Treść opublikowana przez jozek726
-
Nigdy nie kończąca się opowieść!!
bo nie maja innych rad
-
[ALL B5] Jaka szerokość felgi i jakie et, 20cali w b5
aju a co masz za fele na oku?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
szalu nima jakos, za malo suta masz glebe moje fegi
-
[ALL] Było sobie auto A8
nieżle ;(
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
no niestety albo wprowadzic jakies nowinki techniczne
-
[B5 APU] A4 B5 1.8T 1999/2000 by wojci
2000r a licznik jak z 99
-
[B5 1Z] [B5 1Z] Kolejny Srebrny JedenZECIOR
ładne auto plany na plus
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
zamówiłem ładny pakiecik z tej firmy: http://sklep.lederzentrum.pl/
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a tablice USA tez dało rade by zrobić?
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
ja własnie zakonserwowałem skóre w mojej padlińce jest jak nowa
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
ale bedzie gleba i alu wieksze musza bys szczerze to jeb** te polskie drogi uja normalnie mam dość, do czasu aż wrócę do 17'' turlam się cytrynką wiecie jakie są DZIURAWE polskie drogi :gwizdanie: po tym stwierdzeniu odradzam ci zakladac wieksze felgi niz 17"
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
zgadzam sie wszystko przemyślane z najwieksza precyzją
-
Nasza Klasa - profil klubu
Łukasz Przytarski Czersk jozek726
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
uja normalnie mam dość, do czasu aż wrócę do 17'' turlam się cytrynką wiecie jakie są DZIURAWE polskie drogi :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
bedzie [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 19:25_________________________________________________zastanawiam się jeszcze tylko czy na takich 18 da sie normalnie poruszać na naszych polskich drogach?
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Maciek dałeś czadu z tym tematem- [B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
wywal ta naklejke eu. :sick3:- [B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
wszystko ładnie, pięknie tylko to drewno- [B5 AVG++] madafaka OEM
te na pierwszym planie chyba są szersze ogólnie chodziło mi o te na pierwszym planie- [B5 AVG++] madafaka OEM
Topor: http://allegro.pl/oryginalne-felgi-bentley-jak-nowe-5x112-vw-audi-19-i1200391700.html- [B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
no ja mysle chyba ze sie cos zmieni :gwizdanie: racej nie, chyba ze auto [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 15:06_________________________________________________Panowie a byłby ktoś chętny na moje alu??? czys Ty zwariował? tak jak slepy mówi auta nie zmieniam [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 17:49_________________________________________________ ostatnio przeglądałem allegro i krucho z gwintami, czeba czaić jakiejś okazji :gwizdanie: ja w sumie nie chciałem gwintu narazie kupować bo kiepsko z kasa było ale trafiła się okazja i jest a na tych alusach są opony 18' 215/35 dobre?? jak wrzucę na moją padake nic nie będzie ocierać ani nic? bedzie git, zalezy jakie ET i szerokosc feli przód 7,5J 18 Et 36, tył 8,5J18 Et 30 ???- [B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
no ja mysle chyba ze sie cos zmieni :gwizdanie: racej nie, chyba ze auto [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 15:06_________________________________________________Panowie a byłby ktoś chętny na moje alu???- [B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
taki podwójny jak na diesla przystało- [B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
ostatnio przeglądałem allegro i krucho z gwintami, czeba czaić jakiejś okazji :gwizdanie: ja w sumie nie chciałem gwintu narazie kupować bo kiepsko z kasa było ale trafiła się okazja i jest a na tych alusach są opony 18' 215/35 dobre?? jak wrzucę na moją padake nic nie będzie ocierać ani nic? bedzie git, zalezy jakie ET i szerokosc feli gościu ma je założone na b6 jak się dopiem to dam znać [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 14:56_________________________________________________ ja bym przygarnoł od a6C5 - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia