Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrikos28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrikos28

  1. czyli co sie kryje pod pakietem zima ? 15" stalówki :gwizdanie:
  2. Potwierdzam wypowiedzi kolegów . Także mam Polifta ze starymi zegarami , czyli zegarek analogowy + temp.zewn. bez fisa - podświetlanie na czerwono. produkcja 1.03.1999 rejestracja 1.11.1999
  3. no to teraz proponuje jakąs kreskę albo roleczke np. z Somesem
  4. :polew: cud że sie zorientował pewno dopiero po całym dniu chodzenia jak buty zaczeły gocisnąć haha :polew:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 22:55_________________________________________________ rudi cos sie tak rozpisala a jakoś taką mam dziś wenę aaaaaaaaaa wwidzicie ludzie auto naprawione wkoooooooooooooooońcu to teraz powyzej 120 leci :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 22:53_________________________________________________ SAIEMKA Mateusz bad romance bad romance hahah cześć Łukaszku ...
  5. rudi cos sie tak rozpisala a jakoś taką mam dziś wenę aaaaaaaaaa wwidzicie ludzie auto naprawione wkoooooooooooooooońcu to teraz powyzej 120 leci :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 22:53_________________________________________________ SAIEMKA Mateusz bad romance
  6. A co tobie Rudi ... zimno w glowę
  7. respekt dla Q , ale przednia ośka też by normalnie podjechała
  8. ja przecież cicho siedzę :gwizdanie:
  9. To źle ci się wydaje dzieci i geje głosu nie mają
  10. Co szykujemy na piątkowego spota , bo to ostatni oficjalny spot w tym roku , tak mi się wydaje :gwizdanie:
  11. Nikogo tu nie ma :gwizdanie: chyba wszyscy bokiem latają
  12. To co w piątek Pucek zaprezentujesz jak się śmiga Q
  13. Ale zapomniałeś dodać że do pracy szedłeś na piechotę :polew: :polew: [br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 10:53_________________________________________________ Zeby nie było że na gliwickich są same geje to ogladać i podziwiac dziewczynki :polew:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 11:05_________________________________________________No to chyba jednak w piątek latanie bokiem pod areną to program obowiązkowy http://wiadomosci.onet.pl/2096552,11,atak_zimy__bedzie_sypac_trzy_dni,item.html[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 11:13_________________________________________________Krolu nie czytaj tak tego Spamu
  14. A na gliwickie to nie łaska coś takiego wrzucić na Gliwicach same geje się panoszą :gwizdanie: chyba będę się musiał stamtąd przenieść :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 11:08_________________________________________________ rozsypał się czy kolejne mody
  15. A na gliwickie to nie łaska coś takiego wrzucić tak wogole to wszystkim
  16. O ty :bicz3: z u mnie całkiem dobrze , ale wiem że pora mieć bajtelka bo to czuje już
  17. nie no tesciową chyba ze pociagiem dojedzie i bedzie zakwaterowana w innym hotelu :gwizdanie: Dzieciaka nie mam ,ale myslimy o Nim a nawet ostatnio trochę zaczeliśmy sie starac
  18. Moja wersja czyli Avant 1.8T + LPG juz jest pro rodzinna a te mody to tak dla mnie jak sobie sam jade do i z pracy zeby adrenalinke podniesc - tym samym nie chcę za dużych kółęk ze zbyt małym profilem i zbyt twardego zawieszenia bo w wakację bedzie trzeba rodzinkę na wakacje zawiesc [br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 00:54_________________________________________________GT2871R a co to za turbinka ?
  19. Ty Mati młodziutki jestes masz jeszcze czas , wiec znajdz dobry material na zone i matke twoich dzieci Bo tyle bezwartosciowych lasek biega po ulicach ze szok [br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 00:48_________________________________________________ pampersy kupi tesciowa i mamusia [br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 00:49_________________________________________________wiec Ty tylko lejesz do baku .... co wybierasz :gwizdanie:
  20. Znowu z kogos sie nabijasz
  21. Z takiej choroby nie da się wyleczyć , więc tak szybko nie skończysz [br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 00:40_________________________________________________A masz dziecio dajkę bo wiesz materiał na matke musi byc odpowiedni :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.