Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. u mnie w na pomorzu w czersuk ostro nasypało dziś wiec Quattro bylo by bardzo potrzebne;) marzy mi sie ale moze juz niedługo
  2. mozna zamykać wszystko wiem ;0
  3. kolego bo nie moge dostać deski do polifta może masz taką to chętnie kupię ??
  4. jaki masz rok auta ? ja mam lifta to ramki lewarka skrzyni biegów wystarczy podważyć z przodu i można ładnie wyciągnąć a co do popielniczki nie pomogę bo juz nie pamiętam a nie chce wprowadzać Cie w błąd pozdro
  5. ATJ 116PS quattro 6 biegów ---> bedzie już niedługo
  6. witam. mam pytanie, czy do a4 b5 lifta 99-00 mozna przełożyć deske rozdzielczą od starszego rocznika? polifta? bedzie pasować kolorystycznie i różnią się te deski czymś?
  7. u mnie tez tak jest a filtr był wymieniony :/
  8. będę pierwszy i powiem tak: bierz te pierwsze i sie nie oglądaj
  9. alu ładne aczkolwiek za małe :gwizdanie:
  10. tez moze by ale czasem moze być gdzieś dziura, posprawdzaj weżyki jak koledzy radzą najpierw potem wstaw go gdzies gdzie jest dodatnia tenperatura i moze odtaje
  11. Ive daj jakieś fotki środka widze ze jest ciekawie w środku, daj wiecej fotek fajnie auto fajny silniczej ten ajm 115km
  12. ładny, jest w co inwestować
  13. ja mam w autku org navi i szczerze mówiąc szału nie ma lepiej kupić na szybe i o wielel lepiej pokazuje
  14. jozek726 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    tak jak koledzy mówią nie pasóje bo masz 02 rok
  15. fura naprawde kozak tylko zazdrościć powodzenia w modach bo widze ze wychodzą Ci one za***iście
  16. mi sie marzy autko w QUATTRO [br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 22:01_________________________________________________a najlepiej b6 szara 130km
  17. no to juz wiesz jakie brać
  18. ja osobiście bym wziął te od nosba
  19. ale masz podgrzewane fotele
  20. troche przy im posiedzisz i moze coś z niego da ;p
  21. popieram kolege moze odhaczyła Ci sie ta linka, najprawdopodobniej to jest to
  22. ładne te foteliki i wogóle autko ładnie sie prezentuje jest lift jest szał [br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 17:58_________________________________________________ciemne szybki i jest gicior

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.