Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. musiałem zrobić foto
  2. Panowie widziałem dziś fajnego "MERCA"
  3. osobiście wole tego z 2009.
  4. Jeździłem i robi szał jak na AFF 1.9 75PS :kox:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 13:08_________________________________________________no na 69 to sie dobrze trzymasz
  5. dzięki na razie ramka zostaje ori, może na przyszły sezon zrobię pakiet black, ale do tego daleko :gwizdanie: aktualnie cierpię na dramatyczny brak mocy i zbyt małe felgi ja mam tak samo fadne to Twoje autko jest
  6. niezłe autko :sick3:
  7. środeczek jak u mnie szał
  8. jazda byla mega i ten gwizd [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 23:54_________________________________________________żółte halo i jest a on chciał odklejaać folie
  9. Dzięki chłopaki napewno sie tam u Was pojawie
  10. no auto jest Topor ale FUNK teraz wymiata
  11. spoko bedzie okazja i czas to wpadne Was odwiedzić napewno
  12. Dziękował za spota :hi: fajne foto
  13. Nosb masz racje bo ja mam czarną i nic
  14. fajny silnik i lampy beda
  15. macie może jakąś strone ich?[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 00:07_________________________________________________mówicie o tym: http://www.cnf.com.pl/ ???
  16. Worki..wklejałem takie o ile pamiętam..tylko bronze jak pisałem wczesniej , bardzo chciałbym fele w tym stylu tylko w c**j piniendzy Da radę ogarnąc taniej no to zacznij ogarniać w takim razie ja bym sie na takie felgi skusil ale nigdzie ich nie widziałem i nie wiem nawet ile $ by kosztowały
  17. a ja sie zastanawiam czy zakonserwować podwozie na zime i chyba to zrobie
  18. benzyna estrekcyjna i wszystko schodzi i jest kupisz w każdym sklepie motoryzacyjnym też tak miałem i wszystko ładnie schodzi
  19. to jutro pewnie około 20 nas bedzie to Pany do jutra
  20. Synu mało wiesz :gwizdanie: Chlapacze są sexi moze sam sie skusze :polew:
  21. bede podziwiał tą serie jutro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.