Treść opublikowana przez jozek726
-
Potrzebuje pomocy w spr. zawieszenia 1BE z nr VIN !!!!
heh :polew: nie poszedł VIN na 1000%
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
moze nawet wiem co
-
Czy ciężko dziś sprzedać auto?
pseudo przelotem, większość ma grubo ponad to :gwizdanie: grubo to malo powiedziane pewnie 5 razy tyle :gwizdanie: ostatnio widziałem s4 z przelotem 2.100 tyś
-
Potrzebuje pomocy w spr. zawieszenia 1BE z nr VIN !!!!
VIN dostarczony
-
Czy ciężko dziś sprzedać auto?
ja za swoja gupia b5 bym chciał 25 tys ale wiem co to za auto wiem ze mam org przebieg ze jest nprawde zajebi.sta i wiem ze jak bym wystawil na allegro to bym jej nie sprzedał za taka kase :gwizdanie: bo tam sa za 15 z org przelotem 180 tyś
-
[B5 AJM] Chip w AJM
sam jestem ciekawy
-
[B5 AJM] Chip w AJM
no zapas to można koło wstawić BRD będzie późno się budzić więc do takich mocy bez dodatkowych gadżetów lepsze jest awx zgadzam się nie da się tego zrobić na zapas, trzeba by było później na nowo stroić całe to ustrojstwo stanley a ja pójde w Twoje slady
-
Tragedia na zlocie Peugeot
(*)
-
[B5 AJM] Chip w AJM
no zapas to można koło wstawić BRD będzie późno się budzić więc do takich mocy bez dodatkowych gadżetów lepsze jest awx dobrze aju gadasz
-
[B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego
piękne auto i brawo za relingi w chromie :oklaski:
-
[B5 AJM] Chip w AJM
no i to sporo więc awx stynknie
-
[B6 AKE] Szukam pomysłu na felgę
ładnie wygląda tymbardziej do tego koloru auta ja bym pomyślał nad czymś białym
-
[B5 AJM] Chip w AJM
przecież aju pisał tu ze ma nówkę za 1,500zł to nie jest tak zle tylko ze musiałby jeszcze podjechać ją zobaczyć co i jak
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
ładny jest
-
[B5 AJM] Chip w AJM
a co to jest"notlaufa"?? ja chce turbinke AWX potem program i może kiedyś tam FMIC ciekawe na ile mi wystroii tylko musze dojśc troche do kasy
-
[B5 AJM] Chip w AJM
i Avant jakoś buda Avanta w B6 bardziej mi leży niż sedan dokładnie mi też [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 18:55_________________________________________________panowie a moza by wrzucic AWX i jeżdzic na tym i dopiero potem program zrobić? tzn po jakimś czasie? moim zdaniem mozna :gwizdanie: ale jesteś pewien?
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
FEBI
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
Jaką najlepszą koncówke drążka wstawić do mojego ajm?
-
[B5 AJM] Chip w AJM
i Avant jakoś buda Avanta w B6 bardziej mi leży niż sedan dokładnie mi też [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 18:55_________________________________________________panowie a moza by wrzucic AWX i jeżdzic na tym i dopiero potem program zrobić? tzn po jakimś czasie?
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
aż tak z nią źle? nie nie chodzilo mi ze zle jest bardzo dobrze na Wawelu tylko wybrancy moga byc :polew: jozek, koza straszna, obniz troszke i bedzie gites chce ale nie na zime po zimnie pójdzie w dół bo mam zimówki 15 i byłby troche kibel
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
czołem ekipa Ktoś u was polecał środki do pielęgnacji auta? czy coś mi sie pomyliło?
-
[ALL B5] 1be + sprezyny H&R
a to jest jakaś różnica?
-
[ALL B5] 1be + sprezyny H&R
o mnie mówisz? a ile dasz za 1be??
-
[ALL] Pukanie nie ustało po wymianie wahaczy
a powiedz mi jakie miałeś objawy? mi ostatnio na skręconych kołach na maxa w prawo lub lewo nierówno jedzie tak jak po wybojach a droga prosta co jest????
-
[ALL B5] 1be + sprezyny H&R
no nie jest zle ale na gwincie znacznie lepiej jest moskal a gwint mozna sobie na zime podwyższyć a na lato zniżyć?