Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. jak Ive mi to zleci to zrobie Ive chyba zlecił co bo lista zamknięta? [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 16:25_________________________________________________a kiedy moge spodziewać sie t-shirtai?
  2. Arek a nie mozesz odrazu tych z battalionu zrobić?
  3. a dzięki ja bym obił na śiwo je.heh ja pamiętam Cie ze spota w bydzi chyba wtedy świeżo kupiłeś swoje cacko co?
  4. ładna ta Twoja czarnula i na ładnym wypasie ja bym dał chrom obwódki szyb licznik w kolor 4x elektryka tak co bym widział ale każdy ma swój gust [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 21:06_________________________________________________aaa i progi od eSki fajnie by wyglądał w bieli + białe koło
  5. daj jakiś opis co i jak i jakie plany ładny kolor widze xenon jedynie brak quattro na -
  6. czekam na te paczki ale nic nie idzie ;(
  7. dokładnie, jeden szybciej drugi później, taka kolej rzeczy...
  8. Nosb wyrezasz gotak ze bania mała az się boje
  9. już nie będę taki dam mu moją z AJMa
  10. niech ją podeśle każdemu na tydzień, odpowiednio ustawimy geometrię jak on jej nie chce to ja ją odkupie
  11. hyyyy tak koło tej ceny one chodzą rozumiem ze w dobrym stanie jest ?
  12. ile Cie to kosztowało ? [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:14_________________________________________________ duzo to jest roboty z taka korektą?
  13. Stanley ma 170 km i jeździ jak burza
  14. e dobrym bo byl kibel totalny tylko też dać 400 na marne :gwizdanie:
  15. ja bym dał jeszcze tylko gril ze znaczkiem nie odbiegajmy od tematu tylko powiedzcie mi czy brać w ciemno awx za 400 podobno w dobrym stanie ?
  16. ja Ci powiem tak, mam avanta i bose i jest nie chciałbym jakieś wielkiej tuby w bagażniku zeby mi miejsca nie zagracało bo jednak sie zawsze cos tam wozi (chyba ze Ty nie ) hyyyy myśle ze jak byś dorzucił taki malutki glośniczek jak oryginał w bose to grało by fajnie tylko nie orientuje sie jak to z podłączeniem tego
  17. jozek726 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tobie się to podoba ?
  18. dla mnie jest ok
  19. no to wiadomo ze tylko rozruchową ale jak da ktoś gwarancje to mozna było by brać ja na swoja z ajm moge dać gwarancje bo wiem co jest Ja dostałem gwarancję na miesiąc :gwizdanie: a opłacał by się kupić w ciemno AWX za 400zl ? bez gwarancji itd ?
  20. tak by mi starczyło [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 23:16_________________________________________________ a6 są zajefajne ale zalezy jakie
  21. Passka można porównać do biedronki, na każdym rogu stoi
  22. Moze nie wyszlo tak sooper ale jakis podglad jest jeszcze szybki ciemne dodalem bardzo dziekuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.