Treść opublikowana przez Patrikos28
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregor co ty jakąś sektę zakładasz To ty nie wiesz że ja i Pucek zapisaliśmy sie do sekty 1.8TurboREZACZ Kiedy Guru przepisujesz się z tego GEYclubu do Nas ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregor w tym tygodniu ja mam stawiać tylko nie wiem czy mi nie wypadnie iść do roboty ale Ty się nic nie martw dla Gregora naszej muzy i natchnienia w rezanku zawsze się browar znajdzie
-
[ALL B5] A4 Avant 1,8T APU małe co nie co
proszę proszę jak to się ludzie obrażają za to, że komuś się nie podoba to, że niszczą swoje uturbione benzynki gazem Ciekawe kiedy Twoje 1,8 T zacznie "klekotać z rana" od tego gazu Każdy ma prawo do swojej opinii moja jest taka: "nie toleruję gazu", dziękuję za uwagę Ładne auto Nowa felga ok, zmiana na plus Nie zgodzę się z kolegą Gaz faktycznie może zniszczyć auto , ale ludziom którzy szukają bezwzględnej oszczędności : - montują najtańsze instalacje - zapominają o podstawowych czynnościach serwisowych (świece, olej, filtry itp) - okresowym strojeniu instalacji itd. ale takie osoby które na siłę chcą oszczędzać na serwisowaniu auta, każde auto zajadą bez względu na to jak będzie zasilane : czy ON czy PB czy LPG i taka jest prawda PS. dzięki za zauważenie nowej felgi
-
[ALL B5] A4 Avant 1,8T APU małe co nie co
A ja nie lubię jak mi samochód klekocze z rana i jak ktoś pier***i głupoty na forum!!!! Ano racja w b5 na cichego diesla nie ma co liczyć 90km,110km czy 115km to poczciwy klekot , a raczej grzechotnik Choć złego słowa o tych motorkach (poza uciążliwym dla niektórych odgłosem pracy) nie mogę powiedzieć Jednak Sam osobiście wolałem kupić 1.8T
-
[B5 AFF] Moja S4 by Krolu - sporo zmian z wiosną - wkrótce update
To wyniki rezania będziemy znali na bieżąco ... tak do 140 to czekają Cię całkiem spore mody
-
[B5 AFF] Moja S4 by Krolu - sporo zmian z wiosną - wkrótce update
Lepiej napisz Krolu kiedy będziesz kręcił wyżej swoje DI ... może jakiś programik uwolni trochę rumaków
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Ładna A4 Widziałem na spocikach , fela Mirona dodała jej na chwile niezłego :kox: Kiedyś chorowałem na ten kolorek błękit nogaro pozdrawiam
-
[ALL B5] A4 Avant 1,8T APU małe co nie co
Oj Pucuś twoja pewność Cię kiedyś zgubi z rolki to nie szło Ci tak dobrze (a raczej twojej maszynie) jak piszesz. Jestem przekonany że to ja byłem szybszy z kreski faktycznie byłeś lepszy bo i nawierzchnia była nie bardzo (pełno błota) wiec zrobiło za Ciebie robotę :polew: PS. co do turbiny to faktycznie jesteś mistrzem w jej rozgrzewaniu są na to dowody
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Właśnie Krolu jak to było z tą wygraną opisz co i jak ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam mój przyjazd na piątkowego spota stoi pod znakiem zapytania bo zostałem jako nieliczny zdrowy w mojej pracy i nie wiadomo czy będzie obsada na drugą zmianę ,wszystko się jutro wyjaśni I nie chodzi tu o to że chcę się wymigać bo bagażnik mam pełny wiec jak co to ktoś jak mu się będzie chciało podskoczy pod moją robotę i przeładujemy co trzeba ( no chyba że przełożymy moją kolejkę na przyszły tydzień? ) Mam nadzieję że jednak nie będę musiał iść do roboty w piątek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
filmiki czaderskie
-
[ALL B5] A4 Avant 1,8T APU małe co nie co
Zapraszam wszystkich ze spotów gliwickich aby wypowiedzieli się na temat mojej A4 bo już ją znacie ze spocików .... wiecie jak wygląda i także jak się porusza ... była próba moje APU vs. APU Q kolegi mr.rezacz jesieni :polew:
-
[ALL B5] A4 Avant 1,8T APU małe co nie co
Racja Miron to kolega Król mnie skusił na to szaleństwo spotowe ,a co za tym idzie na zmianę poglądu na temat rezania itp. Prawdopodobnie to dzięki niemu poznałem tak wspaniałych ludzi ze spotów gliwickich przy okazji pozdrawiam Was wszystkich :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron jest księdzem , policjantem , agentem CBŚ, ABW , CBA, 1/2 et.ZUS, 1/2 et US - jedzie chłop na 7 etatów a i tak ostatnio się żali że brakuje mu kaski ... chyba Dorota ma duże zapotrzebowanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron ma wszędzie wtyki dla klubowiczów ma duże zniżki niedługo będziemy go tytułować sir Miron :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam wszystkich spamowiczów i nie tylko Widze że staracie się dobić do 1300 :gwizdanie: Wiec życzę powodzenia ... ja Wam za bardzo nie pomogę, bo mi mój super radiowy necik strasznie kiepsko od wczoraj chodzi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja zmykam spać , ten kto ma młodą żonę zrobi pewnie to samo (zostało 16 stron więc można wylajtować ) do piątku damy radę , chyba że dojedziecie do 1300 to stawiam po dwa jdno na miejscu drugie na wynos :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Najwyższa pora żebym ja coś postawił mam tu na myśli
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj widzę ze Elyta się rozpędziła wiec na luzie będzie 1200 do piątku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Lepiej spamować gliwickie bo ja dwa tygodnie browarku w bagazniku nie będę woził tak co by do piątku było 1200 -(tysiąc dwiesta , jezykiem Pucka ) a wtedy będzie okazja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i głos oddany zgadnijcie jaki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam z wieczorka globtroterów :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Więc ja jako pierwszy z domu napisze :> Spocik mega udany Tylko na następny taki wyjazdowy muszę zapodać sobie CB bo bez trochę lipa w sumie to tak jakby mnie ponad polowa spotu ominęła :gwizdanie: Na koniec pod galerią zrobiło się zamieszanie i połowę aut się rozjechało w tym i ja i do chaty pojechałem sam ...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam No i ja się wreszcie wyspałem wiec idę jeszcze troszkę wypucować niunie tak żeby :bicz3: nie było . do 14 :> - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE