Treść opublikowana przez jozek726
-
[B6 AVF] Moja A4 quattro 1.9Tdi-fotele s-line,gwint,18",new foto str.4
ta naklejka niezbyt pasuje
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a masz jakąś nazwe tego albo coś?
-
[ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
ja też się pisze nawet bym wzioł 2
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no i ja będe
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ilu było najwięcej na spocie u was?
-
[ALL B5] Jakie są objawy zużycia górnych wahaczy???
ja mam taki problem: mianowicie puka w lewym kole przy skręcaniu w prawo i czasami przy jeździe na wprost byłem na szarpakach ale nic nie stwierdzili potem jeszcze raz , rozkręcili i wymienili dolny bo stwierdzili ze ma luzy. No to się ucieszyłem ze będzie wszystko git a tu dziura i d*pa dalej puka i sie już ostro wkurzyłem. puka tylko na dużych dziurach, krawężnikach itd no ręce opadają ;( pomóżcie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
panowie znacie jakąś firmę to zajmuje się gwintem? regeneracja itd?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://www.tesco.pl/sklepy/bydgoszcz-ul-torunska-101/ kurde ale dziś cieżko zeby wpaść bede jutro
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
fotele recaro welurki lepsze od skóry?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
na jakiej ulicy jest to tesco?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ludzi troche się zapowiada
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
aju a to idealnie bedzie pasowac zamiast navi plus?
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
kowi tez ma clapacze ;D
-
[B5 AFN] Audi A4
mi sie osobiscie nie podobaja takie lampy
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
:kox: z allegro od tego gościa?? [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 21:52_________________________________________________oj nieeeee nosb a ile dałes za niego PW
-
[ALL B5] Demontaż listw ozdobnych wewnetrznych
bawo za ten temat slepy ja też mam takie
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
nie chce bszywać :gwizdanie: to musiałbym poszukać jeszcze poduszki ale czy sa na alledrogo? bo jaka tam poduszka przychodzi? [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 11:02_________________________________________________ o taką kiere by mi chodzilo to racja poduszka nie podpasi ale dobrze ze wieloklin
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
http://moto.allegro.pl/kierownica-skorzana-audi-a3-a4-a6-a8-i1204570504.html pasowało by to do mojego grata ??? wieloklin ten sam i poduszka podpasuje?
-
[B5 AGB] VIAGRA
moskal teraz bedzie wymiatać w Sce :kox:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w niedziele w Bydgoszczy Topor wpadnie to i ja bym się pojawił jak byście nie mieli nic przeciwko?? Zapraszamy duzo ludzi bedzie? tak...jeszcze Madas miał być,a czy aktualne to nie wiem ok postaram sie być
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w niedziele w Bydgoszczy Topor wpadnie to i ja bym się pojawił jak byście nie mieli nic przeciwko?? Zapraszamy duzo ludzi bedzie?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w niedziele w Bydgoszczy Topor wpadnie to i ja bym się pojawił jak byście nie mieli nic przeciwko??
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
ten kolor gleba i 18 minimum dało by cos z niego tylko troche checi i czasu no i $
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
uuuuuuuu małe coś :>
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
co Ty masz za felgi? :gwizdanie: