Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. "- listwy chromowane wokół szyb ( choć nie jestem przekonany w 100% do tego kroku )" jak najbardziej
  2. ostatnio przeglądałem allegro i krucho z gwintami, czeba czaić jakiejś okazji :gwizdanie: ja w sumie nie chciałem gwintu narazie kupować bo kiepsko z kasa było ale trafiła się okazja i jest a na tych alusach są opony 18' 215/35 dobre?? jak wrzucę na moją padake nic nie będzie ocierać ani nic?
  3. :polew:
  4. Ive gwint czeka do założenia no ja szukam nowego gwintu , bo swój rozjebałem heh co sie stało?
  5. ale mówie o tych co na foto te od merca
  6. no cena grila z RS miażdzy ale jest [br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 20:30_________________________________________________potrzebował bym waszej rady panowie jak by te felgi wyglądały na mojej maszynie?? , chorowałem na te fele ale cena miażdży :gwizdanie: popatrz na te mam na nie chrapke ale nie mam kasy narazie http://allegro.pl/18-5x112-biale-rant-inox-vw-seat-audi-merc-i1204285797.html cena jest dobra slepy daj na PW ile trzeba wywalić na takie fele
  7. no cena grila z RS miażdzy ale jest [br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 20:30_________________________________________________potrzebował bym waszej rady panowie jak by te felgi wyglądały na mojej maszynie??
  8. fajna furka piękny środek+avant+kolor+Q same +
  9. :notworthy: strasznie widzą mi sie te fele
  10. :oklaski: miodzio jest szał
  11. chcialbym białe fele i glebe jak dało by rade a to link od mojego auta: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=127931.0 moze tu jest jakaś odpowiedniejsza fota bede bardzo wdzieczny
  12. ładnie kubica
  13. AJM-241tyś orginał kupowałem od gościa w polsce, który dbal o auto i wcześniej jeżdził nim staerszy pan ksiązka wszystko jest skóra nie wytarta nic a nic to po ile km muszą miec przejechane samochody z wytartą skórą :gwizdanie: i nie tylko skórą :gwizdanie:
  14. nie ma szansy nic zrobić jest ale nikt nie ma chęci mógłbym Ci coś w paincie pendzlem domalować no tyle to ja sam dam rade wolałbym jakieś arcydzieło nie mam dzisiaj weny :gwizdanie: ;(
  15. nie ma szansy nic zrobić jest ale nikt nie ma chęci mógłbym Ci coś w paincie pendzlem domalować no tyle to ja sam dam rade wolałbym jakieś arcydzieło
  16. nie ma szansy nic zrobić jest ale nikt nie ma chęci
  17. zróbcie mi cos fajnego z tym wrakiem?? kto sie popisze ????
  18. ale czy to coś da to wątpie :gwizdanie:
  19. ładnie jest
  20. ładny kolorek
  21. a wiesz nie znam się zbytnio na tych foliach ktoś z klubu polecał to zamówiłem
  22. dokładnie to taka: http://moto.allegro.pl/vts-folia-carbon-di-noc-3m-tuning-3d-hit-i1197669867.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.