Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. masz seryjną turbinę ? z tego co pisze chyba tak pewnie tak stanley weź turbo od Crisa a ja na raty kupie od Ciebie awx
  2. sprzedać i kupić to co pisałeś na PW co to takiego? Łukasz, jechałeś już jakimś AJMem lub AFnempo programie ? (jeżeli to pytanie nie na miejscu to proszę się nie śmiać jechałem a co? i nie kusi Cię jak najszybciej zrobić program ? no własnie kusi mnie ale wolalbym odrazu z turbo awx niż sam program bo potem korekty itd wiec za jedną robotą a nie mam tyle kasy na wszystko i w dodatku mam małe problemy finansowe ;(
  3. sprzedać i kupić to co pisałeś na PW co to takiego? Łukasz, jechałeś już jakimś AJMem lub AFnempo programie ? (jeżeli to pytanie nie na miejscu to proszę się nie śmiać jechałem a co?
  4. sprzedać i kupić to co pisałeś na PW
  5. może nie ma az takiej zdrowej seri
  6. Dawid a jak u Ciebie AWX + program? bo robie z każdym wywiad nie mogłeś dać swojego też na 170km ? i dobry moment
  7. Piotrek a Ty na ile masz zrobione? a ja mam serie ;( ale narazie
  8. w dolnych granicach obrotów ( z tego co pamietam to 1800-2000obr/min) jak naciskałem pedał gazu, to auto zbierało się dopiero po chwili i powiedzmy od tych 2000obr/min - tak w dużym skrócie. Za to teraz jazda cieszy a jak wrzuce 15" na zime to w ogóle jest ogień ale czy Ci to przeszkadza? nie jest to tak uporczywe, z resztą - nie jestem jakimś dzikusem na drodze, chyba lata robią swoje nie gadaj nie jestes taki stary kurde mi sam program by nie starczył
  9. w dolnych granicach obrotów ( z tego co pamietam to 1800-2000obr/min) jak naciskałem pedał gazu, to auto zbierało się dopiero po chwili i powiedzmy od tych 2000obr/min - tak w dużym skrócie. Za to teraz jazda cieszy a jak wrzuce 15" na zime to w ogóle jest ogień ale czy Ci to przeszkadza?
  10. laga?? tzn ?
  11. no to nieżle kto ma lepiej [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 23:07_________________________________________________stanley a jak w upałach sie sprawowało auto z turbinka i programem?
  12. ja mam suszarke z awx i program na 170KM i 368nm, zrobiłem już na tym setupie 50kkm i wszystko w jak najlepszym porządku i jak wrażenia z jazdy? cieszy mnie to, że nieraz jakiś kozak w bmw zrobił większe oczy Choć kusi mnie zestaw, który ma Cristoforo no niezły ma ale to już więcej zabawy i więcej kasy ciekawe czy z mojego dało by 170km i 368nm mi by starczyła suszarka i program no wiadomo ze apetyt rośnie w miare jedzenia :kox: [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 23:02_________________________________________________ :gwizdanie: logi wychodzą bdb fizycznie wygląda ok ile za nie dałeś ?
  13. ja mam suszarke z awx i program na 170KM i 368nm, zrobiłem już na tym setupie 50kkm i wszystko w jak najlepszym porządku i jak wrażenia z jazdy?
  14. ja musiałbym kupić 2x górne do mojego, polecacie jakiegoś sprzedawce?
  15. a ja myslałem nad zmiana turbiny a AWX i potem program i tak na 165km bym chciał ale nie wiem ile nm by było i tak bym mógł sobie na tym spokojnie śmigać? nic nie było by nie tak?
  16. Panowie poleccie jakiś serwis gwintu ?
  17. a mówił ze ma 15 cali na zime
  18. Topor dawaj tą nową fele
  19. filmik jest jak mi się uda to wpdne teraz na spota
  20. Pany jest w bydzi jakis warsztat zajmujący się gwintem? tzn regeneracja itd ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.