Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seski

  1. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Magda mu pozwoliła tylko się przywitać trzeba z Magda pogadać żeby pozwoliła mu się też żegnać lecę na zakupy :gwizdanie: nie mam kurde czasu robię karbinadle [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 18:29_________________________________________________wpadłem tylko sprawdzić czy idziemy gdzieś jutro na imprezę [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 18:30_________________________________________________kur** znowu mi ziemniaki wykipiały...
  2. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  3. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to się nazywa dobić leżącego... pewnie fajnego kaca moralnego ma że ci rozwalił auto...
  4. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    oj apeuszu kobiete to mógł byś pożyczyć... ale żeby auto... mam nadzieję że jakoś ci się uda to dobrze poskładać...
  5. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co to się stało...
  6. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  7. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  8. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  9. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja mam... na złoto...
  10. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no skoro ostatnio w prawym kąciku było białe...
  11. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w Mysłowicach wyważałem na szybko ale spoko, nie miałem teraz kasy i wrzuciłem takie Good Year'y UG 6 na jakies 2 miesiace, za 2 miechy bede miał wiekszy przyplyw gotowki kupie lepsze papcie i wyważe porządnie, nic nie bije a leciałem ze 140 dzisiaj na nich Ps. Seski ty żyjesz? jak Ci sie podobała ta 2.5 co ostatnio mnie widziales:) no kurde żyje żyje marnie ale żyje... a dzisiaj będę już wogóle umierał... a to 2,5 było... myślałem że to 1,9... to oka jakoś lepiej idzie... i ciesz się że miałem zimy silnik... [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 19:30_________________________________________________stan to następnym razem trzeba sprawdzić czy miszka na spocie po takim "wypadzie" po lewej nie ma brązowego... :polew:
  12. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    uważaj żebyś po wódzie nie dostał jeszcze czegoś innego (gratisa) do ryja
  13. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w ten cudowny (od tej pory) dzień
  14. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co ku***a ? nie chodziłeś na religie ? ...dzień przed. łosz kurde nie wpadłbym na to... :doh1: sam się
  15. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co ku***a ? nie chodziłeś na religie ? ...dzień przed. łosz kurde nie wpadłbym na to... :doh1:
  16. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  17. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    widzę, że w tym tygodniu przemawia przez Ciebie więcej optymizmu we wtorek go straci... :gwizdanie:
  18. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    strzała...
  19. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  20. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jeszcze tylko parę godzin i Lemoniada... idziesz dzis do lemoniady ? :gwizdanie: A Ty? :gwizdanie: a ja jeszcze nie wiem :gwizdanie: :gwizdanie: Jakby co to wypijemy jakąś lufkę. :gwizdanie: mówisz i masz :naughty: to co klubowa impreza w lemoniadzie?
  21. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  22. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  23. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A ja chyba w ogóle nie założe bo nikt nie umie odkręcić tych ujowych śrub no to wiertara i dobre wiertła w ruch i działaj... Wiertła to już dawno były w ruchu i to kobaltowe i ni h*ja :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 15:07_________________________________________________ A ja chyba w ogóle nie założe bo nikt nie umie odkręcić tych ujowych śrub no to wiertara i dobre wiertła w ruch i działaj... albo bierz to b7 co miron wrzucił na zimę a latem będziesz śmigał b5. Spoko tylko najpierw udam się do Miszki po kartę kredytową to rozpierdziel felgę To sam rozpierdziel i kup mi takie felgi :gwizdanie: a tam panikujesz... dawaj...
  24. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A ja chyba w ogóle nie założe bo nikt nie umie odkręcić tych ujowych śrub no to wiertara i dobre wiertła w ruch i działaj... Wiertła to już dawno były w ruchu i to kobaltowe i ni h*ja :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 15:07_________________________________________________ A ja chyba w ogóle nie założe bo nikt nie umie odkręcić tych ujowych śrub no to wiertara i dobre wiertła w ruch i działaj... albo bierz to b7 co miron wrzucił na zimę a latem będziesz śmigał b5. Spoko tylko najpierw udam się do Miszki po kartę kredytową to rozpierdziel felgę
  25. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A ja chyba w ogóle nie założe bo nikt nie umie odkręcić tych ujowych śrub no to wiertara i dobre wiertła w ruch i działaj...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.