Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. a po co bagaznik na czerwono jesli mozna wiedziec zeby było jak w burdelu?? :polew:
  2. kupione są mega ale co wtedy ze wstecznymi , bo bedą świecić na czerwono, kierunki zresztą też USA te co kowi pokazuje są fajne [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 15:34_________________________________________________ale te na RS4
  3. hyyyy duzo rezania by było ale mogło by to wyglądać mega
  4. oj wisi niżej, nie trzyma się na mocowaniu bywa... W sumie jeszcze nie oceniłem fury a tyle już napisałem kolego doprowadź do porządku te niedociągnięcia typu wydech, inne fele i szerokości zapomniałeś dodać jednej bardzo ważnej rzeczy ojjjjjjj umyj brudasa i zrób porządne foto
  5. nie tylko Ciebie, mi paczka doszła po 2 tygodniach mi jeszcze (odpukać) tak długo nic nie szło jeszcze zeby mi kasy stykło to było by fajnie
  6. nie powiem pochwale sie jak dostane i zrobie co musze ale poczta polska mnie wku.rwia
  7. bo ostatnio gnałem za jakimś avantem i widziałem ze miał inne lampiony i się zastanawiałem czy by nie piznąć sobie jakiś ale w takim razie temat odrzucony [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 22:52_________________________________________________kurde zeby jutro doszła paczka
  8. biały daj jakieś lepsze foto
  9. :doh1: plamy na oczach normalnie mam
  10. a co tam zamalowałeś błąd na liczniku? może wyrezaj sobie kolorowy fis? co? było by megaaa nie widziałem bardziej wypasionej fury naprawde szacun stary jak bedziesz chciał ja pogonić to kupie ją od Ciebie, tylko musze kase nazbierać
  11. ładna niezły wypas czenu lampy parują ? jakaś nieszczelność? dopisz to do planów zrobienie lamp [br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 17:32_________________________________________________BDH to dobre motory bo nawet nie wiem?
  12. jozek726 odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    wiem ze silnik nie ma znaczenia ale musi być od polifta
  13. \dokładnie się z tym zgadzam, radyjko jest ok a z anten to presidenta tylko zalezy teraz gdzie chcesz użwyać, trasa, miasto :gwizdanie:
  14. drewno jest fajne a carbon to lipa? michu a podobno dopalacze zamkneli a widze ze masz jeszcze dojscia :wallbash: fajne te recaro i za***isty kolor [br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 14:34_________________________________________________ja na Twoim miejscu pomysałbym nad poliftową kierownicą
  15. lampy są ok US
  16. daj jakieś fotki wnętrza i tych RECARO lampy US mi sie to ospojlerowanie osobiście nie podoba ale każdy ma inny gust. ale te lusterka wywal
  17. jozek726 odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    a dlaczego ma nie pasować ? ja kupowałem sobie, Tomkowi, koledze do golfaIV i nigdy się nie zastanawialiśmy czy kolor będzie pasił, a zawsze było ok Dzięki krzysiek a moge wiedzić ile płaciłeś? tak, ja kupowałem nowe komplety(tj. manetka + wiązka) na ebay.de: do audi po ok 110e a do golfa IV za 50e ok to ja biore sie teraz za poszukiwane manetki [br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 11:35_________________________________________________czy od 97 podejdzie mi? http://moto.allegro.pl/a4-1997r-przelacznik-zespolony-tempomat-i1315864828.html
  18. 115km to tak bezpiecznie to 145km tak mi sie wydaje
  19. juz myslalem ze teraz jest na opylenie to bym Cie udusił bo kupiłem awxa
  20. ile cenisz za niego/ i Ty nic mi nie mówiłeś pisałem Ci o turbinie...
  21. awxa sprzedałeś?
  22. czemu wywaliłes awxa?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.