Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. Avus od Topora? robi robotę ale koniecznie musi iść w dół auto
  2. Dzięki Setup zimowy :gwizdanie: [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 20:37_________________________________________________Aha zapomniałem napisać wpadło z musu turbo BRD Na wiosnę na pewno FMIC i strojenie BRD pewnie od Crisa
  3. ładna silnik i Quattro dawaj większe kolo i kolorowy fis
  4. Karol dawaj
  5. no to nieźle jak bedziesz jechał przez czersk to pojade z Toba po nie
  6. łajdna fura jak ja dopracujesz do ideału to będzie miazga i fajny kolor
  7. sto lat spełnienia marzeń :>
  8. kurde poszły ;( ;( moje jeszcze nie
  9. poczytaj zobacz jak robią koledzy i co robią :gwizdanie: autko ładne oby służyło...
  10. Większego balona nie było :?: były :polew:
  11. chyba nie słyszałeś jak gra bose ze gadasz takie gupoty warto reżać ale trzeba miec troche więcej $$$
  12. ładne autko chcesz oszpecić tymi lampami
  13. kazdy ma swój gust
  14. za duzo chromu to tez niesmaczne Zgadzam sie wywal te lustra i wsadz relingi
  15. teraz tylko ładnie ją dopracować i będzie szał ale nie masz carbonów ;([br]Dopisany: 09 Październik 2010, 23:22_________________________________________________i daj relingi w chrom to bedzie miazga
  16. miałeś mi przelać 200zł bo dałem Ci info, żebyś nie jechał oglądać tej padaki w KRK tego pewnie też nie pamiętasz :gwizdanie: wiesz nie mam teraz kasy zbieram na AWXa rozbij świnkę - skarbonkę gdybym miał taką świnkę to juz dawno by jej nie bylo.heh [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 18:28_________________________________________________meguiars :kox: robi robote
  17. dokładnie jak się nie mylę to przy rozsuwaniu urwała się tasiemka i trzeba ją wymienić na nową , podjedz najlepiej do jakiegoś speca to zrobi Ci to na miejscu od rączki, wymieni bo to nie jest duzo roboty
  18. E72, żadnych problemów od pół roku jedyna wada to średnio spasowana tylna klapka bateria przy 30 minutach i 20-30 smsach dziennie trzyma tydzień wcześniej miałem E71 też za***isty, nawet lepsze wykonanie, ale bateria 3 dni dobrze gadasz kolego ja mam E71 bateria dobija mi do tygodnie tel miodzio i fajnie smsy się pisze Ive polecam Ci E72
  19. taaaa , zebyście mi chałupe ogry zarzygali :kox: :kox: nie bedzie tak zle daj tylko kluczyki od eski, Jacka Danielsa i jakiś duży plac do powariowania
  20. zajebi.scie a ja mam deche troche nadpaloną by sie nadawał do floku w sam raz ile taki bajer kosztuje??
  21. ja nie mam też kołpaków tylko 15 zimówki
  22. nooo :kox: mów kiedy wpadniemy na imprezę Trzeba opić eSę P.S. PW Ci wysłałem ja też się wproszę
  23. daj Boże 39 :kox: :kox: kurde to niedługo 40 i impreza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.