Treść opublikowana przez jozek726
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
za duzo naklejek
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
a po co bagaznik na czerwono jesli mozna wiedziec zeby było jak w burdelu?? :polew:
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
kupione są mega ale co wtedy ze wstecznymi , bo bedą świecić na czerwono, kierunki zresztą też USA te co kowi pokazuje są fajne [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 15:34_________________________________________________ale te na RS4
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
hyyyy duzo rezania by było ale mogło by to wyglądać mega
-
[B5 1Z] Audi A4 / B5 / 1995 / 1,9TDI / 90KM / 1Z / Sedan
oj wisi niżej, nie trzyma się na mocowaniu bywa... W sumie jeszcze nie oceniłem fury a tyle już napisałem kolego doprowadź do porządku te niedociągnięcia typu wydech, inne fele i szerokości zapomniałeś dodać jednej bardzo ważnej rzeczy ojjjjjjj umyj brudasa i zrób porządne foto
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
nie tylko Ciebie, mi paczka doszła po 2 tygodniach mi jeszcze (odpukać) tak długo nic nie szło jeszcze zeby mi kasy stykło to było by fajnie
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
nie powiem pochwale sie jak dostane i zrobie co musze ale poczta polska mnie wku.rwia
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
bo ostatnio gnałem za jakimś avantem i widziałem ze miał inne lampiony i się zastanawiałem czy by nie piznąć sobie jakiś ale w takim razie temat odrzucony [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 22:52_________________________________________________kurde zeby jutro doszła paczka
-
Biale Audi A4 2004r 1.8 turbo Quattro
biały daj jakieś lepsze foto
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
:doh1: plamy na oczach normalnie mam
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
a co tam zamalowałeś błąd na liczniku? może wyrezaj sobie kolorowy fis? co? było by megaaa nie widziałem bardziej wypasionej fury naprawde szacun stary jak bedziesz chciał ja pogonić to kupie ją od Ciebie, tylko musze kase nazbierać
-
[B6 BDH] Czarny Avant 2004, S-line, solar, navi inne UPDATE 21_04_2011
ładna niezły wypas czenu lampy parują ? jakaś nieszczelność? dopisz to do planów zrobienie lamp [br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 17:32_________________________________________________BDH to dobre motory bo nawet nie wiem?
-
Montaż tempomatu A4 B5
wiem ze silnik nie ma znaczenia ale musi być od polifta
-
[ALL] Jakie CB
\dokładnie się z tym zgadzam, radyjko jest ok a z anten to presidenta tylko zalezy teraz gdzie chcesz użwyać, trasa, miasto :gwizdanie:
-
Darmowy przyrząd do mierzenia bieżnika Bridgestone
ciekawe kiedy dojdą
-
[B5 AAH] A4 2.8 V6 Quattro, Recarosy, zenki i fele s4, bose, ledy, kiera
drewno jest fajne a carbon to lipa? michu a podobno dopalacze zamkneli a widze ze masz jeszcze dojscia :wallbash: fajne te recaro i za***isty kolor [br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 14:34_________________________________________________ja na Twoim miejscu pomysałbym nad poliftową kierownicą
-
[B5 AEB] moja audi
lampy są ok US
-
[B5 AEB] moja audi
daj jakieś fotki wnętrza i tych RECARO lampy US mi sie to ospojlerowanie osobiście nie podoba ale każdy ma inny gust. ale te lusterka wywal
-
Darmowy przyrząd do mierzenia bieżnika Bridgestone
ja równiez zamówilem
-
Montaż tempomatu A4 B5
a dlaczego ma nie pasować ? ja kupowałem sobie, Tomkowi, koledze do golfaIV i nigdy się nie zastanawialiśmy czy kolor będzie pasił, a zawsze było ok Dzięki krzysiek a moge wiedzić ile płaciłeś? tak, ja kupowałem nowe komplety(tj. manetka + wiązka) na ebay.de: do audi po ok 110e a do golfa IV za 50e ok to ja biore sie teraz za poszukiwane manetki [br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 11:35_________________________________________________czy od 97 podejdzie mi? http://moto.allegro.pl/a4-1997r-przelacznik-zespolony-tempomat-i1315864828.html
-
[ALL B7] Chip w B7
115km to tak bezpiecznie to 145km tak mi sie wydaje
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
juz myslalem ze teraz jest na opylenie to bym Cie udusił bo kupiłem awxa
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
ile cenisz za niego/ i Ty nic mi nie mówiłeś pisałem Ci o turbinie...
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
awxa sprzedałeś?
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
czemu wywaliłes awxa?