Treść opublikowana przez jozek726
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
ramka na czarno
-
[ALL B5] moj AJM 2000r
ładny
-
[ALL B5] Gwint FK,klapa US,zderzak+spryski S4,felgi ori S-line 18 __SPRZEDAM__
mnie też fajna fura
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi nie mozna PW wysłać do Ciebie [br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 22:08_________________________________________________nie moge wysłać PW to poprosze tu podejdą te jako za okrągłe : http://allegro.pl/item1178723470_zarowki_27_led_mocne_diodowe_biale_ba15s.html a te za rurki: te: http://allegro.pl/item1183850062_zarowki_rurkowe_led_42_mm_9_led_super_jasne_moc.html czy te: http://allegro.pl/item1185827455_zarowki_rurkowe_led_smd_8led_42mm_diody_c5w_dl.html ???
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
ile dałeś za AWX ?
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
a ja ostatnio myslalem zeby go sprzedać i kupić eSe
-
[B5 AFN] Audi A4 Avant 1.9 TDI
avant
-
Spotkania na drodze
czarne b6 miejscowość ostrowite dziś widziane koło godziny 15-16 przyznać się kto to ??
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Czemu nie masz klubowych ramek ?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
:kox: u mnie niedługo tez tak bedzie Topor
-
RS4 Cantona
a jaka jest cena za nigo ???
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
takie sobie te fele
-
Zakopane i okolice
@ ? to trzeba dzwonić
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
moje marzenie
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
i co teraz myślisz za alu ? ja sam myśle nad 18
-
Zakopane i okolice
http://www.goralskidomek.com.pl/index.php mam już zarezerwowane miejsce
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Nie kupowałem nigdy więc nie wiem co mam Ci polecić Niech ktoś kto to zakładał Ci podpowie Ive chyba ma u siebie dystansik? ja musze ogarnąć moje lewe koło bo cos mi puka a nikt nie wie co potem jade do zakopca, wracam i zakladam gwint nastepnie mysle na 18'
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
czy ja wiem, mi sie podoba
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Jakie ET felgi? 45? Dystans trzeba mocno mi sie wydaje ze tak ale nie pamiętam teraz dokladnie poszukaj mi przkładowych jakie by pasowały jak możesz ja tu myśle jak zaloże gwint o klapie us [br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 18:29_________________________________________________ planuje jeszcze ramkę grilla na czarno
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
No widzę że jeszcze nie Kurcze chowa Ci się ta felga w tylnym nadkolu Siakiś dystans bym tu widział co dokładnie proponujesz bo ja tak sie nie znam na tym ?
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 18:15_________________________________________________ niestety jeszcze nie
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
W zakopcu bede cos we wrzesniu
-
[B5 ANB] Czarne Quattro 1.8T
:quattro: :thumbup: bardzo mi sie podoba ja bym wrzucił gwint, ciemne szybki, 18 i jest
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kurcze nie mogłem sie zatrzymać nawet nie wiedziałem ze tam byłeś a piwko to wypijesz i to nie jedno tylko niech znajdzie sie okazja
-
Zakopane i okolice
a Ty chcesz w centrum zakopca czy na uboczu? to mi ciekawie wygląda http://www.umoniki.pl/strona_glowna/