Treść opublikowana przez jozek726
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
Avus od Topora? robi robotę ale koniecznie musi iść w dół auto
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Dzięki Setup zimowy :gwizdanie: [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 20:37_________________________________________________Aha zapomniałem napisać wpadło z musu turbo BRD Na wiosnę na pewno FMIC i strojenie BRD pewnie od Crisa
-
[B6 BFB] Audi A4 1.8T Quattro Avant -
ładna silnik i Quattro dawaj większe kolo i kolorowy fis
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Karol dawaj
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
no to nieźle jak bedziesz jechał przez czersk to pojade z Toba po nie
-
[ALL B6] straż pożarna
łajdna fura jak ja dopracujesz do ideału to będzie miazga i fajny kolor
-
Urodziny Prezesa
sto lat spełnienia marzeń :>
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
kurde poszły ;( ;( moje jeszcze nie
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
fajny ten pomysł z wydechem
-
[B5 AHU] Nic nadzwyczajnego, ale i tak ją lubię :)
poczytaj zobacz jak robią koledzy i co robią :gwizdanie: autko ładne oby służyło...
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Większego balona nie było :?: były :polew:
-
[ALL B6] Rezać BOSE czy inną instalację?
chyba nie słyszałeś jak gra bose ze gadasz takie gupoty warto reżać ale trzeba miec troche więcej $$$
-
[B5 AFN] Niepozorna niezazdrosna Niunia :)
ładne autko chcesz oszpecić tymi lampami
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
kazdy ma swój gust
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
za duzo chromu to tez niesmaczne Zgadzam sie wywal te lustra i wsadz relingi
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
teraz tylko ładnie ją dopracować i będzie szał ale nie masz carbonów ;([br]Dopisany: 09 Październik 2010, 23:22_________________________________________________i daj relingi w chrom to bedzie miazga
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
miałeś mi przelać 200zł bo dałem Ci info, żebyś nie jechał oglądać tej padaki w KRK tego pewnie też nie pamiętasz :gwizdanie: wiesz nie mam teraz kasy zbieram na AWXa rozbij świnkę - skarbonkę gdybym miał taką świnkę to juz dawno by jej nie bylo.heh [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 18:28_________________________________________________meguiars :kox: robi robote
-
problem z telefonem
dokładnie jak się nie mylę to przy rozsuwaniu urwała się tasiemka i trzeba ją wymienić na nową , podjedz najlepiej do jakiegoś speca to zrobi Ci to na miejscu od rączki, wymieni bo to nie jest duzo roboty
-
Zastępstwo dla Nokia E52
E72, żadnych problemów od pół roku jedyna wada to średnio spasowana tylna klapka bateria przy 30 minutach i 20-30 smsach dziennie trzyma tydzień wcześniej miałem E71 też za***isty, nawet lepsze wykonanie, ale bateria 3 dni dobrze gadasz kolego ja mam E71 bateria dobija mi do tygodnie tel miodzio i fajnie smsy się pisze Ive polecam Ci E72
-
N97 mini i polskie menu
Dzięki
-
[B5 AGB] VIAGRA
taaaa , zebyście mi chałupe ogry zarzygali :kox: :kox: nie bedzie tak zle daj tylko kluczyki od eski, Jacka Danielsa i jakiś duży plac do powariowania
-
[B5 AGB] VIAGRA
zajebi.scie a ja mam deche troche nadpaloną by sie nadawał do floku w sam raz ile taki bajer kosztuje??
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
ja nie mam też kołpaków tylko 15 zimówki
-
[B5 AGB] VIAGRA
nooo :kox: mów kiedy wpadniemy na imprezę Trzeba opić eSę P.S. PW Ci wysłałem ja też się wproszę
-
[B5 AGB] VIAGRA
daj Boże 39 :kox: :kox: kurde to niedługo 40 i impreza