Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. moj ojciec ma regenerowaną turbine i jest totalna poraźka widocznie kupił "okazje", ja jeżdze na na regenerowanej bo inaczej hybrydy nazwać nie mozna i póki co działa ale wiem że jej żywotnosć będzie krótsza niz AWXa, wszystkie te okazje "nowych" turbin to bajka, jak szukałem do swojego to obdzwoniłem wiele firm, wszedzie były nowe *regenerowane a na nówke trzeba by było czekać aż spraowdzą albo i nie koszt zaczynał sie od 3k za żekomo nową ale rumunke, najlepiej jest chyba wyciagnać jakąś z rozbitka tez o tym myślałem, podobno aju ma wtyki z angoli turbiny a mój ojciec poprostu wysłał ja do regeneracji tzn jego mechanik może do jakieś kiczowatej firmy :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 18:05_________________________________________________co Wy na to ??
  2. moj ojciec ma regenerowaną turbine i jest totalna poraźka
  3. u mnie wpadną zimówki jak śnieg spadnie albo temperatura mocno spadnie
  4. sprawdź moze czy kabel sie nie poluźnił w radia
  5. żeby wyciągnąć to radio musisz mieć 4 specjalne kluczyki którymi dopiero wyciągniesz to radio. poszukaj trochę jest to opisane na forum
  6. jakie felgi chcesz do niego wrzucic??
  7. Topor VT to Ty nie wrzucaj
  8. czy wogóle dało by rade stworzyc VT z tymi kołami w aukcji???? http://moto.allegro.pl/felgi-18-audi-a8l-monoblock-nie-bbs-rh-rsl-i1267678074.html [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 00:04_________________________________________________i dołozyć mała glebe?
  9. siemanko Pany rezał ktoś z was tempomat w b5 ?
  10. pisząc, że regenerowane są nie określiłem jakiejś ścisłej reguły może ja też mam regenerowaną, tego się nie dowiem [br]Dopisany: 19 Październik 2010, 23:20_________________________________________________ też się dziwiłem :gwizdanie: ale turbo było nowe, być może jednorazowy "strzał" bo od tamtej pory za taką kasę już nie było Na aukcjach często piszą, że turbina jest nowa (po dobrej regeneracji). Coś w tym jest bo taka turbina ma parametry nowej ale fizycznie nowa nie jest. Pół roku temu to było możliwe, teraz coraz mniej bo Garrett nie wypuszcza swoich części do regeneracji (coś w tym stylu). I teraz z braku oryginalnych części robi się regeneracje na chinolach. Regenerowane są nigdy tego nie praktykowałem. Myślę, że lepiej wydac trochę więcej kasy i mieć spokój nie chce regenerowanej nigdy w życiu tamta to była okazja :> stanley patrz co znalazłem : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30224.0 też sie zastanowię nad tepomatem widziałem to, może to jakoś sam ogarnę ja tam sam sie w to nie bawie bo jeszcze cos spiepsze :gwizdanie:
  11. też się dziwiłem :gwizdanie: ale turbo było nowe, być może jednorazowy "strzał" bo od tamtej pory za taką kasę już nie było Na aukcjach często piszą, że turbina jest nowa (po dobrej regeneracji). Coś w tym jest bo taka turbina ma parametry nowej ale fizycznie nowa nie jest. Pół roku temu to było możliwe, teraz coraz mniej bo Garrett nie wypuszcza swoich części do regeneracji (coś w tym stylu). I teraz z braku oryginalnych części robi się regeneracje na chinolach. Regenerowane są nigdy tego nie praktykowałem. Myślę, że lepiej wydac trochę więcej kasy i mieć spokój nie chce regenerowanej nigdy w życiu tamta to była okazja :> stanley patrz co znalazłem : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30224.0 też sie zastanowię nad tepomatem
  12. zagadam do mojego tunera, pół roku temu miał AWXa nówkę za 800 czy 900zł :gwizdanie: orginał ?
  13. nie daj sie prosić
  14. z eski to jedynie progi może wlecą Stanley zbieram pewnie po nowym roku coś kupie tylko też weź dostań coś dobrego :gwizdanie:
  15. dawaj co masz bo ciekawości nie moge opanować
  16. w środku felgi bedzie litera "B "
  17. a ja wiem, ja wiem, ale nie powiem :gwizdanie:, ale bedzie Slepy dawaj bo sie nie doczekam zanim Topor się pochwali
  18. Topor nie pierdziel tyllko pokazuj mi tu jakie masz felgi
  19. wyjepać go za tą manianę , co tam nowego musze ogarnać tak jak pisze kolega armistead antenkę od CB z kowim mamy plany na sirio potem trochę w moc pójdę awx i program taki plan przez zimę bo zimą jest mnie dochodu i nie ma tak siana na rezanie ;( wskaźnik turbo jeszcze do listy musze dopisać a na lato to ogarnąć wygląd musze a co mówicie na taką dokładkę jak ma Dawid?
  20. dobrze Ci idzie bo już masz 1/2 Q :polew: teraz rezam drugą część spadnie śnieg to bede wymiatał a w b5 da się dorezać Q :cool1: niby jak ??? wiesz ile to było by roboty? raczej chyba sie nie opłaca.... :gwizdanie:
  21. normalnie wam zazdroszcze tego Q zmiana auta bedzie tylko spowodawana przez brak Q a zima podobno 100 lecia ma być
  22. dobrze Ci idzie bo już masz 1/2 Q :polew: teraz rezam drugą część spadnie śnieg to bede wymiatał
  23. trzeba odkopać temat bo zima się zbliża a mi Q brakuje ;( ale do zimy wyrezam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.