Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Farszu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Farszu

  1. Farszu odpowiedział(a) na Filemon75 temat w Audi A4 B5
    licznik orginał a co do termometru bez problemu wyciagasz zaslepke wkładasz wyswietlacz
  2. u ojca w a4 b5 też skrzypiało wyjelismy fotel zdjelismy tapicerke popsikalismy białym smarem a w kilku miejscach gdzie pret powycierał farbe dalimy izolacje parcianą i od roku cisza
  3. ja bym polecał tylko lobro
  4. kolega miał podobny problem usuneliuśmy proszkiem do prania tapicerek firmy karcher
  5. ja miałem podobnie w passacie b5 okazało sie że zbierznośc ok ale pomogło ustawienie ławy zawieszenia i problem znikł
  6. zadzwon do ASO oni ci dokładnie podadzą ja tak robiłem podali mi po vinie
  7. dokladnie becha i po klopocie
  8. ja miałem podobnie amortyzatory na gwarancji przejzałem całe zawieszenie wykluczjąc własnie amorki a to one były przyczyna miały luz na sztycy na boki a były blisteiny.
  9. Farszu odpowiedział(a) na Farszu temat w Audi A4 B5
    problem rozwiazany kolega musiał zregenerować pompe za jedyne 3300
  10. Farszu odpowiedział(a) na Farszu temat w Audi A4 B5
    Dzis pojawił sie błąd 550(regulacja kąta wyprzedzenia wtrysku kontrola startu wtrysku).A co do odpalenia to po odpaleniu chodzi normalnie wkreca sie na obroty tylko jak pubowliśmy jechać to zaczynała klekotać głosniej i traci moc.
  11. Farszu opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Mam pytanie dzis kolega odpalił a6 2.5 tdi 99 rok i stało sie.Silnik na postoju wkreca sie na obroty ale jak chce jechac to już niema mocy dławi sie i zaczyna bardzo metalowo klekotac (wrazenie jak by na sucho chodził)brak błedów na kompie
  12. Amorki były nowe i jesli chodzi o ich działanie to trzymaja dobrze nic niebuja tylko na nierównościach stukają z powodu luzu sztycy amortyzatora na boki.
  13. Witam własnie wyjełem amortyzatory Bilstein robić przód audi a4 b6 wytrzymały 34tyś km.Amorki trzymają ale mają straszny luz na sztycy i stukają .Były wymieniane w ASO Wojtanowicz .Dzis do nich zadzwoniłem bo są jeszcze na gwarancji a oni ,że gwarancja jest tylko na 10 tyś km i niechca uznać gwarancji.Może ktoś miał podobny problem bo niewiem co dalej.
  14. Tez sie dołaczam moje gg 8285867
  15. Wypinałem je i sprawdzałem góra dół czy niepukają pozatym byłem na sprawdzeniu wachaczy u gościa i też stwierdził że są dobre. [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 11:52_________________________________________________poduszki wymienione i dalej lipa jak było tak dalej puka [br]Dopisany: 16 Październik 2009, 18:34_________________________________________________Już sam niewiem sprubuje jeszcze wymienić amortyzatory może to one pukają[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 19:06_________________________________________________Problem rozwiązany pukały amortyzatory które sa jeszcze na gwarancji
  16. opadł całkiem a poczasie znoów było ok 90 stopni
  17. wachacze wszystkie sprawdzałem
  18. wrócił ale po czasie
  19. Miałem niedawno przypadek że opadł mi wskażnik temperatury wody a czunik jest nowy a4 b6 1.9 tdi
  20. Tak jak podnosze od góry to stuka zamówiłem lemfondera 2 szt tych poduszek mam nadzieje że to to
  21. dzieki za pomoc juz wszystko działa
  22. niezwracałem uwagi a jak sie do tego dostać lamke wyjełem ale ona niema zadnego wyłacznika
  23. witam czy jest bezpiecznik lamki schowka w a4 b6 bo brak pradu na zarówke
  24. Witam mam problem cos mi stuka w zawieszeniu przód a4 b6 amory jeszcze na gwarancji łaczniki wachacze ok a dalej stuka .Jak bujam autem na postoju to słysze jakieś stuki odpinałem końcówki drązka tylko pojedyńczo i nic .Może ktoś miał podobny problem .Czy moga to byc poduszki amortyzatorów lub przekładnia jak ruszam kierownica to słysze stuk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.