Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. dokładnie widze ze już 2 osoba ze starogardu moze jeszcze ktoś i spocika zrobimy
  2. 3B0 119 487 >PA6 GF10 M20< dokładnie takie dane są na niej zeby nie było
  3. kolego ale ja mam oryginał dekory z eSy
  4. recaro, 2din i te sprawy no prosze
  5. zrób coś z tą tylnia dokładka i z tym rekinem na dach i pokaż foty wnętrza :> jakieś plany?
  6. http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?products_id=484 ja mam taki na prawde robi mega robote i długo trzyma
  7. ja mam 2 sztuki tylko na przód bo na tyle nikt u mnie nie jeździ więc luzzz przydał bys się caly komplecik jakis fajnych gumowców
  8. ja mam sam na razie obklejone folią carbonową i jest ok i sam bym Ci to polecał
  9. ja teraz mam seria TURBO, wszytko seria jo jo :decayed:jasne
  10. [br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 17:14_________________________________________________http://moda.allegro.pl/nowa-maska-przeciwgazowa-mp-4-bulldog-super-okazja-i1298913122.html
  11. Krycha ostanio miał komplet bose ja sam szukam jednego i ciężka sprawa
  12. wtedy jeszcze nie szukałem
  13. ładne auto ale te boczki w drzwiach na większe głośniki są ochydne
  14. D80 mozna kręcić filmy? mam tu jeszcze jeden D80 ale tu trzeba bedzie dokupić obiektyw. http://allegro.pl/show_item.php?item=1308354574&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any. do tamtego gościa pisałem i narazie zero odzewu :gwizdanie:
  15. rezamy dalej Topor co teraz?
  16. ale do tego musiałbym dokupić obiektyw nie? co polecasz? jakiś bym chciał ze stabilizatorem obrazu odrazu [br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 11:59_________________________________________________nie lepiej jak byłby już z obiektywem? taniej by nie wyszło? [br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 12:21_________________________________________________1800 zł za niego : http://allegro.pl/nikon-d60-sigma-18-200-dc-os-hsm-gwarancja-i1300522000.html[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 12:35_________________________________________________no ale ma 2 lata to już troche jest :gwizdanie:
  17. no ale jak dam awx + program to jeszcze tak bedzie? Dobrze bedzie. no [br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 12:05_________________________________________________aju a Ty masz tylko turbo + program czy coś jeszcze tam masz na grzebane??
  18. tez bym wolał na raty ale mi nie dadzą ;( to daj mi znać co i jak
  19. hyyyyy wydaje mi sie ze gdzies to juz jest tu opisane
  20. no ale jak dam awx + program to jeszcze tak bedzie?
  21. hyy sa dwa modele NIKON D60 i właśnie Canon 500D sam nie wiem jaki :gwizdanie: jest fajny nikon d60 + fajny obiektyw za 1900zł troche uzywany i sie nad nim zastawawiam a dokładnie : http://allegro.pl/nikon-d60-sigma-18-200-dc-os-hsm-gwarancja-i1300522000.html
  22. już się oleruje Dziś stała fajna fura obok mnie: sory za jakoś ale robione tel bo nie mam aparatu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.