Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. najpiękniejsze auto jakie widziałęm wielki podziw za moc i za prace którą w niego włożyłeś szacun stary
  2. mi się ten pomysł podoba i mmyslałem wcześniej nad tym to fajnie wygląda
  3. dokładnie... a tak ogólnie to w marketach są po 9.99 michu93 masz 17 lat i samochodem jezdzisz?
  4. to jest całe wyciągane pewnie
  5. siemka Panowie mam taki mały problem, posiadam listwe (dekor) carbonową prawa strona drzwi kierowcy. nie oriętuje sie ktoś z was czy taką listwe idze ją zregenerować / naprawić? oto foty listwy :
  6. kolego tez o tym myślałem zajefajny pomysł
  7. silnik i quattro
  8. i abonament miesięczny musisz płacić do wujka Iversona za wprowadzenie tej felgi do obiegu 5dych na miesiąc- tanizna , a jaki lans i bauns yeah yeah :dance: Ive za wszystko bys chcial $
  9. fajnie będzie dokupisz sobie dekelki porsche i bedzie gitara
  10. póki co koleś się nie odzywa, myślałem też nad avusami takie jak ma kowi, co lepsze? [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 19:41_________________________________________________koleś już zjechał z cenki tylko oponki mówi że słabe avusy są beee przecież sam masz zjechał z ceny tzn? ja kupiłem też ostatnio avusy II teraz czekam na założenie i na 99,9% w tym tygodniu będą [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 15:08_________________________________________________bierz te rh
  11. ja miałem to samo w navi plus w b5 i właśnie ten mechanizm był poprostu wygięty w dócz chyba teraz juz tak dokładnie nie pamiętam bo dałem do fachowcow od tego i mi to zrobili;)
  12. a dobrze chodzi Ci ten emulator? 1 z allegro nie chodził czasem z długimi utworami, zacinał się czasem, zawieszał już mnie nosiło no i kupiłem SOLISTO i problemy się skończyły... czyli jestem w 100% zadowolony bo właśnie słyszałem różne opinie na ten temat :gwizdanie:
  13. w tajemnicy dowiedziałem się że trochę go to bolało ale ponoć już jest zadowolony bo ma recaro
  14. mozna juz wpłacac kase?
  15. wydaje mi się czy Ty też masz ten paskudny carbon? ;p

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.