Treść opublikowana przez jozek726
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
dzięki [br]Dopisany: 03 Maj 2010, 12:17_________________________________________________i doszły wkońcu ramki klubowe
-
Jaki telefon za około 700 zł?
ja polecam od siebie nokie e52 & nokie e71 ta sam mam i jest za***ista
-
[ALL] S4 czy RS6 felga 18"
s4 [br]Dopisany: 16 Maj 2010, 12:54_________________________________________________krótko mówiąc to kwastia gustu :gwizdanie:
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
kurcze u mnie tez to trche skrzypi ale jeszcze sie za to nie wziełem bo nie miałem nawet kiedy ale czas najwyższy na to bo jak mnie bedzie za dużo wkur***ć to garaż
-
[ALL B6] Stukanie maglownicy na wyłączonym silniku
ja też tak mam na wyłączonym silniku słychać jak by "luz, stukanie" ale jak włącze silnik to to ucicha albo też silnik zakłóca i nie ma tego słychać, byłem u mechanika i mówił ze mam mu postawić auto on zobaczy co jest i myśle ze w tygodniu tam podjade i jak sie okaże co i jak to napisze wam
-
[B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km
krótko mówiąc wykurwista bryka i navi [br]Dopisany: 16 Maj 2010, 11:56_________________________________________________ile dałeś za fotele ?? [br]Dopisany: 16 Maj 2010, 12:00_________________________________________________na pomorzu dokładnie w redzie gościu za jedne obszycie boczków w drzwiach chce 100 zł myślę ze to nie aż tak droga a efekt naprawdę dobry
-
a4 b5 18 zoll gwint ,alcantara,navi,nowe foty
biały
-
[B5 AFN] Moje nowe cacko
ładna jest ale ten drążek zmiany biegów jak najprędzej go out i będzie całkiem sii
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chdzi mi o te fele: http://www.allegro.pl/item1032370576_audi_s4_oryginaly_opony_225_45_17.html gosciu chce 1,500 bez opon ciut drogo ale moze by coś jeszcz spościł, chciałbym miec pewność ze fele sa dobre i na 100 pasóją do mojego auta? najlepiej jak by ktoś osobiście mi na nie luknoł?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema panowie mam taka mała sprawe czy jest tu ktoś z poznania co mógłby mi jechać obczasić felgi??
-
Problem z allegro
ja dam Ci 100
-
Bezsenność - pomocy
może to poprostu za dużo stresów bo wcześniej było ok
-
Bezsenność - pomocy
[quote ale pewnie Twoje podłoże to te Forum nie możesz spać bo jesteś młody stazem i gonisz za modyfikacjami swojego pupilka to jest to wiedziałem ze ktoś mi pomoże :polew:
-
Bezsenność - pomocy
nic nie daje
-
Bezsenność - pomocy
siema:) poradźcie coś na sen ? moje noce są takie długo ze nie szkoda gadać rano budzę sie niewyspany i nic mi się nie chce a do pracy trzeba iść;/ nie próbowalem jeszcze żadnych tabletek ale chyba czas zacząć, ogólnie to nienawidzę ich łykać i najlepiej jak było by to do rozpuszczania najlepiej w herbacie ma ktoś jakąś sprawdzoną metode? tylko żebym tak rano się obudził do pracy;) pozdro i z góry dzięki
-
[ALL B6] Naprawa Multitronica a wymiana na manual 5 lub 6 bieg
a automat wogóle idzie wymienić na manual
-
[B5 ANA] Wymiana sprzęgła z kołem dwumasowym czy bez ?
a ja ten sam problem ze łapie mi od samej góry a gdzie to sie reguluje???
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
ja poproszę 1 sztukę ale też większy rozmiar xl
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
ja swoim fabrycznym 1,9 110km kiedyś jechałem 205 ;p
-
[B5 AKN] Czarna Audiczka
fajna fura
-
Gdzie najtaniej kupić euro?
zgadzam się a co do wymiany to koledzy maja racje na granicy najlepiej
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
pijany byłem :polew: miały być centymetry ale wyszły cale no ale wiadomo o co chodzi No ale fotki byś zrobił czekamy na te foty
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
Własnie tego "zagracenia" chciałem uniknąć i w kuferku jest pusto tak jak było Wzmak poszedł w boczek bose sobie zainstaluj
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
Dzięki Na FISie nadal "sensor", nie ma kiedy tego zrobić Dzisiaj wreszcie udało mi się założyć osłony pod silnik, wsio jak trzeba, na ori spinki W aucie zrobiło się zdecydowanie ciszej Z ostatnich modów przybył tylko wzmacniacz i subik 25 cm w bagażniku :gwizdanie: A dokładniej w zabudowie w kole zapasowym - tak że kuferek nadal pusty dobrze ze masz w kole odrazu lepiej wygląda bo taka typowa tuba to tylko miejsce zagraca
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
fura nie ma co programik zrobiony, fajne mody ja zbieram $ na program [br]Dopisany: 05 Maj 2010, 19:43_________________________________________________a fis trybi już dobrze ??