Treść opublikowana przez jozek726
-
[ALL B5] Zmiana anteny dachowej na płetwę
nie w chromie nie
-
RS4 Cantona
najpiękniejsze auto jakie widziałęm wielki podziw za moc i za prace którą w niego włożyłeś szacun stary
-
Drogo zapłacimy za paliwo jadąc na wakacje
:wallbash: :wallbash:
-
[ALL B5] Zmiana anteny dachowej na płetwę
mi się ten pomysł podoba i mmyslałem wcześniej nad tym to fajnie wygląda
-
[ALL B5] Zmiana anteny dachowej na płetwę
dokładnie... a tak ogólnie to w marketach są po 9.99 michu93 masz 17 lat i samochodem jezdzisz?
-
[ALL B5] Zmiana anteny dachowej na płetwę
to jest całe wyciągane pewnie
-
[ALL B5] Regeneracja/naprawa listwy wnętrza
siemka Panowie mam taki mały problem, posiadam listwe (dekor) carbonową prawa strona drzwi kierowcy. nie oriętuje sie ktoś z was czy taką listwe idze ją zregenerować / naprawić? oto foty listwy :
-
[ALL B5] Zmiana anteny dachowej na płetwę
kolego tez o tym myślałem zajefajny pomysł
-
[B5 AEB] Kurpiowoz :)
silnik i quattro
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
no jasne
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
i abonament miesięczny musisz płacić do wujka Iversona za wprowadzenie tej felgi do obiegu 5dych na miesiąc- tanizna , a jaki lans i bauns yeah yeah :dance: Ive za wszystko bys chcial $
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
fajnie będzie dokupisz sobie dekelki porsche i bedzie gitara
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
póki co koleś się nie odzywa, myślałem też nad avusami takie jak ma kowi, co lepsze? [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 19:41_________________________________________________koleś już zjechał z cenki tylko oponki mówi że słabe avusy są beee przecież sam masz zjechał z ceny tzn? ja kupiłem też ostatnio avusy II teraz czekam na założenie i na 99,9% w tym tygodniu będą [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 15:08_________________________________________________bierz te rh
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
nie bądź zazdrosny aju
-
[ALL B7] Nie wychodzi płyta do nawi...
ja miałem to samo w navi plus w b5 i właśnie ten mechanizm był poprostu wygięty w dócz chyba teraz juz tak dokładnie nie pamiętam bo dałem do fachowcow od tego i mi to zrobili;)
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
zdradz o czym?
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
a dobrze chodzi Ci ten emulator? 1 z allegro nie chodził czasem z długimi utworami, zacinał się czasem, zawieszał już mnie nosiło no i kupiłem SOLISTO i problemy się skończyły... czyli jestem w 100% zadowolony bo właśnie słyszałem różne opinie na ten temat :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
w tajemnicy dowiedziałem się że trochę go to bolało ale ponoć już jest zadowolony bo ma recaro
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
mozna juz wpłacac kase?
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
nie cena okazyjna tak myślę
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Mój
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
dobrze ze mają
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
wydaje mi się czy Ty też masz ten paskudny carbon? ;p
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
jest carbon z podziękowaniami
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
a dobrze chodzi Ci ten emulator?