Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. kup trutkę na szczury i wysyp pod maską jak sie najedzą tego to padną i po problemie, najlepiej wysyp to w garażu czy gdzie tam trzymasz auto :gwizdanie:
  2. Kowi myślałem nad b6 1,8 T Q najlepiej ten 190km
  3. wywal to drewno ze środka fajnie ze masz grzane pupy autko ogólnie ładne tylko dopieścić i jaką fele wrzucić i na glebę go
  4. brawo kolego szkoda ze do 5b jeszcze nikt tak ładnie tego nie ujoł pięknie to wygląda Juzek przeczytaj pierwszy post tego wątku
  5. brawo kolego szkoda ze do 5b jeszcze nikt tak ładnie tego nie ujoł pięknie to wygląda
  6. osobiście wziołbym alpine
  7. kup org niw jakieś tandetne podróby, poszukaj zima będą tańsze :gwizdanie:
  8. sprzedaje to za dużo powiedziane orientuje się czy znalazł by się chętny kręci mnie coś innego zwłaszcza napęd i jak dzwonią? może S3 bo ja o tym myślę też kiedyś o tym myslałem ale on nie ma stałego napędu na 4 kola :gwizdanie:
  9. sprzedaje to za dużo powiedziane orientuje się czy znalazł by się chętny kręci mnie coś innego zwłaszcza napęd
  10. to takie przeterminowane fotosy tu wrzuca :gwizdanie:
  11. a jak siwe ma sie do czarnego ? chodzi mi o lastik pod kierą, schoewk i ranke tą gdzie znajduje sie radio??
  12. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wyreza go tak ze szczena opadnie [br]Dopisany: 24 Październik 2010, 11:58_________________________________________________ na razie? myslisz nad czymś innym?
  13. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nosb a niee chcesz wsadzić tam RNS-E ?
  14. Ive a gdzie grill RS4 i żółte halogeny?
  15. impossible karwa odepne mu dyfer i wyprzedzi :polew:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 19:49_________________________________________________Wygrzebałem dzisiaj pare gratów pod tylną elektryke Sa też boczki jeszcze tylko silniczki i wiązka, bo moduł komfortu chyba jest taki sam Czekaja ciagle końcówki, ale musze porzadek zrobić w wydechu bo narazie ma drgania wiec nie ma sensu montować końcówek bo bedą dzwonić Mam też dylemat nad głosnikami 16kami, mam 2 szt ori z tylnych drzwi i nie wiem czy sprzedawać czy podłączyc to do siebie na przód reżasz dziada ładnie
  16. :polew: po twojej jeździe w Jarosławcu to kosiarki bym ci nie pożyczył :polew:
  17. ładnie Kowi jak ja Ci zazdroszcze tego quattro ;(
  18. siema Panowie szukam dla dziewczyny w gdyni dobrej szkoły jazdy? byście byli tacy uprzejmi i polecili coś dobrego?
  19. Kiedyś już chyba było na allegro ale to może mi się wydawać. była ale dosyć dawno ale wiadomo wam coś o tym autku??
  20. siemano Wszystkim mam do was pytanko czy znacie to auto?? http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-quattro-xenon-navi-bose-recaro-i1278160882.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.