Treść opublikowana przez Plugibugi
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
widziany wczoraj GM na parkingu obok domciu ... :gwizdanie: przydałby się go przepalić a4 i ją rozgrzać
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja dotarłem na Dębcika i też było ok 20 tylko kolega robił drifta A6 i poszedł mu wiatrak w chłodnicy niestety powrót na lawecie..
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
http://www.autokrata.pl/artykul/moskwa-godzina-9-rano-10546 [br]Dopisany: 19 Luty 2011, 20:41_________________________________________________siema panowie i śniegusek spadł nam troszkę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ma ktoś zamiar wpaść na spota 19 audipodkarpacie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wrclaguna to czarna kurtyna :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie zapytanie jak wypali wyjazd na spota do TARNOWA to może później wpadniemy troszkę podnieść adrenalinkę na torze kartingowym w Tarnowie ceny naprawdę są nie drogie bo już się bawiłem w to ale frajda murowana tu zostawiam cennik : http://gokarty-tarnow.pl/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=40[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 21:49_________________________________________________nie ja tylko widziałem dym z rury he ja za tobą a za mną kolega z kolbuszki sorki ale nie pamiętam logina potem wrclaguna i grześ1150[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 21:51_________________________________________________ale virus01 dawał po garach jjeee :gwizdanie: Pilot_24 może my teżjakiegoś viruska zrobimy pomyślimy [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 21:52_________________________________________________ps. ale naszymi 131 kucami się nie dawaliśmy hi :tongue4:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pilot_24 dobre to radyjko ps. wrclaguna nie miałem szans ale w pewnym momęcie było łeb w łeb he
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie z tego co się doczytałem to maja być o 15 [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 22:25_________________________________________________http://www.a6klub.pl/spot-rzeszow-halo-vt4821.htm
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tak przy okazji ktoś może wie gdzie można dobrze wyprać tapicerkę samochodową [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 22:20_________________________________________________pokazuj się ma być jeszcze A6 klub
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to na letnich bedziesz smigał :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ty jak coś zapuścisz he kto na spota wpada ja już niunie umyłem bo taka brudna była że ufff
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
widziany wrclaguna dziś ok 12-13 wylotka na zaporkę :rolleyes:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a co ciekawe to te nowe alfy mogą namierzać przeciwny pas czyli jak jedziesz na nich to i tak ci zmierzą prędkość kisza troche ale co zrobić oni kupują nowe furmanki to my musimy wymienić na mocniejsze he [br]Dopisany: 11 Luty 2011, 20:29_________________________________________________ps. mech15 gdzięś był jak się nie odzywałęś myślałem że za maryśke coś z tobą zrobili ,,,
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
cos drogawo Bo nabite AZOTEM ! :doh1: tak mi się wydaje że drogo właśnie ale chodzi mi o modelik felgi ale pomyśle nad czymś innym pozdro
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
http://moto.allegro.pl/piekne-18-vw-audi-ciemny-chrom-okazja-vrede-i1430305070.html co myślicie nie będzie obcierało ??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
doszły mnie słuchy że a6 klub będzie miał spota 13 luty o 15;00
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
lepiej żeby była pogoda słoneczko i na plusie jakoś ok 15 stopni czy coś koło tego
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
czemu nie można było by gdzieś pojechać a ktoś się wybiera na 19 lutego na spota ??? nowy klub audi[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 20:08_________________________________________________ps.Tarnów bliżej hi
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
jak dla mnie rewelka (czadoffe) świetnie się prezentuje a na spocie luknę na live
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
powitać co tu tak cicho a co słychowac u Tygrysiczki taka cicha ostatio :mysli:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
niom ciepluto chyba nie jest ale myśle że było warto hi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
siema jak tam po spocie nie było mnie bo muszę wyzdrowieć ale myślę że na 2 tyg będę ... [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 18:39_________________________________________________
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
ja nie zam ale może spotyka się na spotach nie w rze tylko nowym sączu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja się domyślam ale jak to ulica :gwizdanie: [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 18:11_________________________________________________ps.S4 ładne jest a co do szpachli ładna i zawsze się przyda tam dziurę załatać podmalować ..hi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:> :> Śliczne to S4 :tongue4: