Treść opublikowana przez Patrikos28
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam Muszę się pochwalić właśnie kupiłem DV Forga FMCL007P za 250zeta oczywiście nówkę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak chcesz wygrac to tylko w ten piątek bo za 2 tydnie to bedzie juz 170km bo montuje rurke Gregorkę :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w moim przypadku to tylko wchodzi przejazd z rolki na tamtym sliskim Asfalcie :gwizdanie: do piatku bede juz na zimowkach wiec przyczepnosc moze troche sie zwiekszy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zawsze mozesz sie z moim styknać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek mi zamowi ten bandaz , jest go 10 m wiec smialo na nasze furki wystarczy - wiec mozemy sie podzielic :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a taki nie może być : http://moto.allegro.pl/item823763911_bandaz_owijka_tasma_termodoporna_na_wydech.html 5 metrów powinno mi wystarczyć :gwizdanie: w sumie beż takiej taśmy by pewnie oblecialo ...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakoś dobrze zaślepię ten otwór , a powiedz będę potrzebował 3 czy 4 metry bandażu o szer, 5cm ? jak to dobrze mieć pioniera w tych sprawach :gwizdanie: Pucek masz u mnie browarka tak jak i Mistrzunio
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiem jaki , ale jak nie znajdę gwintu to wkrece na konopkę :polew: może sie rozejrzę za bandażem ... owijałeś przed czy po montażu ? i ile warstw?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek gdzie kupowałeś bandaż na test pipe ? no i muszę drugie gniazdo na sondę zaślepić :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Byłem rurke nabyłem w przyszlym tygodniu mam troche czasu to ogarne temat z montazem :gwizdanie: słyszałem że uzdrowiłeś z Mistrzem swoje APU , jak teraz lepiej ? dostałem pochwałę od Mistrza ze jako jedyny trafiłem bez dzwonienia jak dojechać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witka Ja nie mam tego problemu ze zmianą kółek na zimowe bo i zimówki mam na alu , co prawda seryjnych 16" ale i tak jest wypas jak na zimowe klimaty :kox: Od dziś jestem użytkownikiem CB
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z rana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pewnie pojawi się na forum dzisaj lub jutro to mu sie przypomni :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z wieczorka
-
[ALL B5] MOJA NIUNIA :))))))))
Autko całkiem całkiem Silniczek 1.8T ... a to się ceni tylko powinieneś ją sprawdzić, a jak sie nadaje to rezać :gwizdanie: Moje 1.8T po sprawdzeniu uświadomiło mnie że bez rezania się nie obędzie - na hamowni w serii wyszło mi (158KM;220Nm) wiec mam dobry materiał do rezania wiec teraz dalsze mody TIP+ITG , TEST PIPE , może jakiś FMIC a na końu program i strojenie powinna być 2 z przodu a wrażenia z jazdy nie zapomniane
-
[B5 AMX] A4 2,8Q
Motorek konkretny do tego jeszcze Q i Avant
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wkleiłem kilka fotek z ostatniego spota do Galerii Gliwickiej Jeżeli fotki wkleiłem nie tak jak trzeba to proszę o wyrozumiałość :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dla zainteresowanych daje linka do mojego wykresu z wczorajszego hamowanka http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/all_b5_to_sie_pochwale_a4_avant_18t_apu_17_sline-t99416.0.html;new#new Ocena mile widziana , może zmotywuje do większego działania :polew:- [ALL B5] A4 Avant 1,8T APU małe co nie co
dziekuje. na 50 autek ktore byly ostatnio w Czestochowie ten kolor byl jedyny jak Skyliner juz wspomnial jakis czas temu zalozylem watek ja akurat pisałem coś innego że kiedyś chorowałem na twój kolorek czyli błękit nogaro (choć to było dosyć dawno i chciałem polakierowac moje pierwsze auto w tym kolorku) ale i tak uważam że to super kolorek dla indywidualistów . Tak a pro po zgadnij jakich kolorków było na spociku w Czewie najwięcej [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 20:34_________________________________________________ niedługo wracają do niuni bo to będzie mój pakiet zimowy A Pitek jak wsadzi ten zawias co ostatnio wciągnął to zapoda najmniej 18 " [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 20:35_________________________________________________APU sprawdzone na hamowni :> Przypominam, że jest to całkowita seria tak więc wynik bardzo zadowalający Teraz pora na kolejne mody czyli : - TIP - TEST PIPE - stożek ITG lub wkładka KN a żeby były na to fundusze od kilku dni w autku jest skarbonka w postaci Inst. LPG :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam ponownie , wreszcie wyspany- [B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
Miałem okazję się przejechać tym projektem i powiem że to nie jedzie to zapier*ala Gregor projekt jest - tak poza tym jest inspiracją dla innych rezaczy 1.8T na Gliwickich- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam z rana Ja dopiero w domu przedłużył mi się ten spot troche Hamowanko wyszło powyżej oczekiwań Gra w kręgle także powyżej oczekiwań Dzięki wszystkim za tego Mega spota a w szczególności : Baq_didili za organizacje hamowanka, Gregorowi za rundę jego RS linem , Pitkowi za browarek (chyba urodzinowy był ) Oby wiecej takich udanych spocików- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wyspałem się , zaraz szybkie śniadanko i jadę na tarnogórską- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja będę od ok.12:00 a będę do końca czyli do 16 , w przerwie do 18 skoczę na chwilke do domu i pożniej Forum - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE