Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arturekh

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arturekh

  1. Aż mnie głowa boli jak czytam, że jeździcie 15 tys. i wahacze są wysypane to musiałbym je wymieniać co 3 miesiące.Tyle w temacie jakości.
  2. AVF w dwa lata 80 tys. teraz 355 tys. i nie bierze oliwy!(zaślepiony egr)
  3. A4 B6 AVF 2003 Sprowadzony 10.2008 270tys. teraz 350 tyś. Nie bierze oleju, wymieniłem termostat, sprzęgło alternatora,i dwa wahacze reszta ori tarcze hamulcowe ori!!! ale już sie kończą tak jak zawiecha po zimie zmiana z fabryki 145 KM rewelacja nie samochód.
  4. Przecież nie widzisz na blacie zadnego bledu, mi sie uwalil ten czujnik i sie jezdzi. Wymień jak Ci pociekła, jak założysz zwykłą będzie na zimnym bardziej telepało i tyle co w przyszłości spowoduje uszkodzenie łącznika elastycznego wydechu i powietrznych węzy gumowych :>
  5. wymieniałem ją po dzwonie nigdzie jej nie mogłem znaleść podjechałem do nadarzyna w Sobkolu nówka z FW jedyne 120,00 zł od ręki kopara mi opadła czasami warto tam podjechać
  6. Odmrażam temat... Na 100% nie pasuję główny wahacz nośny ten co trzyma amortyzator różni się 1.grubością stożka sforznia oraz wysokością gwintu 2.grubością tulei pod amortyzator w B5 jest szersza o ok.3mm na stronęnie wejdzie amor! 3.Chyba łącznikami stabilizatorów w B6 jest jedna strona nagwintowana w środku a w B5 nie! kupiłem ostatnio, przywiozłem,rozebrałem, wkur... się ,złożyłem i odwiozłem. Górne wahacze są takie same i wyglądało na to, że prowadzący też będzie pasował ale co z tego jak nie kplt. czyli ch..j bez jaj.
  7. Witam, Mam pytanie mianowicie czy 312 wejdą pod 15 cali w serii? Czy minimum 16?
  8. no to i ja sie wypowiem, Poduszka z "czujnikiem" w 1,9 lewa w której jest żel, z tym że czujnik tak naprawde ma za zadanie podgrzać żel podczas uruchamiania silnika, szczególnie ma to znaczenie w zimie i jak mocno telepieto znaczy że jest kaput!
  9. Witam wszystkim forumiarzy niech wam schodzi skóra z twarzy oczywiście od przyspieszenia hahaha... pozdrawiam, Panie moderatorze jak mam kontynuować wątek bo nie umiem !!! pomóż.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.