Treść opublikowana przez zyga100
-
[B5 AFN] Czujniki zużycia klocków
ręczny mi działa tylko się pytam czy jak przewód pęknie to czy reczny działa czy nie
-
[B5 AFN] Czujniki zużycia klocków
ręczny też nie zadziała
-
[B5 AFN] Czujniki zużycia klocków
a jakie mogą być tego skutki
-
[B5 AFN] Czujniki zużycia klocków
pewnie nieszczelność układu bo już dolewałem płynu dwa dni temu a dziś znowu lampka mi się zapaliła
-
[B5 AFN] Czujniki zużycia klocków
jeszcze jedno pytanie czy zyżyte klocki mogą być przyczyną opuszczającego się pedału chamulca. Tzn jak stoję pod górkę na skszyżowaniu na światłach i trzymam chamulec to czuć ze powoli opada
-
[B5 AFN] Czujniki zużycia klocków
tarcze myśle że jeszcze będą
-
[B5 AFN] Czujniki zużycia klocków
właśnie pisałem odpowiedż mam wolnego neta
-
[B5 AFN] Czujniki zużycia klocków
a oznaczenie na tył
-
[B5 AFN] Czujniki zużycia klocków
z przodu są z czujnikami a ztyłu bez tak? Znasz może orientacyjne ceny
-
[B5 AFN] Czujniki zużycia klocków
tylny zacisk
-
[B5 AFN] Czujniki zużycia klocków
WAUZZZ8DZWA257097 nr vin
-
[B5 AFN] Czujniki zużycia klocków
jutro wrzuce fotki[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 22:05_________________________________________________ przód tył [br]Dopisany: 22 Luty 2010, 11:25_________________________________________________może teraz jakieś sugestie jakie klocki zapodać
-
[B5 AFN] Czujniki zużycia klocków
zaciski mam alu z tyłu bo po 97 montowano alu, tak piszą na forum. to jakie klocki na przód i na tył zapodać
-
[B5 AFN] Czujniki zużycia klocków
a jak rozpoznać czy alu czy żeliwne
-
[B5 AFN] Czujniki zużycia klocków
nie wiem czy są aluminiowe czy żeliwne. a te czujniki to w którym miejscu powinny być. Są tylko z przodu czy i z tyłu też?
-
[B5 AFN] Czujniki zużycia klocków
dzięki za info devastation. Widze ze też masz 98r. Klocki są już u mnie zjeżdżone, czy mógłbyś polecić jekieś klocki. Do przodu i do tyłu są takie same?
-
[B5 AFN] Czujniki zużycia klocków
właśnie dokładnie nie wiem od czego ta kontrolka jest
-
[B5 AFN] Czujniki zużycia klocków
a dlaczego ubyło płynu? przyczyną są pewnie zużyte klocki hamulcowe
-
[B5 AFN] Czujniki zużycia klocków
koledzy wiecie może czy w a4 z 1998r miontowane były czujniki zużycia klocków hamulcowych bo dziś zaświeciła mi się lampka z wykrzyknikiem. Płynu też jest poniżej min
-
[B5 ARG] Problem z funkcją GALA
podłączam się do tematu tyle że radio chorus1
-
[ALL B5] Centralny zamek wariuje
odłącz zasilanie od centralki zamka i podłącz wtedy zresetujesz ustawienia centralki
-
[ALL B5] Gasną wszystkie kontrolki
a ja myślałem że to normalne
-
[B5 AFN] Przeciwmgłowe w lampach
sprawdzałem te lampy i mam bosha. Przeciwmgłowe w lampach też są. Dzięki z info
-
[B6 AWX] Wymiana akumulatora + podtrzymanie - wykonane
wyciągałem aq w celu dolania wody destylowanej. Stał bez akumulatora chyba z godzinę i po włożeniu musiałem rozkodować tylko radio
-
[B5 AFN] Przeciwmgłowe w lampach
ale mam lampy zwykłe a nie soczewkowe zespolone