Treść opublikowana przez jozek726
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Nadaje sie teraz??
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
ok dzięki Kowi bo ja specem od fot nie jestem
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Dzięki tylko Ci ludzie, no ale popracuje troche nad tym i wyśle
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
zły felunek? Akurat mnie się on bardzo nie podoba... Chyba najgorszy wzór audi... Ale to tylko moje odczucia no tak są różne gusta jarko doradz jako fachowiec jaką fote moge wysłać na konkurs?
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
zróbcie mu tu glebę i te fajki jakieś inne , to zdjęcie się nadaje w h*j na wszystko nie ma kasy zeby odrazu gwint wrzucić ;( no ale powoli zły felunek? [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 10:30_________________________________________________moze pstrykne jeszcze jakąś fote w weekend wtedy sie przebierze, wybierze coś i wyśle na kokurs
-
[B5 AJM] [B5 AJM] Srebrne S:)
ładny temacik pół skory
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
zgadzam sie [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 23:07_________________________________________________co mówicie? jakaś nadaje sie do konkursu do kalendarza?
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
mam alu 16 nawet w dziale sprzedam były
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
ja mam na szybie :gwizdanie: jedli chodzi o różowe serduszko myślę że jak pójdziesz w glebę i zwiększysz koło o jakieś 2cale to możesz śmiało kleić gleba bedzie napewno ale z kołem wiekszym to jeszcze czas, dopiero co to założyłem przywal sutą glebę, i Avusa w pomarańcz, i dawaj naklejkę na furę ja mam na szybie :gwizdanie: jedli chodzi o różowe serduszko myślę że jak pójdziesz w glebę i zwiększysz koło o jakieś 2cale to możesz śmiało kleić gleba bedzie napewno ale z kołem wiekszym to jeszcze czas, dopiero co to założyłem przywal sutą glebę, i Avusa w pomarańcz, i dawaj naklejkę na furę moje zimówki walne w jakiś fajny oczojebny kolor
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
ja mam na szybie :gwizdanie: jedli chodzi o różowe serduszko myślę że jak pójdziesz w glebę i zwiększysz koło o jakieś 2cale to możesz śmiało kleić gleba bedzie napewno ale z kołem wiekszym to jeszcze czas, dopiero co to założyłem
-
[ALL] Naklejka na Audi .. gdzie kupić .. ..
też byłby ciekawy, ale Topor ma takie coś pewnie on bedzie wiedział
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
z wydechem coś zrobie :> myslałem nad tym podwójnym polerowanym z a6 [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 09:55_________________________________________________Aju a pasowała by mi taka naklejka jak Ty masz na zderzaku?
-
[ALL] Czy da się coś zrobić z tymi felgami?
- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
ładne a to by nie przypasowało z a6 ?- [B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
a możesz zdradzic w jakej cenie? bo bede potrzebował jeszcze dwie za jakis czas- [B5 AJM] Moja NIUNIA!!!!Zamienie na avanta
ładne autko- [B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
18 to troche za duze dla mnie, moze w niedalekiej przyszłości jak w dół pójdzie- [B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
nie to jest z s4 a w dół na pewno pójdzie 1be już siedzi tylko sprężyny zmienie;)- [B5 AFN] Avant Full Opcja
i lampy poliftowe- [B5 AFN] Avant Full Opcja
ładne ale czy taka fulll opcja- [B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
są- Proszę o opinie.
ja dziś założyłem 225/45 r 17 i jest [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 17:52_________________________________________________ te 2- Moje nowe cztery kółka :)
dawaj jakieś fotki, opis jakie plany z nim i wogóle...- [B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Zakładaj jeszcze dzisiaj Po co czekać Za 4 miesiące będziesz musiał zdejmować więc się śpiesz nie juz dzis nie, nawte bym nie zdąrzył ;p jak uda mi sie to pstrykne wam jakaś fote zeby sie pochwalić- [B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
kurde jutro załoze te kapcie juz sie nie moge doczekć.heh - [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos