[B5 AVG] Proste pytanko - jak sprawdzić czy turbo bierze olej ?
Chyba coś w tym jest racji co mówisz bo jeden dobry mechanik powiedział żebym odmę wymienił i tylko na ori bo właśnie przez nią może oliwa spierdzielać. Pod turbiną w wężu była tylko mgiełka. Czyli w tym wężu co idzie od turbo od góry powinno być sucho ? [br]Dopisany: 08 Październik 2011, 16:13_________________________________________________ Sprawdziłem dzisiaj co się dzieje przed turbo i jest sucho ! Więc przed turbo jest sucho a za turbem minimalna mgiełka.
-
[B5 AVG] Proszę o pomoc w ustawieniu inspekcji serwisowej
a może pastarsz się przypomnieć sobie Chyba masz jeszcze AVG ...
-
[B5 AVG] Proszę o pomoc w ustawieniu inspekcji serwisowej
Problemu jak narazie nie rozwiązałem a tu na forum nie widzę chętnych do pomocy. Albo problem jest śmieszny albo nikt nie wie jak to rozwiązać.
-
[B5 AVG] Proszę o pomoc w ustawieniu inspekcji serwisowej
Witam Mam problem z ustawieniem servisu na 10000 km. Silnik AVG rocznik 99. Według instrukcji ma być: A4 B5 1999 (od modelu 8DYA000001 ) oraz A4 B6 W tych rocznikach, resetujemy po prostu licznik inspekcji w zależności od tego jaki olej stosujemy. Najpierw wiec nalezy wybrac olej (inaczej mówiąc, stosujemy LongLife = LL, czy nie). [select] [17 - Instruments] [Adaptation - 10] Enter channel 45 [/b](użyty olej ) [Read] serwis LL dla silników 4 cylindrowych diesla: 00004 serwis LL dla silników 6 cylindrowych diesla : 00003 serwis LL dla silników benzynowych : 00002 nie korzystamy z LL : 00001 [Test] [save] Minimalny dystans do nastepnęj wymiany : [select] [17 - Instruments] [Adaptation - 10] Enter channel 42 [/b] Diesel LongLife 00015 Benzyna LongLife : 00015 nie korzystamy z LL : 00015 [Test] [save] Ustawianie maksymalnego dystansu do następnej wymiany oleju : [select] [17 - Instruments] [Adaptation - 10] Enter channel 43 [/b] [Read] Diesel LongLife : 00050 6-cylindrowy Diesel LongLife : 00035 Benzyna LongLife : 00030 nie korzystamy z LongLife : 00015 [Test] [save] Ustawienie czasu do następnej wymiany oleju : [select] [17 - Instruments] [Adaptation - 10] Enter channel 44 [/b] [Read] nie korzystamy z LL (12 miesięcy ) : 00365 LL serwis (24 miesięcy) : 00730 [Test] [save] Kasowanie licznika wymiany : [select] [17 - Instruments] [Adaptation - 10] Enter channel 02 [/b] [Read] Wpisz : 0 [Test] [save] Więc ustawiam: [17 - Instruments] [Adaptation - 10] Enter channel 45 [/b](użyty olej ) nie korzystamy z LL : 00001 Enter channel 42 [/b] nie korzystamy z LL : 00010 Enter channel 43 [/b] nie korzystamy z LongLife : 00010 Enter channel 44 [/b] LL serwis (24 miesięcy) : 00730 Enter channel 02 [/b] Wpisz : 0 I nadal mam SERVICE IN 15000 Czy coś źle robie ? [br]Dopisany: 09 Październik 2011, 20:07_________________________________________________Chyba jednak mniej niż 15 000 tyś się nie da ustawić, zgodnie z poniższym linkim minilana wartość to 15: http://www.vcds.pl/index.php?mod=site&id=5
-
[B5 AVG] Proste pytanko - jak sprawdzić czy turbo bierze olej ?
Sprawdziłem w ty wężu i prawie sucho tzn. palec się zabrudził jak przejechałem Zalałem oliwe 5W a wcześniej była 10W. Zobaczymy co teraz będzie. będzie jak było, niespodziewał bym sie jakiejś znaczącej zmiany obym nie dolewał teraz ze 2 litry na 10 tyś. i żeby się po silniku nie lało. oto sie nie bój silnik sie nie rozszczelni to mity mietków ze stodoły Jeżeli jest prawie sucho w wężu od turbiny to mogę wykluczyć że oliwa znika przez turbo ?
-
[B5 AVG] Proste pytanko - jak sprawdzić czy turbo bierze olej ?
Sprawdziłem w ty wężu i prawie sucho tzn. palec się zabrudził jak przejechałem Zalałem oliwe 5W a wcześniej była 10W. Zobaczymy co teraz będzie. będzie jak było, niespodziewał bym sie jakiejś znaczącej zmiany obym nie dolewał teraz ze 2 litry na 10 tyś. i żeby się po silniku nie lało.
-
[B5 AVG] Proste pytanko - jak sprawdzić czy turbo bierze olej ?
Sprawdziłem w ty wężu i prawie sucho tzn. palec się zabrudził jak przejechałem Zalałem oliwe 5W a wcześniej była 10W. Zobaczymy co teraz będzie.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Hihihih to chyba jakiś magik z kolegi. Sorki, że odgrzałem kotleta ale nie mogłem się powstrzymać ...
-
[B5 AVG] Proste pytanko - jak sprawdzić czy turbo bierze olej ?
Napewno odczułeś w kieszeni różnice A tak na serio to pewnie silnik różnice odczuł. A silnik chodzi tak jak chodził czy ciut głosniej bo niekturzy piszą na forum że po przejściu na 5W silnik chodzi troszke głośniej a jakiś koleś pisał że zaczęło mu turbo świszczeć