Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. heh :polew: nie poszedł VIN na 1000%
  2. moze nawet wiem co
  3. pseudo przelotem, większość ma grubo ponad to :gwizdanie: grubo to malo powiedziane pewnie 5 razy tyle :gwizdanie: ostatnio widziałem s4 z przelotem 2.100 tyś
  4. ja za swoja gupia b5 bym chciał 25 tys ale wiem co to za auto wiem ze mam org przebieg ze jest nprawde zajebi.sta i wiem ze jak bym wystawil na allegro to bym jej nie sprzedał za taka kase :gwizdanie: bo tam sa za 15 z org przelotem 180 tyś
  5. sam jestem ciekawy
  6. no zapas to można koło wstawić BRD będzie późno się budzić więc do takich mocy bez dodatkowych gadżetów lepsze jest awx zgadzam się nie da się tego zrobić na zapas, trzeba by było później na nowo stroić całe to ustrojstwo stanley a ja pójde w Twoje slady
  7. no zapas to można koło wstawić BRD będzie późno się budzić więc do takich mocy bez dodatkowych gadżetów lepsze jest awx dobrze aju gadasz
  8. piękne auto i brawo za relingi w chromie :oklaski:
  9. no i to sporo więc awx stynknie
  10. ładnie wygląda tymbardziej do tego koloru auta ja bym pomyślał nad czymś białym
  11. przecież aju pisał tu ze ma nówkę za 1,500zł to nie jest tak zle tylko ze musiałby jeszcze podjechać ją zobaczyć co i jak
  12. a co to jest"notlaufa"?? ja chce turbinke AWX potem program i może kiedyś tam FMIC ciekawe na ile mi wystroii tylko musze dojśc troche do kasy
  13. i Avant jakoś buda Avanta w B6 bardziej mi leży niż sedan dokładnie mi też [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 18:55_________________________________________________panowie a moza by wrzucic AWX i jeżdzic na tym i dopiero potem program zrobić? tzn po jakimś czasie? moim zdaniem mozna :gwizdanie: ale jesteś pewien?
  14. Jaką najlepszą koncówke drążka wstawić do mojego ajm?
  15. i Avant jakoś buda Avanta w B6 bardziej mi leży niż sedan dokładnie mi też [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 18:55_________________________________________________panowie a moza by wrzucic AWX i jeżdzic na tym i dopiero potem program zrobić? tzn po jakimś czasie?
  16. aż tak z nią źle? nie nie chodzilo mi ze zle jest bardzo dobrze na Wawelu tylko wybrancy moga byc :polew: jozek, koza straszna, obniz troszke i bedzie gites chce ale nie na zime po zimnie pójdzie w dół bo mam zimówki 15 i byłby troche kibel
  17. czołem ekipa Ktoś u was polecał środki do pielęgnacji auta? czy coś mi sie pomyliło?
  18. a to jest jakaś różnica?
  19. o mnie mówisz? a ile dasz za 1be??
  20. a powiedz mi jakie miałeś objawy? mi ostatnio na skręconych kołach na maxa w prawo lub lewo nierówno jedzie tak jak po wybojach a droga prosta co jest????
  21. no nie jest zle ale na gwincie znacznie lepiej jest moskal a gwint mozna sobie na zime podwyższyć a na lato zniżyć?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.