Treść opublikowana przez jozek726
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
musiałem zrobić foto
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie widziałem dziś fajnego "MERCA"
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu
-
Moje pierwsze modyfikacje
osobiście wole tego z 2009.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Jeździłem i robi szał jak na AFF 1.9 75PS :kox:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 13:08_________________________________________________no na 69 to sie dobrze trzymasz
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
dzięki na razie ramka zostaje ori, może na przyszły sezon zrobię pakiet black, ale do tego daleko :gwizdanie: aktualnie cierpię na dramatyczny brak mocy i zbyt małe felgi ja mam tak samo fadne to Twoje autko jest
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
niezłe autko :sick3:
-
[B5 AKN] black Q!
środeczek jak u mnie szał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jazda byla mega i ten gwizd [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 23:54_________________________________________________żółte halo i jest a on chciał odklejaać folie
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Dzięki chłopaki napewno sie tam u Was pojawie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
no auto jest Topor ale FUNK teraz wymiata
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
spoko bedzie okazja i czas to wpadne Was odwiedzić napewno
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dziękował za spota :hi: fajne foto
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Nosb masz racje bo ja mam czarną i nic
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
bosse ??
-
[B5 AEB] Kolejny dodatek: Lampy tył USA
fajny silnik i lampy beda
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
macie może jakąś strone ich?[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 00:07_________________________________________________mówicie o tym: http://www.cnf.com.pl/ ???
-
[B5 AGB] VIAGRA
Worki..wklejałem takie o ile pamiętam..tylko bronze jak pisałem wczesniej , bardzo chciałbym fele w tym stylu tylko w c**j piniendzy Da radę ogarnąc taniej no to zacznij ogarniać w takim razie ja bym sie na takie felgi skusil ale nigdzie ich nie widziałem i nie wiem nawet ile $ by kosztowały
-
[B5 AEB] Zabezpieczenie antykorozyjne podwozia
a ja sie zastanawiam czy zakonserwować podwozie na zime i chyba to zrobie
-
[B6 AVF] Jak i czym usunąć asfalt a nadwozia
benzyna estrekcyjna i wszystko schodzi i jest kupisz w każdym sklepie motoryzacyjnym też tak miałem i wszystko ładnie schodzi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to jutro pewnie około 20 nas bedzie to Pany do jutra
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
a czemu to?
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Synu mało wiesz :gwizdanie: Chlapacze są sexi moze sam sie skusze :polew:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
bede podziwiał tą serie jutro