Treść opublikowana przez Farszu
-
[ALL B5] Licznik i immo
licznik orginał a co do termometru bez problemu wyciagasz zaslepke wkładasz wyswietlacz
-
[ALL B5] Skrzypiące siedzenie kierowcy
u ojca w a4 b5 też skrzypiało wyjelismy fotel zdjelismy tapicerke popsikalismy białym smarem a w kilku miejscach gdzie pret powycierał farbe dalimy izolacje parcianą i od roku cisza
-
[B5 AWT] Jaki przegub?
ja bym polecał tylko lobro
-
[INNE] Czym odgrzybić podsufitkę?
kolega miał podobny problem usuneliuśmy proszkiem do prania tapicerek firmy karcher
-
[ALL B5] Czy podejdzie lampka oświetlenia wnętrza z golfa IV ?
tak podejdzie
-
[B6 ALT] Ściąga w prawo
ja miałem podobnie w passacie b5 okazało sie że zbierznośc ok ale pomogło ustawienie ławy zawieszenia i problem znikł
-
[B5 ADR] Pomoc w doborze zwrotnicy
zadzwon do ASO oni ci dokładnie podadzą ja tak robiłem podali mi po vinie
-
[B5 AFN] Jaki ściągacz do wahaczy dolnych???
dokladnie becha i po klopocie
-
[B6 AWX] Zawieszenie: coś stuka na dziurach, nie wahacze.
ja miałem podobnie amortyzatory na gwarancji przejzałem całe zawieszenie wykluczjąc własnie amorki a to one były przyczyna miały luz na sztycy na boki a były blisteiny.
-
[B5 AFB] Nie chce jechać
problem rozwiazany kolega musiał zregenerować pompe za jedyne 3300
-
[B5 AFB] Nie chce jechać
Dzis pojawił sie błąd 550(regulacja kąta wyprzedzenia wtrysku kontrola startu wtrysku).A co do odpalenia to po odpaleniu chodzi normalnie wkreca sie na obroty tylko jak pubowliśmy jechać to zaczynała klekotać głosniej i traci moc.
-
[B5 AFB] Nie chce jechać
Mam pytanie dzis kolega odpalił a6 2.5 tdi 99 rok i stało sie.Silnik na postoju wkreca sie na obroty ale jak chce jechac to już niema mocy dławi sie i zaczyna bardzo metalowo klekotac (wrazenie jak by na sucho chodził)brak błedów na kompie
-
[B6 AVF] Amortyzatory Bilstein
Amorki były nowe i jesli chodzi o ich działanie to trzymaja dobrze nic niebuja tylko na nierównościach stukają z powodu luzu sztycy amortyzatora na boki.
-
[B6 AVF] Amortyzatory Bilstein
Witam własnie wyjełem amortyzatory Bilstein robić przód audi a4 b6 wytrzymały 34tyś km.Amorki trzymają ale mają straszny luz na sztycy i stukają .Były wymieniane w ASO Wojtanowicz .Dzis do nich zadzwoniłem bo są jeszcze na gwarancji a oni ,że gwarancja jest tylko na 10 tyś km i niechca uznać gwarancji.Może ktoś miał podobny problem bo niewiem co dalej.
-
GŁOGÓW też żyje
Tez sie dołaczam moje gg 8285867
-
[B6 AVF] Stuki zawieszenia
Wypinałem je i sprawdzałem góra dół czy niepukają pozatym byłem na sprawdzeniu wachaczy u gościa i też stwierdził że są dobre. [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 11:52_________________________________________________poduszki wymienione i dalej lipa jak było tak dalej puka [br]Dopisany: 16 Październik 2009, 18:34_________________________________________________Już sam niewiem sprubuje jeszcze wymienić amortyzatory może to one pukają[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 19:06_________________________________________________Problem rozwiązany pukały amortyzatory które sa jeszcze na gwarancji
-
[B6 AVF] Opadający wskaźnik temperatury wody
opadł całkiem a poczasie znoów było ok 90 stopni
-
[B6 AVF] Stuki zawieszenia
wachacze wszystkie sprawdzałem
-
[B6 AVF] Opadający wskaźnik temperatury wody
wrócił ale po czasie
-
[B6 AVF] Opadający wskaźnik temperatury wody
Miałem niedawno przypadek że opadł mi wskażnik temperatury wody a czunik jest nowy a4 b6 1.9 tdi
-
[B6 AVF] Stuki zawieszenia
Tak jak podnosze od góry to stuka zamówiłem lemfondera 2 szt tych poduszek mam nadzieje że to to
-
[B6 AVF] Nie świeci lamka schowka
dzieki za pomoc juz wszystko działa
-
[B6 AVF] Nie świeci lamka schowka
niezwracałem uwagi a jak sie do tego dostać lamke wyjełem ale ona niema zadnego wyłacznika
-
[B6 AVF] Nie świeci lamka schowka
witam czy jest bezpiecznik lamki schowka w a4 b6 bo brak pradu na zarówke
-
[B6 AVF] Stuki zawieszenia
Witam mam problem cos mi stuka w zawieszeniu przód a4 b6 amory jeszcze na gwarancji łaczniki wachacze ok a dalej stuka .Jak bujam autem na postoju to słysze jakieś stuki odpinałem końcówki drązka tylko pojedyńczo i nic .Może ktoś miał podobny problem .Czy moga to byc poduszki amortyzatorów lub przekładnia jak ruszam kierownica to słysze stuk