Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. a masz jakąś nazwe tego albo coś?
  2. ja też się pisze nawet bym wzioł 2
  3. no i ja będe
  4. ilu było najwięcej na spocie u was?
  5. ja mam taki problem: mianowicie puka w lewym kole przy skręcaniu w prawo i czasami przy jeździe na wprost byłem na szarpakach ale nic nie stwierdzili potem jeszcze raz , rozkręcili i wymienili dolny bo stwierdzili ze ma luzy. No to się ucieszyłem ze będzie wszystko git a tu dziura i d*pa dalej puka i sie już ostro wkurzyłem. puka tylko na dużych dziurach, krawężnikach itd no ręce opadają ;( pomóżcie
  6. panowie znacie jakąś firmę to zajmuje się gwintem? regeneracja itd?
  7. http://www.tesco.pl/sklepy/bydgoszcz-ul-torunska-101/ kurde ale dziś cieżko zeby wpaść bede jutro
  8. fotele recaro welurki lepsze od skóry?
  9. na jakiej ulicy jest to tesco?
  10. ludzi troche się zapowiada
  11. aju a to idealnie bedzie pasowac zamiast navi plus?
  12. mi sie osobiscie nie podobaja takie lampy
  13. :kox: z allegro od tego gościa?? [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 21:52_________________________________________________oj nieeeee nosb a ile dałes za niego PW
  14. bawo za ten temat slepy ja też mam takie
  15. nie chce bszywać :gwizdanie: to musiałbym poszukać jeszcze poduszki ale czy sa na alledrogo? bo jaka tam poduszka przychodzi? [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 11:02_________________________________________________ o taką kiere by mi chodzilo to racja poduszka nie podpasi ale dobrze ze wieloklin
  16. http://moto.allegro.pl/kierownica-skorzana-audi-a3-a4-a6-a8-i1204570504.html pasowało by to do mojego grata ??? wieloklin ten sam i poduszka podpasuje?
  17. moskal teraz bedzie wymiatać w Sce :kox:
  18. w niedziele w Bydgoszczy Topor wpadnie to i ja bym się pojawił jak byście nie mieli nic przeciwko?? Zapraszamy duzo ludzi bedzie? tak...jeszcze Madas miał być,a czy aktualne to nie wiem ok postaram sie być
  19. w niedziele w Bydgoszczy Topor wpadnie to i ja bym się pojawił jak byście nie mieli nic przeciwko?? Zapraszamy duzo ludzi bedzie?
  20. w niedziele w Bydgoszczy Topor wpadnie to i ja bym się pojawił jak byście nie mieli nic przeciwko??
  21. ten kolor gleba i 18 minimum dało by cos z niego tylko troche checi i czasu no i $
  22. co Ty masz za felgi? :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.