Treść opublikowana przez jozek726
-
N97 mini i polskie menu
witam Panowie. kupiłem N97 mini ale niestety jest tam angielskie menu, czy jest możliwość ze wgram sobie sam polskie? jak tak to pomóżcie jak to zrobić? najlepiej od podstaw
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
teraza ide w moc zbieram na AWX-a
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
oooo tak [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 19:08_________________________________________________dobry to byłby zestaw? : najpierw myje tym: http://allegro.pl/meguiars-ultimate-wash-wax-szampon-z-wosk-i1219803083.html nastepnie daje czadu dla lepszego efektu to: http://allegro.pl/meguiars-hi-tech-yellow-wax-paste-super-wosk-i1243016733.html dał by rade ten zestaw? czy coś jeszcze do tego? [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 18:24_________________________________________________to było by jeszcze dobre: http://allegro.pl/meguiars-swirlx-usun-zarysowania-temachem-i1245342825.html
-
[B6 AVJ] TRCHĘ PÓŹNO ALE ZAWSZE!
daj jakiś opis, fotki wnętrza, jakie plany? co zrobione w niej itd bo na razie kibel z tym jest a o autku to ładny silnik i Q
-
[B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego
jak kiedys bede miał kase to właśnie takie auto sobie kupie :kox:
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
wole tskie orginały nie obszywane wtedy jest od a3 jest pikowana , ja moją bede obszywał od a3 chyba dawid ma tak mocno mi sięzdaje
-
[ALL] Jak rozpoznać krzywe felgi?
podjadę jak zdarzę juto na wulkanizacje i mi powiedzą
-
[ALL] Jak rozpoznać krzywe felgi?
ale dochodze do wniosku ze raczej to cos w zawieszeniku jest nie tak mozliwe ze to końcówka drążka? zawieszenie takie same to jest jak u nas w b5
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
wole tskie orginały nie obszywane wtedy jest
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
kurde wolałbym kupić taką org
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
no to wiem masz gdzieś foto?
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
a niewidziałem jeszcze takiej
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
dobra cena bo autko piękne ja bym je "troche" pomodził
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
fana jest szał a moge wiedzieć ile kosztowała? [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 21:14_________________________________________________nie masz - RNS-D :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Chip w AJM
dostałes ode mnie PW z linkiem do AWXa ?[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 18:22_________________________________________________ z turbiną AWX 150KM to bedzie dziadkowy soft dostałem [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 21:24_________________________________________________ dostałes ode mnie PW z linkiem do AWXa ?[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 18:22_________________________________________________ z turbiną AWX 150KM to bedzie dziadkowy soft do 150km to szkoda wogole awx zakładac te 5km to pewnie nieodczuwalne jest :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
no właśnie więc wole z glebą poczekać [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 09:29_________________________________________________ja by tu pasowała pikowana kiera z b6??
-
[ALL] Jak rozpoznać krzywe felgi?
w prawo najbardziej w lewo lekko to jest a prosto jest idealnie
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
a moskalowi po co do 2,7 BiT
-
UWAGA! Nie polecam tego usera do interesów!
nieee , no stary po prostu miałeś zaćme na mózgu pisząc ,ze odebrałeś paczke która po tygodniu wróciła do nadawcy :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[ALL] Jak rozpoznać krzywe felgi?
myślę ze najprawdopodobniej będzie to. Bo nie rzuca kierownicą ani nic ale skoro jedzie jak na wybojach to w zawieszeniu co??
-
[ALL] Jak rozpoznać krzywe felgi?
bo u mojego taty w aucie przy skręconych kołach samochód na równej nawierzchni jedzie jak po wybojach... myślałem ze to jakaś felga jest krzywa?
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
Navi sprzedane ? Aju a pamiętasz o mnie?
-
[ALL] Jak rozpoznać krzywe felgi?
mam małe pytanko jak rozpoznać ze felgi na samochodzie sa krzywe? chodzi mi o to czy można sprawdzić to jakoś nie ściągając felg z auta? szarpie,rzuca, krzywo jedzie czy jak to z tym jest ? :mysli:
-
Potrzebuje pomocy w spr. zawieszenia 1BE z nr VIN !!!!
- [B5 AVG++] madafaka OEM
właśnie takiej nie kupuj - [B5 AVG++] madafaka OEM