Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jozek726

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jozek726

  1. ile taki bajer przyjdzie teraz?
  2. a wez daj mi jakiegoś linka z allegro z tym ?
  3. RNS = ładny wygląd... Radio 2 din = wygląd całkiem niezły + funkcjonalne urządzenie multimedialne racja ale mysle ze wrzuce navi plus
  4. najgorzej ze odcien inny i to dupowato wygląda :gwizdanie: EDIT Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 22:04 Ale co :?: Szpary po bokach i to co nie widoczne na zdjęciu to radio jest przycinane dołem. Poza tym chcesz mieć coś ładnego czy fajnego :?: i taki i taki
  5. zielone b5 na skwerze kościuszki dziś koło 20.30. pozdro stary
  6. no właśnie wiem mam zmieniarke w bagażniku to jak bym navi plus podłączył to też nie był by najgorzej bo przynajmniej idealnie by pasowało
  7. aju a ja miałem wczesniej navi plus to tak średnio mi sie widziało;)
  8. panowie a RNS-E mozna podłonczyc pod bosse ?
  9. to jest standard
  10. kogo jak kogo ale ich mogli pokonać...
  11. według mnie chrom pakiecik jest ale tej listwy nie dokładaj pewnie ze mna aju sie nie zgodz z tym pakietem chrom ale co tam :tongue4: jakieś plany co do auta? fajny avancik
  12. fajne auto nie chcesz czasem pognić osłony na pompe abs-u ? dawaj na PW kiera z esy by sie przygada fajne auto
  13. chciałem taki motor w aucie ale sie nie trafilo ;( piękna fura pokaż środek dawaj xenony, sciemka szyb i jest :slina: [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 13:23_________________________________________________aaaaaaaaaaaaaa i koniecznie gwint [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 13:24_________________________________________________ :oklaski:
  14. mi by się przydała taka regeneracja :kox:
  15. recaro ja mam zwykłe skórzane kubełki a jaka frajda ale ciemne są przydała by sie im konserwacja ale to w najbliższym czasie klapa us widze ze lista spora.heh
  16. dokładnie Topor jak mówisz to było auto pablo_ua4 [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 23:10_________________________________________________fajny kolorek
  17. Topor a Ty masz hamulce seryjne u siebie? czy wpakowałeś coś większego ?
  18. kolego ja sie też do Ciebi zgłosze na mały programik już w krótce :kox:wykresik
  19. Paryż i kto ma lepiej pozdro stary
  20. tak na 18 przyjdzie jeszcze czas jak dojdzie gwint, program itd
  21. kup sobie ATJ i na wypasie to już była by masakra mi tam troche brakuje do fuuulllll ;( na to sobie lukni http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c958e2312c64fdf6.html
  22. ja tego auta też sporo szukalem i wiem jak to jest ale powiem Ci ze warto czekać oj zarobic kase jest cięzko a wydać to raz dwa też tak myslałem ze na czerwono pierdzielne powiem Ci ze nie wiem czy moge bo stracą efekt jak już bedą na aucie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.