Treść opublikowana przez Plugibugi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
naprawde niektorzy to maja hopla na punkcie auta :gwizdanie: jak oni go tam wsadzą he auto zmienią na A6 he :kox:
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
:hi:w Piątek widziany hmm sedanik b5 klubowe rameczki obok skalarx na podnośniku w na łące he i sedanik b5 nie znam stilex Palikówka nieznaju też klubowe rameczki migałem światełkami ale kierowca zdziwiony :kox:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
chyba furka Cię nie zawiodła??? Nie nie było mnie miałem wyjazd niestety ....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:hi:a ja nie dotarłem niestety :confused4:
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
widziany wczoraj wrclaguna obok zusu rze
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:mysli: cisza :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 23:16_________________________________________________Slaweq a kto weźmie ci dziś odpowiedzialność kiedyś była myjnia na 8 marca ale wczoraj podjechałem i zamknięte nie wiem czy właściciel się zmienił czy coś może jest otwarta a słyszałem że na Skłodowskiej na tyłach polibudy budynku jest super ...ale tam jakieś terminy mają ...
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja na Lwowskiej Wymieniałem przednią 500 zł a nalejeczkę ci bez problemu dadzą na nową szybke podgrzeją i po problemie ...[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 19:31_________________________________________________Ps. w Krakowie była taka miła pani że mi umyła szybę na światełkach i porysowała i zostawiła ryskę :kwasny: i nic nie zrobię z tym ...- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
:> : widziany Szeryf z ekipą Slaweq :cool1:- [B6 AVF] Czarny AVANT
super Avancik a na Live miodzio pozdrow- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:hi:eloszka niom co tu się dzieje hi :gwizdanie:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dobre kueq :polew:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sixu Dobre te obrazki he zrobisz nam frekwencje hhe :polew:- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Elllo a jakos sie zamyslilem sorka lecialem z aso hi Ps. SIXU pod tesco niedziela i w okolicy rynku poniedzialek glodny hi Pozdrawiam- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
co się nie odzywasz? bo Mleczko zdrowe jest ehe :polew:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
oj mleczko gorące- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
wczoraj wrclaguna na chrzanowskiej hi chyba ...- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Obrtawiam sprzęgło alternatora :gwizdanie: Z tego co wlasnie czytalem na forum o tych sprzegielkach alternatora to calkiem mozliwe - identycznie jest umnie jak u ludzi co to mieli ... takze bede musial sie wybrac do Panow z Łąki ..... Czy jadac donich umawiac sie mozna przez tel czy lepiej pojechac, pogadac i sie umowic ?? Jezdzic z takim problemm moge normalnie i bedize ok ?? ;d Oprocz tego mam do roboty szyby z przodu. TEz unich to zalatwic za 1 razem ? hej kolego przesyłam ci krótki film i problem jaki możesz mieć ale nie wiem bo to u ciebie słabo słychać na filmie twoim http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17053.0;highlight ja wymieniałem sprzęgiełko alternatora ale to trzeszczało. A co do dźwięku jest na filmie to porównaj sobie , mamy takie same silniki ale jeśli masz ten problem co na tym filmie to nie ty jeden to masz różne metody próbowali , ja obecnie nie mam tego. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17053.0;highlight [br]Dopisany: 10 Październik 2010, 19:12_________________________________________________ :drunk:STO LAT STO LAT GM Marcin :drunk:- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
:polew:kto dziś widziany hmm nikt he :polew:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tak, mam ok to jak będziesz na spocie następnym razem to ja zamawiam 3 szt [br]Dopisany: 09 Październik 2010, 21:35_________________________________________________ baba daje czadu je je ale mało pokazała he- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławek masz jeszcze te naklejeczki ?? [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 20:51_________________________________________________pany widział ktoś ten filmik hhe :polew:- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
widziany kolega z Avancika Granatowy B5 na zamkowym pozdrowionka...- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Siema coś tu tak cicho mysli:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mechu wpadaj do nas na spota bo widzisz jak byłeś jaka frekwencja była foto up a dziś tylko 3 furki - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE