Treść opublikowana przez Patrikos28
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
takie pytanko iloma wozami śmigacie we wtorek na stok ? [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 22:56_________________________________________________ rezacz on rezacz chyba zartujesz póki co taki ze mnie rezacz Diman jak Ty Nie no Ty juz masz wirusa i pół przodu innego :gwizdanie: Racja coś po tym sylwku pamięć szwankuje :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rezacz on rezacz chyba zartujesz póki co taki ze mnie rezacz Diman jak Ty Nie no Ty juz masz wirusa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wieczorkiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
już czekamy na efekt- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja na nartach jezdzilem dwa razy w sumie moze 8 godzin wiec jestem zawodowcem teraz chcialbym zostac zawodowcem w jezdzie na desce ( nie klozetowej ta juz mam opanowana) czyli 8 godzin styknie [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 10:38_________________________________________________Tak a pro po to ciągle rozważam ten wtorkowy wyjazd , tylko muszę moją żonkę przekonać , bo coś marudzi ostatnio wiec muszę się starać do niedzieli- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a na nartach umie ? [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 10:33_________________________________________________ tak ale klozetowej :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A Ty Pucek na czym będziesz śmigał ? deska czy dwie ?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i jak wirus ładnie wyleczył tą dziurkę :gwizdanie: chyba że przy okazji coś wymienili ... Tak w ogóle to dzień dobry- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No nic trzeba się wreszcie wyspać więc wszystkim- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co to Krolu się obraził :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będzie 2 z przodu ,a po jakimś czasie i tak będzie niedosyt :gwizdanie: Ale zawsze można kupic 2.0 TFSI- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
.... i po robcie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam w Nowym Roku Najlepszego ...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
lustreczko nie potrzebne po 22 -ej zaraz po robocie jade na impre wiec do północy będzie juz niezła bania- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zrywam się niedługo do roboty więc ... Wszystkim Życzę Do Siego Roku 2010 udanej zabawy :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [ALL B5] Jakie lampy tyl do bialłgo auta
numero 6- [ALL] Ile płacicie w waszych miejscowościach za wyważenie kółek
sztuka 15zł komplet 50zł- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No fakt jest seria ale 158konna ,ale to przecież nie różnica I tak naprawdę to nie kozaczę i się nie napinam , bo w przeciwieństwie do niektórych beż problemu mogę się sprawdzić z kazdym ( oczywiście w ramach rozsądku :gwizdanie: ) i porażki się nie boje Po co ten młyn [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 08:17_________________________________________________tak w ogóle to dzień dobry- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nagle smsek ucichł jak wsparcie ucichło [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 01:10_________________________________________________widzę że juz cisza wiec wszystkim pozostałym- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak a pro po też mierze siły na zamiary więc 250 KM z mojego Apu nie chce mieć Ale myślę ,że w okolicy 2** będzie ... szkoda kasy na poważne mody ... Skoro za jakiś czas ma być 2.0 TFSI- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czy masz wiekszego nie wiadomo , może Guru wie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
prędzej na b7 nazbieram niż Ty na program [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 00:57_________________________________________________jeszcze masz coś do powiedzenia? B7 mnie nie kreci :polew: wolę B8- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zanim Ty coś ruszysz to ja już inną furą będę jeździł jak już chcesz się tak przekomarzać.. chyba nie myslisz , ze ktos bedzie wiecznie jezdził B5 albo sam sie uważasz za bog wie kogo [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 00:59_________________________________________________ nara maly geju :polew: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE