Treść opublikowana przez jozek726
-
[B5 ABC] Moje Srebrne Quattro:)
dokładnie widze ze już 2 osoba ze starogardu moze jeszcze ktoś i spocika zrobimy
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
3B0 119 487 >PA6 GF10 M20< dokładnie takie dane są na niej zeby nie było
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
kolego ale ja mam oryginał dekory z eSy
-
Jakie imię dla psa?
Laki
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
recaro, 2din i te sprawy no prosze
-
[B5 ADR] A4 1.8 quattro 95'
zrób coś z tą tylnia dokładka i z tym rekinem na dach i pokaż foty wnętrza :> jakieś plany?
-
[ALL B5] Jaki wosk na zimę
http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?products_id=484 ja mam taki na prawde robi mega robote i długo trzyma
-
[B5 1Z] Jakie dywaniki gumowe wybrać???
ja mam 2 sztuki tylko na przód bo na tyle nikt u mnie nie jeździ więc luzzz przydał bys się caly komplecik jakis fajnych gumowców
-
[ALL B6] Co będzie pasowało ?
ja mam sam na razie obklejone folią carbonową i jest ok i sam bym Ci to polecał
-
[B5 AFN] Jak turbina do AFN
ja teraz mam seria TURBO, wszytko seria jo jo :decayed:jasne
-
Poszukuję maskę,przebranie na imprezę
[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 17:14_________________________________________________http://moda.allegro.pl/nowa-maska-przeciwgazowa-mp-4-bulldog-super-okazja-i1298913122.html
-
[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
Krycha ostanio miał komplet bose ja sam szukam jednego i ciężka sprawa
-
Jak lustrzanka to jaka? :D do 2500zł ??
wtedy jeszcze nie szukałem
-
[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
ładne auto ale te boczki w drzwiach na większe głośniki są ochydne
-
Jak lustrzanka to jaka? :D do 2500zł ??
D80 mozna kręcić filmy? mam tu jeszcze jeden D80 ale tu trzeba bedzie dokupić obiektyw. http://allegro.pl/show_item.php?item=1308354574&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any. do tamtego gościa pisałem i narazie zero odzewu :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
rezamy dalej Topor co teraz?
-
Jak lustrzanka to jaka? :D do 2500zł ??
ale do tego musiałbym dokupić obiektyw nie? co polecasz? jakiś bym chciał ze stabilizatorem obrazu odrazu [br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 11:59_________________________________________________nie lepiej jak byłby już z obiektywem? taniej by nie wyszło? [br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 12:21_________________________________________________1800 zł za niego : http://allegro.pl/nikon-d60-sigma-18-200-dc-os-hsm-gwarancja-i1300522000.html[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 12:35_________________________________________________no ale ma 2 lata to już troche jest :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Jak turbina do AFN
no ale jak dam awx + program to jeszcze tak bedzie? Dobrze bedzie. no [br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 12:05_________________________________________________aju a Ty masz tylko turbo + program czy coś jeszcze tam masz na grzebane??
-
Jak lustrzanka to jaka? :D do 2500zł ??
tez bym wolał na raty ale mi nie dadzą ;( to daj mi znać co i jak
-
[ALL] Audi concert II by grundig w A4 B5
hyyyyy wydaje mi sie ze gdzies to juz jest tu opisane
-
[B5 AFN] Jak turbina do AFN
no ale jak dam awx + program to jeszcze tak bedzie?
-
Antywirus dla windowsa 7 - pomocy
ja uzywam opery
-
Jak lustrzanka to jaka? :D do 2500zł ??
hyy sa dwa modele NIKON D60 i właśnie Canon 500D sam nie wiem jaki :gwizdanie: jest fajny nikon d60 + fajny obiektyw za 1900zł troche uzywany i sie nad nim zastawawiam a dokładnie : http://allegro.pl/nikon-d60-sigma-18-200-dc-os-hsm-gwarancja-i1300522000.html
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
mieszkam niedalego
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
już się oleruje Dziś stała fajna fura obok mnie: sory za jakoś ale robione tel bo nie mam aparatu