Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. Kowi nie mozna PW wysłać do Ciebie [br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 22:08_________________________________________________nie moge wysłać PW to poprosze tu podejdą te jako za okrągłe : http://allegro.pl/item1178723470_zarowki_27_led_mocne_diodowe_biale_ba15s.html a te za rurki: te: http://allegro.pl/item1183850062_zarowki_rurkowe_led_42_mm_9_led_super_jasne_moc.html czy te: http://allegro.pl/item1185827455_zarowki_rurkowe_led_smd_8led_42mm_diody_c5w_dl.html ???
  2. ile dałeś za AWX ?
  3. a ja ostatnio myslalem zeby go sprzedać i kupić eSe
  4. czarne b6 miejscowość ostrowite dziś widziane koło godziny 15-16 przyznać się kto to ??
  5. Czemu nie masz klubowych ramek ?
  6. :kox: u mnie niedługo tez tak bedzie Topor
  7. a jaka jest cena za nigo ???
  8. takie sobie te fele
  9. @ ? to trzeba dzwonić
  10. i co teraz myślisz za alu ? ja sam myśle nad 18
  11. http://www.goralskidomek.com.pl/index.php mam już zarezerwowane miejsce
  12. Nie kupowałem nigdy więc nie wiem co mam Ci polecić Niech ktoś kto to zakładał Ci podpowie Ive chyba ma u siebie dystansik? ja musze ogarnąć moje lewe koło bo cos mi puka a nikt nie wie co potem jade do zakopca, wracam i zakladam gwint nastepnie mysle na 18'
  13. Jakie ET felgi? 45? Dystans trzeba mocno mi sie wydaje ze tak ale nie pamiętam teraz dokladnie poszukaj mi przkładowych jakie by pasowały jak możesz ja tu myśle jak zaloże gwint o klapie us [br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 18:29_________________________________________________ planuje jeszcze ramkę grilla na czarno
  14. No widzę że jeszcze nie Kurcze chowa Ci się ta felga w tylnym nadkolu Siakiś dystans bym tu widział co dokładnie proponujesz bo ja tak sie nie znam na tym ?
  15. [br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 18:15_________________________________________________ niestety jeszcze nie
  16. :quattro: :thumbup: bardzo mi sie podoba ja bym wrzucił gwint, ciemne szybki, 18 i jest
  17. kurcze nie mogłem sie zatrzymać nawet nie wiedziałem ze tam byłeś a piwko to wypijesz i to nie jedno tylko niech znajdzie sie okazja
  18. a Ty chcesz w centrum zakopca czy na uboczu? to mi ciekawie wygląda http://www.umoniki.pl/strona_glowna/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.