Treść opublikowana przez jozek726
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
u mnie w na pomorzu w czersuk ostro nasypało dziś wiec Quattro bylo by bardzo potrzebne;) marzy mi sie ale moze juz niedługo
-
[ALL B5] Deska rozdzielcza a4 b5
mozna zamykać wszystko wiem ;0
-
[ALL B5] Deska rozdzielcza a4 b5
kolego bo nie moge dostać deski do polifta może masz taką to chętnie kupię ??
-
[ALL B5] Demontaż popielniczki i ramki lewarka
jaki masz rok auta ? ja mam lifta to ramki lewarka skrzyni biegów wystarczy podważyć z przodu i można ładnie wyciągnąć a co do popielniczki nie pomogę bo juz nie pamiętam a nie chce wprowadzać Cie w błąd pozdro
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ATJ 116PS quattro 6 biegów ---> bedzie już niedługo
-
Jaki zegarek wybrać??
1
-
[ALL B5] Deska rozdzielcza a4 b5
witam. mam pytanie, czy do a4 b5 lifta 99-00 mozna przełożyć deske rozdzielczą od starszego rocznika? polifta? bedzie pasować kolorystycznie i różnią się te deski czymś?
-
[ALL] Zaparowane szyby ,ale od połowy auta
u mnie tez tak jest a filtr był wymieniony :/
-
[ALL B7] Szybka pomoc w wyborze felg - ori używane ,czy nie ori ale nowe
będę pierwszy i powiem tak: bierz te pierwsze i sie nie oglądaj
-
Co sądzicie o tych 16-tkach, czy ktoś kupił felgi z tej firmy
alu ładne aczkolwiek za małe :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Brak ciśnienia w spryskiwaczach
tez moze by ale czasem moze być gdzieś dziura, posprawdzaj weżyki jak koledzy radzą najpierw potem wstaw go gdzies gdzie jest dodatnia tenperatura i moze odtaje
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Ive daj jakieś fotki środka widze ze jest ciekawie w środku, daj wiecej fotek fajnie auto fajny silniczej ten ajm 115km
-
[B5 AVG] Avant Black Edition :D
ładny, jest w co inwestować
-
[ALL B5] Navi w wersji przed liftem??
ja mam w autku org navi i szczerze mówiąc szału nie ma lepiej kupić na szybe i o wielel lepiej pokazuje
-
[ALL B6] Pytanie o podłokietnik
tak jak koledzy mówią nie pasóje bo masz 02 rok
-
[B5 AFN] Moja żaba :-) '97
kolrek ładny
-
[B5 AJM] A4 Avant Brilliant Black - seria plus dodatki
fura naprawde kozak tylko zazdrościć powodzenia w modach bo widze ze wychodzą Ci one za***iście
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ładna ta Twoja furka
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
mi sie marzy autko w QUATTRO [br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 22:01_________________________________________________a najlepiej b6 szara 130km
-
[ALL] Doradzcie które fele
no to juz wiesz jakie brać
-
[ALL] Doradzcie które fele
ja osobiście bym wziął te od nosba
-
[B5 ABC] Czeka mnie jeszcze rejestracja.wrrrrrrrr
ale masz podgrzewane fotele
-
[B5 ABC] Czeka mnie jeszcze rejestracja.wrrrrrrrr
troche przy im posiedzisz i moze coś z niego da ;p
-
[B5 AFN] Wewnętrzna klamka nie otwiera drzwi
popieram kolege moze odhaczyła Ci sie ta linka, najprawdopodobniej to jest to
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
ładne te foteliki i wogóle autko ładnie sie prezentuje jest lift jest szał [br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 17:58_________________________________________________ciemne szybki i jest gicior