Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. bo nie maja innych rad
  2. szalu nima jakos, za malo suta masz glebe moje fegi
  3. no niestety albo wprowadzic jakies nowinki techniczne
  4. 2000r a licznik jak z 99
  5. ładne auto plany na plus
  6. zamówiłem ładny pakiecik z tej firmy: http://sklep.lederzentrum.pl/
  7. a tablice USA tez dało rade by zrobić?
  8. ja własnie zakonserwowałem skóre w mojej padlińce jest jak nowa
  9. ale bedzie gleba i alu wieksze musza bys szczerze to jeb** te polskie drogi uja normalnie mam dość, do czasu aż wrócę do 17'' turlam się cytrynką wiecie jakie są DZIURAWE polskie drogi :gwizdanie: po tym stwierdzeniu odradzam ci zakladac wieksze felgi niz 17"
  10. zgadzam sie wszystko przemyślane z najwieksza precyzją
  11. Łukasz Przytarski Czersk jozek726
  12. uja normalnie mam dość, do czasu aż wrócę do 17'' turlam się cytrynką wiecie jakie są DZIURAWE polskie drogi :gwizdanie:
  13. bedzie [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 19:25_________________________________________________zastanawiam się jeszcze tylko czy na takich 18 da sie normalnie poruszać na naszych polskich drogach?
  14. Maciek dałeś czadu z tym tematem
  15. wszystko ładnie, pięknie tylko to drewno
  16. te na pierwszym planie chyba są szersze ogólnie chodziło mi o te na pierwszym planie
  17. Topor: http://allegro.pl/oryginalne-felgi-bentley-jak-nowe-5x112-vw-audi-19-i1200391700.html
  18. no ja mysle chyba ze sie cos zmieni :gwizdanie: racej nie, chyba ze auto [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 15:06_________________________________________________Panowie a byłby ktoś chętny na moje alu??? czys Ty zwariował? tak jak slepy mówi auta nie zmieniam [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 17:49_________________________________________________ ostatnio przeglądałem allegro i krucho z gwintami, czeba czaić jakiejś okazji :gwizdanie: ja w sumie nie chciałem gwintu narazie kupować bo kiepsko z kasa było ale trafiła się okazja i jest a na tych alusach są opony 18' 215/35 dobre?? jak wrzucę na moją padake nic nie będzie ocierać ani nic? bedzie git, zalezy jakie ET i szerokosc feli przód 7,5J 18 Et 36, tył 8,5J18 Et 30 ???
  19. no ja mysle chyba ze sie cos zmieni :gwizdanie: racej nie, chyba ze auto [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 15:06_________________________________________________Panowie a byłby ktoś chętny na moje alu???
  20. taki podwójny jak na diesla przystało
  21. ostatnio przeglądałem allegro i krucho z gwintami, czeba czaić jakiejś okazji :gwizdanie: ja w sumie nie chciałem gwintu narazie kupować bo kiepsko z kasa było ale trafiła się okazja i jest a na tych alusach są opony 18' 215/35 dobre?? jak wrzucę na moją padake nic nie będzie ocierać ani nic? bedzie git, zalezy jakie ET i szerokosc feli gościu ma je założone na b6 jak się dopiem to dam znać [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 14:56_________________________________________________ ja bym przygarnoł od a6C5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.