Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. dzięki [br]Dopisany: 03 Maj 2010, 12:17_________________________________________________i doszły wkońcu ramki klubowe
  2. ja polecam od siebie nokie e52 & nokie e71 ta sam mam i jest za***ista
  3. jozek726 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    s4 [br]Dopisany: 16 Maj 2010, 12:54_________________________________________________krótko mówiąc to kwastia gustu :gwizdanie:
  4. kurcze u mnie tez to trche skrzypi ale jeszcze sie za to nie wziełem bo nie miałem nawet kiedy ale czas najwyższy na to bo jak mnie bedzie za dużo wkur***ć to garaż
  5. ja też tak mam na wyłączonym silniku słychać jak by "luz, stukanie" ale jak włącze silnik to to ucicha albo też silnik zakłóca i nie ma tego słychać, byłem u mechanika i mówił ze mam mu postawić auto on zobaczy co jest i myśle ze w tygodniu tam podjade i jak sie okaże co i jak to napisze wam
  6. krótko mówiąc wykurwista bryka i navi [br]Dopisany: 16 Maj 2010, 11:56_________________________________________________ile dałeś za fotele ?? [br]Dopisany: 16 Maj 2010, 12:00_________________________________________________na pomorzu dokładnie w redzie gościu za jedne obszycie boczków w drzwiach chce 100 zł myślę ze to nie aż tak droga a efekt naprawdę dobry
  7. ładna jest ale ten drążek zmiany biegów jak najprędzej go out i będzie całkiem sii
  8. chdzi mi o te fele: http://www.allegro.pl/item1032370576_audi_s4_oryginaly_opony_225_45_17.html gosciu chce 1,500 bez opon ciut drogo ale moze by coś jeszcz spościł, chciałbym miec pewność ze fele sa dobre i na 100 pasóją do mojego auta? najlepiej jak by ktoś osobiście mi na nie luknoł?
  9. siema panowie mam taka mała sprawe czy jest tu ktoś z poznania co mógłby mi jechać obczasić felgi??
  10. ja dam Ci 100
  11. może to poprostu za dużo stresów bo wcześniej było ok
  12. [quote ale pewnie Twoje podłoże to te Forum nie możesz spać bo jesteś młody stazem i gonisz za modyfikacjami swojego pupilka to jest to wiedziałem ze ktoś mi pomoże :polew:
  13. nic nie daje
  14. siema:) poradźcie coś na sen ? moje noce są takie długo ze nie szkoda gadać rano budzę sie niewyspany i nic mi się nie chce a do pracy trzeba iść;/ nie próbowalem jeszcze żadnych tabletek ale chyba czas zacząć, ogólnie to nienawidzę ich łykać i najlepiej jak było by to do rozpuszczania najlepiej w herbacie ma ktoś jakąś sprawdzoną metode? tylko żebym tak rano się obudził do pracy;) pozdro i z góry dzięki
  15. a automat wogóle idzie wymienić na manual
  16. a ja ten sam problem ze łapie mi od samej góry a gdzie to sie reguluje???
  17. ja poproszę 1 sztukę ale też większy rozmiar xl
  18. ja swoim fabrycznym 1,9 110km kiedyś jechałem 205 ;p
  19. fajna fura
  20. zgadzam się a co do wymiany to koledzy maja racje na granicy najlepiej
  21. pijany byłem :polew: miały być centymetry ale wyszły cale no ale wiadomo o co chodzi No ale fotki byś zrobił czekamy na te foty
  22. Własnie tego "zagracenia" chciałem uniknąć i w kuferku jest pusto tak jak było Wzmak poszedł w boczek bose sobie zainstaluj
  23. Dzięki Na FISie nadal "sensor", nie ma kiedy tego zrobić Dzisiaj wreszcie udało mi się założyć osłony pod silnik, wsio jak trzeba, na ori spinki W aucie zrobiło się zdecydowanie ciszej Z ostatnich modów przybył tylko wzmacniacz i subik 25 cm w bagażniku :gwizdanie: A dokładniej w zabudowie w kole zapasowym - tak że kuferek nadal pusty dobrze ze masz w kole odrazu lepiej wygląda bo taka typowa tuba to tylko miejsce zagraca
  24. fura nie ma co programik zrobiony, fajne mody ja zbieram $ na program [br]Dopisany: 05 Maj 2010, 19:43_________________________________________________a fis trybi już dobrze ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.