Treść opublikowana przez jozek726
-
Zbieram zamowienie na t-shirt DOPE z turbiną
jak Ive mi to zleci to zrobie Ive chyba zlecił co bo lista zamknięta? [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 16:25_________________________________________________a kiedy moge spodziewać sie t-shirtai?
-
[ALL B5] Złamana antena
dokładnie
-
[ALL] Repliki ORI a ORI ORI
ale sie wygieły
-
Zbieram zamowienie na t-shirt DOPE z turbiną
Arek a nie mozesz odrazu tych z battalionu zrobić?
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
a dzięki ja bym obił na śiwo je.heh ja pamiętam Cie ze spota w bydzi chyba wtedy świeżo kupiłeś swoje cacko co?
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
ładna ta Twoja czarnula i na ładnym wypasie ja bym dał chrom obwódki szyb licznik w kolor 4x elektryka tak co bym widział ale każdy ma swój gust [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 21:06_________________________________________________aaa i progi od eSki fajnie by wyglądał w bieli + białe koło
-
[ALL B6] Kilka zdjęć mojej świnki
daj jakiś opis co i jak i jakie plany ładny kolor widze xenon jedynie brak quattro na -
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
czekam na te paczki ale nic nie idzie ;(
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dokładnie, jeden szybciej drugi później, taka kolej rzeczy...
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb wyrezasz gotak ze bania mała az się boje
-
[B5 AJM] Chip w AJM
już nie będę taki dam mu moją z AJMa
-
[B5 AJM] Chip w AJM
niech ją podeśle każdemu na tydzień, odpowiednio ustawimy geometrię jak on jej nie chce to ja ją odkupie
-
[B5 ANB] moja vulkanschwarz perleffect '99 lift aktualizacja
wywal to drewno masz 2din
-
[B5 AJM] Chip w AJM
hyyyy tak koło tej ceny one chodzą rozumiem ze w dobrym stanie jest ?
-
[B5 AJM] Chip w AJM
ile Cie to kosztowało ? [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:14_________________________________________________ duzo to jest roboty z taka korektą?
-
[B5 AJM] Chip w AJM
Stanley ma 170 km i jeździ jak burza
-
[B5 AJM] Chip w AJM
e dobrym bo byl kibel totalny tylko też dać 400 na marne :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Chip w AJM
ja bym dał jeszcze tylko gril ze znaczkiem nie odbiegajmy od tematu tylko powiedzcie mi czy brać w ciemno awx za 400 podobno w dobrym stanie ?
-
[ALL B5] Pytanie odnośnie ori subwoofera w avancie
ja Ci powiem tak, mam avanta i bose i jest nie chciałbym jakieś wielkiej tuby w bagażniku zeby mi miejsca nie zagracało bo jednak sie zawsze cos tam wozi (chyba ze Ty nie ) hyyyy myśle ze jak byś dorzucił taki malutki glośniczek jak oryginał w bose to grało by fajnie tylko nie orientuje sie jak to z podłączeniem tego
-
B6 DIVISION
Tobie się to podoba ?
-
[B5 AJM] Chip w AJM
dla mnie jest ok
-
[B5 AJM] Turbina do AJM-a warto?
no to wiadomo ze tylko rozruchową ale jak da ktoś gwarancje to mozna było by brać ja na swoja z ajm moge dać gwarancje bo wiem co jest Ja dostałem gwarancję na miesiąc :gwizdanie: a opłacał by się kupić w ciemno AWX za 400zl ? bez gwarancji itd ?
-
[B5 AJM] Chip w AJM
tak by mi starczyło [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 23:16_________________________________________________ a6 są zajefajne ale zalezy jakie
-
[B5 AJM] Chip w AJM
Passka można porównać do biedronki, na każdym rogu stoi
-
Virtual Tuning - wasze prace
Moze nie wyszlo tak sooper ale jakis podglad jest jeszcze szybki ciemne dodalem bardzo dziekuje