Treść opublikowana przez jozek726
-
Myszy w aucie
kup trutkę na szczury i wysyp pod maską jak sie najedzą tego to padną i po problemie, najlepiej wysyp to w garażu czy gdzie tam trzymasz auto :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Kowi myślałem nad b6 1,8 T Q najlepiej ten 190km
-
[B5 AJM] Moja Czarna OOOO by DRG25
wywal to drewno ze środka fajnie ze masz grzane pupy autko ogólnie ładne tylko dopieścić i jaką fele wrzucić i na glebę go
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
brawo kolego szkoda ze do 5b jeszcze nikt tak ładnie tego nie ujoł pięknie to wygląda Juzek przeczytaj pierwszy post tego wątku
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
brawo kolego szkoda ze do 5b jeszcze nikt tak ładnie tego nie ujoł pięknie to wygląda
-
[ALL] Dobre radio 2din
osobiście wziołbym alpine
-
[ALL B6] Proszę o opine tych, co maja takie fele
kup org niw jakieś tandetne podróby, poszukaj zima będą tańsze :gwizdanie:
-
[B5 AAH] A4 2.8 V6 Quattro, Recarosy, zenki i fele s4, bose, ledy, kiera
no to wtedy jest szał daj foto
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
sprzedaje to za dużo powiedziane orientuje się czy znalazł by się chętny kręci mnie coś innego zwłaszcza napęd i jak dzwonią? może S3 bo ja o tym myślę też kiedyś o tym myslałem ale on nie ma stałego napędu na 4 kola :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
sprzedaje to za dużo powiedziane orientuje się czy znalazł by się chętny kręci mnie coś innego zwłaszcza napęd
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
to takie przeterminowane fotosy tu wrzuca :gwizdanie:
-
[B5 AAH] A4 2.8 V6 Quattro, Recarosy, zenki i fele s4, bose, ledy, kiera
a jak siwe ma sie do czarnego ? chodzi mi o lastik pod kierą, schoewk i ranke tą gdzie znajduje sie radio??
-
B6 DIVISION
wyreza go tak ze szczena opadnie [br]Dopisany: 24 Październik 2010, 11:58_________________________________________________ na razie? myslisz nad czymś innym?
-
B6 DIVISION
Nosb a niee chcesz wsadzić tam RNS-E ?
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Ive a gdzie grill RS4 i żółte halogeny?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
impossible karwa odepne mu dyfer i wyprzedzi :polew:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 19:49_________________________________________________Wygrzebałem dzisiaj pare gratów pod tylną elektryke Sa też boczki jeszcze tylko silniczki i wiązka, bo moduł komfortu chyba jest taki sam Czekaja ciagle końcówki, ale musze porzadek zrobić w wydechu bo narazie ma drgania wiec nie ma sensu montować końcówek bo bedą dzwonić Mam też dylemat nad głosnikami 16kami, mam 2 szt ori z tylnych drzwi i nie wiem czy sprzedawać czy podłączyc to do siebie na przód reżasz dziada ładnie
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: po twojej jeździe w Jarosławcu to kosiarki bym ci nie pożyczył :polew:- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ładnie Kowi jak ja Ci zazdroszcze tego quattro ;(- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
siema Panowie szukam dla dziewczyny w gdyni dobrej szkoły jazdy? byście byli tacy uprzejmi i polecili coś dobrego?- Spoty wrocławskie
Kiedyś już chyba było na allegro ale to może mi się wydawać. była ale dosyć dawno ale wiadomo wam coś o tym autku??- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
:polew:- Spoty wrocławskie
siemano Wszystkim mam do was pytanko czy znacie to auto?? http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-quattro-xenon-navi-bose-recaro-i1278160882.html- [B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
bardziej myślałem o lecie - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia