Treść opublikowana przez jozek726
-
[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
nie widziałeś deski na fotce u mnie? mam deske w drewnie ale brakuje tego koło zmiany biegów (nie wiem jak to sie fachowo nazywa)[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 18:47_________________________________________________to ta fotka robiona przy wprowadzaniu samochodu i to jeszcze telefonem więc sory za jakość
-
[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
dlaczego ???
-
[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
koniecznie gleba jeszcze jakieś fajne foty trzeba porobić ale pogoda kiepska szukam jeszcze tej nakładki w drewnie koło gałki zmiany biegów na 2din jak by ktoś wiedział o takiej to proszę pisać na pewno wezmę
-
[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
mi sie widzi taki audi zielone navi fajna rzecz fajnie wygląda jeszcze emulator musze sobie dokupić i bedzie gitara
-
[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
no myślałem też o chipie, mam takiego gościa niedaleko co zna sie dobrze na tym i myślę ze jak będzie $$$ to sie do niego zgłoszę :gwizdanie:
-
[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
niech wstawi funk wstawie esp ładnie podświetle i bedzie bajer a gleba jest konieczna jak dojdą alusy, narazie na tych zimówkach przelece zime
-
[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
myślałem zeby chociaż wstawić sam przycisk esp odrazu lepiej wyjrzy
-
[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
Audi A4 TDI 110km Lift Wyposażenie: -pakiet chrom -pakiet dod. ośwetlenia wnętrza -navi + -fis -podgrzewane fotele :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: -climatronik -podłokietnik -elektryczne szyby -domykanie szyb z pilota -elektryczne i podgrzewane lusterka -scyzoryk ____________________________________________________________________________ Plany: -zderzak S4 -gril RS4 - będzie s4 -xenony -emulator pod navi -ciemne szybki - opony na alusy :> -ringi na zegary -kierownica S4 -polerka końcówki wydechu -fis (podłączyć do końca) -gleba 1BE -20mm -bose :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: co dalej to czas pokażę autko obecnie na zimowych oponach ale aluski są i czekają na okopki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Auto świerzo po kąpieli Wnętrze: Nowa kiera S4 S4 Gril :naughty:
-
czy dwie felgi mogą być ET 35 a dregie dwie ET 45 ???
a czy na obie felg przypasóją opony 225\45 r 17 ??
-
[ALL B5] Dywaniki wnętrza .
ja kupiłem fajne na allegro od takiego gościa za około 90zł i są
-
[ALL B5] Woda na siedzeniu ?
ok bede pamiętał bo to juz mnie wkurza niedość ze mokre to jak to wygląda
-
czy dwie felgi mogą być ET 35 a dregie dwie ET 45 ???
no to dobrze wiedzieć dzięki kolego za info
-
czy dwie felgi mogą być ET 35 a dregie dwie ET 45 ???
nie przeszkadza. nie prawda nie prawda? to moż być inaczej ?
-
[ALL B5] Woda na siedzeniu ?
wszytsko możliwe kolego, tylko czeka mnie pranie tapicerki ;/
-
[ALL B5] Woda na siedzeniu ?
mam tylnią szyba na korbke i możliwe ze czasami lekko odchylona bedzie i leci bo tylnia szyba nie była wymieniana ani antena od CB nie przytrzaśnięta
-
[ALL B5] Woda na siedzeniu ?
nie widać niestety :/ hyyyyyyyyy... jak go myłem to polewałem ale nierwróciłem wtedy uwagi, ale akurat tam na dole było by mokre (foto)
-
czy dwie felgi mogą być ET 35 a dregie dwie ET 45 ???
no tak też racja ale da sie na tym jezdzićto go chociaż pociesze.heh
-
[ALL B5] Woda na siedzeniu ?
ale jak np wezme poleje wode na drzwi to nie ma widać zadnych przecieków
-
[ALL B5] Woda na siedzeniu ?
mam taki problem tzn po opadach deszczu pojawiają mi sie mokre plamy na tylnim siedzeniu z prawej strony co może mieć wine ??
-
czy dwie felgi mogą być ET 35 a dregie dwie ET 45 ???
to pewnie było wcześniej cośz tym kąbinowane ;/
-
czy dwie felgi mogą być ET 35 a dregie dwie ET 45 ???
a to jest mozliwe ze tak fabrycznie było??
-
czy dwie felgi mogą być ET 35 a dregie dwie ET 45 ???
witam. znajomy kupił sobie felgi i dwie ma ET45 a drugie dwie ma ET35 czy to w czymś przeszkadza ??? czy moze tak to założyć na auto ??
-
Doinwestować B5 czy kupić B6??Co zrobić??Doradźcie mi ;)
yyyyy kolego wandej tylko Ty byłeś z kumplem handlarzem a ja sa to napewno nie poszukam nic w tej cenie, popatrzałem troche na allegro i cena 26tyśjest mała jak na b6 ;/ a z koleii kupić złoma i kłaść kase to też mija sie z celem ...
-
[B5 AKN] Mój środek lokomocji :P
zderzak od eSki i bedzie szał
-
[B5 AKN] Mój środek lokomocji :P
fura 1klasa też mam sedana po lifcie czrnego w dodatku