Treść opublikowana przez jozek726
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
bo ja je oglądalem ostatnio u Ciebie i nie mogłem skapować jakie to są ładne są słuchaj narazie u mnie ciężko z $ bo troche straciłem na auto, rejestracje itd ale głeboko pomyśle nad nimi jak co to odezwe się na PW tam omowimy szczegóły
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
już wiem jakie Ty masz duzo bedziesz cenił??
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
daj foto jak możesz
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Ty masz takie ??
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
szczerze mówiąc to nawet nie wiem bo mało tego jest
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
no wiem sa piekne tylko teraz dostać takie w miare w dobrej cenie :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
no koniecznie na ten sezon zobacze jak tam z kasą wyrobie ale myśle ze da sie coś kupić myśle nad tymi od prosiaka co Ive i Nosb mają
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
PIĘKNIE W H*J!!! Nosb na aucie o wiele lepiej niż same na foto
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
oj bedzie napewno wieksza ale co dokładnie to czas pokaże
-
[ALL B5] Biala Dama
znaczek lepiej jak byłby w orginale
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Ive czekamy na foty
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Ive masz więcej z wypasu to szyberdach i elektryka foteli ;p ale masz pół fis a ja mam cały ;p no i masz piekne alu i masz inne dekory jak coś zle powiedziłem to popraw mnie mamy chyba taki sam kolor auta albo bardzo podobny
-
[ALL B5] Dziurka w skórze jak to naprawić? fotka. konserwacja skóry???
nie nie byłem bo nie miałem nawet zbytnio kiedy i gdzie jechać. [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 21:58_________________________________________________panowie powiedzcie czy skóre sie konserwuje??
-
[ALL B5] Hak w A4 B5 2000 rok Avant Pytanie
sprawdz czy hak jest dobrze zdemątowany bo mi przez to spaliło się auto :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
tzn co masz na myśli w brakach? ;D brakuje navi to wiem a co masz dalej na myśli?
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
mi tez mozesz podesłać foty powodzenia w modach a gril to bym tez kupil za taka kase
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie wiecie może czy gdzieś w 3miejście konserwują skóre samochodową?gdzie się tym zajmują?
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
przy tym niutonie już daje w plecy na pewno daje aju na Twoje życzenie nie ma listwy na klapie
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
szybki są przyciemnione może tego na fotach tak nie widać ale są
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
zeby dostać takie auto w Q kolego w takim stanie to naprawde trzeba mieć duze szczeście chciałem w Q ale nic nie znalazłem niestety :/ [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 21:38_________________________________________________brak listwy na tylniej klapie bagażnika specjalnie dla Ciebie aju
-
[B5 AJM] Mój Avant 144KM 355NM
ładne auto i AVANT zachorowałem na tym punkcie xenony to jest dobra sprawa kierownica od eSki oooooo TAK! od razu lepiej
-
[B5 AFM] [ALL B5] Srebrna strzala: xenon, 18, gwint, sciemka...
walni sobie kiere od eSki powiem Ci ze miałem kiedyś taką kiere w starym aucie i zmieniłem od eSki i nie chce innej znać, lepiej się w reku trzyma p.s AVANT rządzi :decayed:
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
no w sumie było 477km dokładnie ale gościu mi podjechał 200km więc miałem 277 spoko gość był co mi go sprzedawał fela będzie tylko trzeba $ dozbiereć
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
listwa na klapie bagażnika też mi się nie widzi i niedługo zniknie tego na zderzaku to już nie ma chrom relingi mi się strasznie podobają i chciałem zeby były :> topor widziałem ze ma fajne alu takie jak mi się widzą
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
nie mam nic do ukrycia;) PW